Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość po operacji l4l5
Aga a w jakim bylas stanie przed operacja? Dlugo z tym chodzilas? I gdzie mialas operacje? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w listopadzie mnie zlapało, czyli 3 miesiące po napadzie operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operacja w łodzi, operację maiłam o 17, a na drugi dzień o 12 do domu ow łóąsnych siłach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnych siłach, sorry mam jakiś problem z klawiaturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskopatia po ciazy
to---- aga tylko pozazdroscic....widocznie nie ponaruszali Ci tych nerwów jak nam... ------do po operacji to teraz będę częściej chodzic, bo powiem ze lezac mnie nic nie boli i nie ukrywam, ze tak mi dobrze :), ale tak jak piszesz, nie ma co tak zalegać, bo się kurde człowiek calkiem rozlozy...a z tym siedzeniem to ja na kibelku bol nogi odczuwam jak siadam i jak wstaje...hmmm ciekawe jak to będzie z normalnym siedzeniem ? -----zolan dzięki za nadzieje, po takich słowach az chce się zyc :) a tak poważnie to jesteś kolejna osoba, której wierzymy, ze będzie lepiej :) Dziękujemy... A ja ogolnie odczuwam, ze ten mój bol przemieszcza się do góry - zaczelo się od stopy, później stopa przestala - zaczela lydka itd teraz mam kumulacje na pośladku, wiec może niedługo ten bol calkiem zejdzie :) ale i tak jest słabszy niż tydzień temu...pomalu pomalu....oby jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskopatia po ciazy
jejaaaa, puscilam sie dzisiaj :P balkonika...cisnelam nim w kat i poszlam jak torpeda hehe maz krzyczał zebym nie przesadzala, a ja pierwsze co synalka w wozek i na spacer po podworku, kilka koleczek zrobiłam :) i oczywiście w trakcie się wzruszyłam, bo czekałam na ten moment od 1,5 m-ca i mi wtey taki prad po nodze przeszedł (bo zauwazylam ze jak zaczynałam plakac lub się smiac to do nogi pulsowało) i się wzielam w garść bo to znak ze nie wolno plakac tylko się cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po operacji l4l5
Brawo. super. dl Ciebie lepiej pchac wozek niz go ciagnac pamietaj:-) Jak bol Ci idzie od lydki w gore to juz ma sie ku lepszemu. tez tam mialam. Teraz mam go przy kregoslupie i troszke tylko w nogach. ja sie zbieram na cwiczonka. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskopatia po ciazy
co tu taka cisza? ja se dalej dreptam małymi kroczkami, ta noga pobolewa, bardziej póldupek i udo z tyłu...takie mam prady....ehhh...oby do przodu:) pozdrowienia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
A ja jutro mam cieśnie.., oczywiscie nie pierwszy raz więc się nie denerwuje, ale trzymajcie kciuki- proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskopatia po ciazy
co to sa ciesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki zolanku...wszystkie cztery;) Dyskopatia🌼dziękuję za pozdrowionka,pchnę je dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Witam wszystkich gorąco, jestem po, jak narazie wszystko ok, nawet nie boli ale myślę że to zasługa doktora Chrzanowskiego. Uwinął sie szybko i sprawnie. Oby było tak jak najdłużej, bo wiadomo że ciesni nie da się wyleczyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolanku, to dr Ch. operuje nawet nadgarstki? Myslalam, ze tylko typowo kregoslup i głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
No wiesz , nie wiem czy robi, mnie zrobił. Byłam tylko ja z cieśnia wśród kręgosłupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo boli po operacji
szyjnego kregosłupa od momentu pionozacji ile 2-5 dni ile dni bylisciew szpitalu po operacji i jaką duża blizne macie ja bede miała operowane C6/7 i C 5/6 mój lekarz mnie dzis przeraził powiedzial ze blizna bedzie z przodu szyi kika cm wy po operacji szyjnego kr gdzie i jaką blizne macie jeszcze oszpecą mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak dużą i gdzie macie
blizne po operacji przepukliny kr szyjnego???? ktos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ta blizną nikt mi
nie powie tyle osób sie udziela moze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Nikt ci nie odpowiada , ponieważ nikt tu nigdy nie pisze o oszpecaniu, kazdy cieszy sie że chodzi o własnych silach a nie myśli o bliznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę powiedzieć tylko tyle,że mam bliznę na szyi ale po wycięciu tarczycy.Jest widoczna ale minimalnie...Z resztą blizna to najmniejszy problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadyski
Odnosze wrażenie, że niektórzy na tym forum przesadzają. Jeszcze do niedawna jedna z forumowiczek była przerażona wizją paraliżu z powodu wielopoziomowej dyskopatii kręgosłupa szyjnego a teraz jej przerażenie wzbudza kilkucentymetrowa małowidoczna blizna, która sie pojawi po operacji. Dla mnie najważniejszym kryterium oceny operacji jest ustąpienie dolegliwości bólowych i ubytków neurologicznych oraz brak powikłań pooperacyjnych. Wiadomo, żę im mniejsza ingerencja w organizm tym szybszy powrót do zdrowia ale póki co nie da się zooperowac kręgosłupa bez blizny. Widziałem kilka osób po operacji kręgosłupa szyjnego i nie zauważyłem aby blizna rzucała się mocno w oczy i była oszpecająca. Ale kazdy może miec swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety piszecie kto
