Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Tuning...>>> Nie bój się kontroli z ZUS-u, nie taki diabeł straszny... Ja trafiłam na taką kulejąca lekarkę, kruczoczarne włosy, ok. 40-50 lat, waliła strasznie w klawiaturę, pewnie przyzwyczajenie po maszynie do pisania. Bo pewnie na Senatorskiej masz komisję? Idziesz normalnie na godzinkę, na którą jesteś umówiony, żadnych kolejek. Jeden lekarz, po łebkach chyba ogląda zdjęcia, pyta, tamta sama więcej mówiła, zbada dla spokoju własnego ducha i tyle. Ludzie dużo kombinowali, kombinuja, dlatego pojawiły sie kontrole, my nie mamy co się obawiać, cierpimy naprawdę, ale system niestety jest jaki jest i potrafi nam dołożyć w kość, zamiast pomóc. Ja ciekawa jestem czy w mojej sytuacji przedłużą mi świadczenie rehabilitacyjne, kończy się w lutym. Ja chyba już pisałam, że operację miałam w czerwcu i od tamtej pory pogarsza sie, u mnie nie było jakiś pozytywnych aspektów samej operacji, chyba tylko to że po usztywnieniu dwóch kręgów chodzę prosta, nie mam jak sie garbić :) Słyszałeś o dr Podgórskim? Kilka razy obiło mi sie to nazwisko, podobno jeden z lepszych neurochirurgów w W-wie, profesor. Spadłam...>>> :) Fajnie, że masz ofertę ciekawej pracy, a jeszcze na pediatrii, wśród dzieci. Ale z drugiej strony, to bardzo przygnębiające, patrzeć na chore maluszki. A czy ty dasz rade dźwigać tam cokolwiek jak będzie trzeba? Czy oni tam wiedzą że nie wolno ci i będziesz miała możliwość uważać na siebie, odsapnąć jak się zmęczysz? Skarbie, mocno przeanalizuj czy już jesteś gotowa wrócić do pracy i jak lekarz pozwala ci to chyba trzeba tylko trzymac za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUNING
Chosia: O Podgorskim nie slyszalem .W googlu troche o nim pisza ,opinie sa rozne z przewaga dobrych,byc moze jest dobry przy stole natomiast na konsultacjach bywa roznie,jak to profesor chetnie zajmuje sie tylko ciekawymi (dla niego )przypadkami.Mysle ze przedluza Ci swiadczenie,ewentualnie komisja i przyznaja rente. Ja mialem informacje od znajomych o dr.Arkadiusz Wilk. Podobno niezly tylko,ze specjalizuje sie w kregoslupie szyjnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuning>>> ciekawe czy jesteśmy na tyle ciekawymi przypadkami aby zajął się nami dr House, ten to by od razu człowieka na nogi postawił :) Ja Wiola..>>> mam numer, jak nie miec w dzisiejszych czasach :) napisz, podam mailem : chosia.pasosia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Chosia: Szkoda ,za House to filmowa fikcja poza tym nie wiem czy on sie specjalizuje w kregoslupach..chyba nie bylo tam takiego watku.. I co my, biedne zuczki mamy poczac ze soba... A Ty pracujesz troche nad wzmocnieniem miesni..brzucha,plecow,czy bol nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
W jednym z dolnośląskich szpitali jest pani hematplog - mówią o niej nie bezpodstawnie drHouse w spódnicy :) Może i od kręgosłupów też gdzieś taki jest. Basen mi służy. Mam tylko problem z kawałkiem łydki. Odcinek 20 cm na zewnętrznej stronie łydki tuż nad kostką. Dość często w stanie łóżkowego spoczynku czujętam jakby kurcz. Masaż? Jakieś elektroimpulsy? Myśłę, że właśie to jest odpowiedzialne za to, jak przy szybkim chodzie noga mi czasem lekko się rozleniwi (stopa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa40
witam wszystkich cierpiacych ! jestem po operacji usuniecia przepukliny i zalozenia implantow metoda endoskopowa. Mijaja 3 miesiace a dalej boli i noga dretwa ! Załamka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
witam wszystkich cierpiących ! jestem po operacji usuniecia przepukliny i zalozenia implantow metoda endoskopowa. Mijaja juz 3 miesiace a dalej boli i noga dretwa. Załamka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZY DIAMENTY
Witam NAJLEPSZE EFEKTY DAJĄ TYLKO - NATURALNE METODY TERAPII MANUALNYCH www.masaz-kregoslupa-poznan.pl www.kregarz-poznan.pl www.rwakulszowa-poznan.pl w kontuzjach sportowych-bólu stawów i zwyrodnieniach - przy skoliozach wynikających z braku symetrii miednicy - bólach kręgosłupa - rwie kulszowej - dyskopatii przepuklinie jądra miażdżystego- tzw. wypadnięciach dysków itp. aby nie trafić na operacje kręgosłupa i przestać truć się środkami przeciwbólowymi. Musimy jednak chcieć coś zmienić - posłuchać kilku rad - bo tylko nasza systematyczna często wolna - praca z terapeutą oraz zmiany złych nawyków życiowych mogą uchronić nas od wiecznego bólu kręgosłupa - rwy kulszowej czy trwałej deformacji kręgosłupa. Im wcześniej rozpoczniemy terapie tym łatwiej ustępuje ból więc nie ma na co czekać i oszukiwać zmysły lekami przeciwbólowymi. OPERACJA JEST OSTATECZNOŚCIĄ I POWODUJE ZE ZOSTANIEMY - INWALIDAMI A BÓL I TAK TOWARZYSZY NAM DALEJ - BO NIE ELIMINUJEMY PRZYCZYNY POWSTANIA SCHORZENIA TYLKO OBJAW !!!! Chętnie odpowiem na pytania trzydiamenty@o2.pl - tel.606998116 pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany manualnych terapii naturalnych TRZY DIAMENTY - GABINET TERAPII NATURALNYCH - POZNAŃ PATRONAT TERAPEUTYCZNY NAD ZAWODNIKAMI BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU AKADEMI GRACIE BARRA POZNAŃ www.gb-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga68
Witajcie. Chosiu pytasz o prof.Podgórskiego .ja byłam przez niego operowana 5 lat temu.Przepuklina L4L5 .Raczej opinie o nim są dobre ,na wielu forach jest polecany jako jeden z najlepszych neurochirurgów.Zdecydowałam się na operację ,gdyż mnie już nic nie pomagało .Miałam okropny ból ,aż byłam wykrzywiona w bok z tego bólu.Rehabilitacja nic nie pomagała już ,leczenie sterydami pomogło może na 2 miesiące ,leczenie manualne ZASZKODZIŁO (u Skórki w Lublinie ,leczy podobnie jak Paluchowie w Opolu.Chociaż było u niego bardzo dużo ludzi ,którzy go zachwalali ,że im pomógł)Mnie 7 dnia zabiegów manualnych poszedł niedowład na stopę .Już nie miałam wyjścia operacja była konieczna. Następbego dnia po operacji nie czułam bólu ,wstałam po 24 godz prościutka i bez bólu.Do tej pory po operacju zdarzyło się ze 3 ataki bólu ale puściły po kilku zastrzykach i rehabilitacji.Mój kręgosłup lędźwiowy ogólnie teraz też nie przedstawia się dobrze ,bo mam przepuklinę nad miejscem operowanym (przed operacją była tam wypuklina) ,a niżej na L5S1 Mam wypuklinę .Na miejscu operowanym też już coś tam się wpukla i to mnie załamuje. Tak sobie myślę ,że czasami chwalimy lekarzy ,czasami narzekamy na nich że zrobili coś źle ,bo przecież operowani jesteśmy a dalej coś dzieje się źle.Ale to wina chyba naszyco kręgosłupów ,jeśli są wadliwe to trudno żeby było wszystko dobrze. Chosiu nie chcę Cię martwić ale słyszałam ,że po operacji u niektórych robią się blizny które potrafią dokuczyć jeszcze gorzej niż przepuklina.A po każdej następnej operacji blizny mogą być coraz większe ,ale może się mylę i u Ciebie nie jest tak. Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga>>> to co piszesz....mam racje.....to nasze kręgosłupy, cóż. Z tymi bliznami też racja, tylko jak z tym żyć? Co dalej? Wiola>>>> Strasznie dawno cię tu nie było! Miałaś starać się o rentę, napisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa 41>>> Witaj w klubie :) Jak po tej metodzie jeszcze boli, to ja juz nie wiem, ręce opadają, musisz teraz zamienic sie w cierpliwą, nie masz wyjścia. To trwa i trwa ....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuning>>>> nie daję rady ćwiczyć, jedynie wzrok ...czytaniem :) heheh, ale tak powaznie to czekam aż minie mi przeziębienie i chyba zaatakuje po woli basen, spróbuje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przyczepił sie mail z tlenu, a ja tam wcale nie zakładałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