pisze o paralizu nigdzie takie stwierdzienie nie padło tylko wkurzałam sie jedna przepulklina by mi wystarczająca zycie zatrula a ja mam cztery teraz zoperuja mi dwie bo uciskaja mi rdzen w 60% cierpie okropnie a najbardziej wkurza to ze juz teraz mi mówia ze te dwie pozosłae beda pewnie za kilka lat do operacji ale teraz mi ich nie zrobią bo sa teraz za małe czyli czekaja az od niwa za kilka lat bebe przechodzic to samo piekło z bólem z dretwieniem reki dlaczego sie dziwicie ze pytam sie o blizne dziwne wszyscy pisza ze maja blizne z tyłu na kregosłupie a mi wyrabią 5-7 cm z przodu na szyi i to mnie zasatanawia dlaczego ja mam miec z przodu jestem tak zdenerwowna swoim zdrowiem pewnie z pracy tez wylece bo nie mam umowy na stałe i jeszcze ta blizna z przodu szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety piszecie kto
wsatwia mi dwa implanty zastanawiaj sie czy jeden sztywny a drugi ruchomy czy obydwa ruchome ale to dopiero beda wiedziec jak mnie otworza najbardziej mnie wkurza ten ból który wyłacza myslenie tabletki tak krótko działają i trzeba brac znów nastepna i znow tutaj rozpisywali sie ze od czasu kwalifikacji na zabieg czekaliscie kilka kilkanascie dni a ja od 4 tyd wiem ze bedzie operacja i jestem zapisana w dwóch szpitalach w jednym na grudzień w drugim na sierpień próbuje jescze gdzie indziej byleby szybciej ten ból jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla zdrowia i sielanki bez bolu odc. ledzwiowego dalabym sie nawet pociac na szyjce. nic nie jest wazne tylko ZDROWIE :) blizna niech sobie bedzie nawet na 15 cm byle nie wrastala do srodka :( cudowne blizny chodzcie do mnie ...tylko zabierzcie prosze bol i pozostawcie cudowna radosc zycia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledzwiowe blizny sa tylne lub tylnoboczne lub boczne. szyjne blizny sa z przodu bo tylko tak bezpiecznie omija sie struktury nerwowe. rzadko kiedy i tylko w przypadku ruchomych implantow ledzwiowych blizna jest z przodu. cos za cos :) ja wole blizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiu a jak długo jestes po
operacji wiem ze to głupie pisac o bliznie ale dlaczego wszyscy beda mieli z tyłu a ja z przodu dobra juz koncze bo mnie tu zjecie nie chce wam robic przykrosci asiu twoja operacja sie nie udała dlaczego dalej boli??? nie wiem jak bedzie w moim przypadku ale mój lekarz mówi ze pewnosci nikt 100% nikt nie da ale on widzi to optymistycznie czyli ból ma stac zaraz po operacji no zaobaczymy bo jak czytam róze fora równiez was na kaffe to słabo zaczynam w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te literówki oczywiscie
ból po operacji nie ma sie stać tylko zniknąć! asiu jak długo jestes po operacji jeszcze boli nie przestało boleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operację usunięcia przepukliny odcinka lędźwiowego miałam w piątek. Czuję się dobrze, dziś była pierwsza noc bez środków p/bólowych i jakoś przeżyłam. Martwi mnie coś innego - cały czas z rany wypływa jakiś płyn. Ciekawa jestem jak długo goi się taka pooperacyjna rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskopatia po ciazy
do JaJotka...mi tez się saczylo chyba ok tygodnia z tej dziurki po drenie, także to chyba normalne, jestem w szoku, ze Cie prawie nic nie boli? a jak z chodzeniem? jestem ciekawa, bo wygląda na to, ze to tylko ja taki paralita...ja od razu po operacji sama w zyciu bym nie uszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
nie wiadomo o co chodzi z tym bólem po operacji, ja np. nie musiałam zazyc ani jednej tabletki p/p po opercji ledziowego , obudziłam sie i nic mnie nie bolało.Wydaję mi sie ze to zależy od lekarza. Wczoraj ten sam doktor Ch operowal mi ciesnie i wzięlam tylko na noc tabletke ale to tak chyba tylko na wszelki wypadek, a dwa lata temu inny lekarz robił mi tę samą rekę i bolało około tygodnia.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałałam na drugi dzień po operacji i chodziłam. Najpierw wokół łóżka, potem do toalety i pomału coraz dalej. W poniedziałek przyjechałam do domu i po południu poszłam na mały spacerek. Dziś również mam za sobą spacer - byłam już sama, wczoraj i przedwczoraj z mężem. Też odczuwam jeszcze niewielki ból, ciągnie mnie ta rana, w nocy budzę się przy przewracaniu z boku na bok ale idzie wytrzymać. Dodam tylko, że przed operacją prowadziłam bardzo aktywny tryb życia: biegałam, jeździłam na rowerze - mam nadzieję, że szybko do tej aktywności wrócę. Może to, że jestem dość sprawna powoduje, że jakoś wszystko dość dobrze znoszę :), czego również wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×