SPADŁAM Widac widac tylko nie słychac, nie bój nie bój caly czas podglądam śmigałem do sylwka do 22 giej fajnie żarło robota byla ze chej ale cos trachło w sprzecie i dziś dopiero na oddział przyjeli /czyt warsztat/ wiec mam chwile czasu i moge spokojnie posiedziec i popisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZY DIAMENTY
Witam Jestem przerażony tym co Panie piszą mam codziennie pacjentów z takimi opisami rezonansu magnetycznego i zniszczeniami kręgosłupa -rwami kulszowymi -bólami "wypadających dysków" Pracując razem pozbywamy się bólu i wychodzimy z "DOŁA" aby nie dopuścić do operacji lub następnej operacji !!!! Pacjenci czują się dobrze wracają do pracy i życia http://www.masaz-kregoslupa-poznan.pl/referencje/ A na tym forum tylko lekarze - neurolodzy ich tabletki i nieudane operacje a nikt nie pisze o terapeutach manualnych i sukcesach z kręgosłupem ??? "NAWET WIELOLETNIE ZANIEDBANIA SĄ DOLEGLIWOŚCIAMI TYPU ODWRACALNEGO I OZNACZA TO, ŻE MOŻNA JE W WIĘKSZOŚCI WYLECZYĆ" W pracy swojej stosuje różne holistyczne metody naturalnych terapii kręgosłupa i medycyny chińskiej - o których napisałem na stronach np. zioła i minerały by "odbudować dyski" żadnej chemii tabletek. NAJLEPSZE EFEKTY DAJĄ TYLKO - NATURALNE METODY TERAPII MANUALNYCH www.masaz-kregoslupa-poznan.pl www.kregarz-poznan.pl www.rwakulszowa-poznan.pl w kontuzjach sportowych-bólu stawów i zwyrodnieniach - przy skoliozach wynikających z braku symetrii miednicy - bólach kręgosłupa - rwie kulszowej - dyskopatii przepuklinie jądra miażdżystego- tzw. wypadnięciach dysków itp. aby nie trafić na operacje kręgosłupa i przestać truć się środkami przeciwbólowymi. Musimy jednak chcieć coś zmienić - posłuchać kilku rad - bo tylko nasza systematyczna często wolna - praca z terapeutą oraz zmiany złych nawyków życiowych mogą uchronić nas od wiecznego bólu kręgosłupa - rwy kulszowej czy trwałej deformacji kręgosłupa. Im wcześniej rozpoczniemy terapie tym łatwiej ustępuje ból więc nie ma na co czekać i oszukiwać zmysły lekami przeciwbólowymi. OPERACJA JEST OSTATECZNOŚCIĄ I POWODUJE ZE ZOSTANIEMY - INWALIDAMI A BÓL I TAK TOWARZYSZY NAM DALEJ - BO NIE ELIMINUJEMY PRZYCZYNY POWSTANIA SCHORZENIA TYLKO OBJAW !!!! Chętnie odpowiem na pytania trzydiamenty@o2.pl - tel.606998116 pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany manualnych terapii naturalnych TRZY DIAMENTY - GABINET TERAPII NATURALNYCH - POZNAŃ PATRONAT TERAPEUTYCZNY NAD ZAWODNIKAMI BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU AKADEMI GRACIE BARRA POZNAŃwww.gb-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Trzy Diamenty: Jesli krazek peka i jadro miazdzyste w padnie w kanal uciskajac korzenie nerwow plus opadanie stopy, to jak to odwrocic? Masazem? Poza tym ja probowalem terapi manualnych wlozylem w to pare tysiecy ,a i tak znalazlem sie na stole.. Terapie sa dobre w profilaktyce, niestety nikt niczego nie stosuje na zapas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Chosia : A masz ulubina pozycje na lozku w ktorej Cie nie boli? Mieszkam na pierwszym pietrze: A duzo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam, już wróciłam na wieś z miasta ;-)))). Oscyluję między miastami Piła- Bydgoszcz, bo obecnie mieszkam wszędzie i nigdzie. Dzięki, że napisałaś mi o ZUS-ie i świadczeniu, nie wiedziałam, że po 182 dniach można dostać od 6 do 12 m-cy świadczenia. Okazało się,że jeszcze mogę ciągnąć zwolnienie do 20 kwietnia, gdybym ciągle nie pytała, nie wiedziałabym, że jeśli nawet na dwa dni wróciłam do pracy, to to się nie wlicza do 182 dni, a babka w ZUS-ie w Pile mi tego nie powiedziała, nawet tego, że sama mogę złożyć wniosek do sanatorium. Już bałam się, że przeoczyłam to świadczenie, o którym pisałaś, a tu okazuje się, że mogę ciągnąć to pierwsze zwolnienie. Nie mam czasu chorować, bo biegam z papierami, a wszędzie mam daleko. Nawet za odpis z karty chorobowej musiałam płacić 2 zł za stronę, a takich odpisów minimum 2 potrzebuję, do prośby o świadczenie i sanatorium muszę dołączyć. Stwierdzam, że na chorowanie trzeba mieć zdrowie i pieniądze :-)))))!!!!!! Mam pytanie do Was, chcę złożyć wniosek do NFZ-tu o szpital uzdrowiskowy(dostałam ze szpitala skierowanie) i do ZUS-u, podobno można zaznaczyć, gdzie chciałoby się pojechać, a mi się marzą góry, ale oczywiście najbardziej istotna jest dla mnie dobra opieka, warunki sanitarne (żebym dodatkowych nowości nie przytachała, kręgosłup wystarczy :-) , polećcie proszę jakieś dobre miejsca, jeśli znacie? Spadłam, gratuluję Ci pracy, a możesz powiedzieć, co będziesz robić w tym oddziele, bo jako pielęgniarka, dziecinki czasem trzeba dźwignąć z obowiązku, a czasem, gdy tymi patrzałkami patrzą, to aż kusi, by na ręce wziąć. Plusem ruch, a nie praca siedząca. Ja już po dwóch z kawałkiem miesiąca od operacji też z chęcią wróciłabym do pracy. Dziękuję Ci za odpowiedzi, bo jesteś w tym forum jak doby duszek. Trzymajcie się cieplutko. pozdrawiam, Aneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amor35
Trzy Diamenty Ja wierzyłam i próbowałam terapii manualnej u bardzo wykwalifikowanego fizjoterapeuty ( dr ) , przez 6 tygodni 5 dni tygodniowo a następnie 6 miesięcy 2 razy w tygodniu. Wydałam mnóstwo pieniędzy, to naprawdę pomaga ale niestety przy mniejszych schorzeniach. 9 miesięcy nie siedziałam, krzyczałam z bólu itp itd. Wrócił niestety bardzo ostry stan i niestety walkę przegrałam - miesiąc na klęcząco przy łóżku... i operacja niestety. Ale wierzę w to i wiem , że pomaga , widziałam ludzi , którzy wybronili się od operacji. Terapie też bolesne i kosztowne niestety, kilka tysięcy. Ale człowiek ratuje się jak może. Warto spróbować jeśli ktoś ma taką możliwość , ale mi mówiono na 100%,że się uda i niestety... Efekty były i dlatego wierzyłam ,że się uda , ale wracało i wracało . . Masaże w ostrym stanie mogą zaszkodzić i to bardzo, a medycyna chińska, akupunktura, akupresura, bańki itd itp niestety na mnie nie działały... Niektórzy z nas wspominali o terapii manualnej, Ci którzy byli tym leczeni i to znają. Żałuję bardzo , że mnie się nie udało a wierzyłam bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chosiu .....wrocilam do pracy w polowie listopada ....renta na rok ale nie platna hihi. ogolnie bez zmian ,po tej drugiej opeeracji noga bardziej dretwa ....wyslam Ci mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
witam. fakt chyba sie przemianuje na cierpliwa po przeczytaniu waszych postow jak dlugo juz sie z tym meczycie. Ja mialam nadzieje ze po zabiegu ochoczo wroce do pracy a tu jescze gorzej zamiast polepszyc to sie popie.... ! Moja kolezanka miala usuwana przepukline rok temu i juz dwa miesiace po zabiegu wrocila do pracy! Myslalam ze u mnie bedzie podobnie. W piatek ide do neurologa moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZY DIAMENTY
Witam moja metoda to nie cuda tylko ciężka praca jest opisana na stronach i w dziale referencje -wiem że wiele osób traci nadzieje na zmiany po przebytych operacjach ale mając kilka lat doświadczenia jako terapeuta dalej moim mottem jest zdanie : "NAWET WIELOLETNIE ZANIEDBANIA SĄ DOLEGLIWOŚCIAMI TYPU ODWRACALNEGO I OZNACZA TO, ŻE MOŻNA JE W WIĘKSZOŚCI WYLECZYĆ" www.masaz-kregoslupa-poznan.pl www.kregarz-poznan.pl www.rwakulszowa-poznan.pl www.masaz-poznan.net.pl www.terapie.poznan.pl http://terapie.poznan.pl/referencje-gabinetu-trzy-diamenty-masaze-w-poznaniu.html Pracuje z tak trudnymi przypadkami i po operacyjnie z profuzjami jądra - rwami kulszowymi i OGROMNYM BÓLEM - BO ŁĄCZE Z UPOREM RÓŻNE TERAPIE NATURALNE I MANUALNE CO DAJE REGENERACJE DYSKÓW I POZBYCIE SIĘ BÓLU 1.w mojej pracy łącze elementy różnych terapii manualnych naturalnych Z UWZGLĘDNIENIEM USTAWIENIA SYMETRII MIEDNICY I ROZSZERZENIEM PRZESTRZENI MIĘDZYKRĘGOWYCH oraz MASAŻ CHIŃSKI 2.przeprowadzam zabiegi Termoterapii i Akupresury 3. posiadam urządzenie do pionizacji rozszerzenia przestrzeni między kręgowych 4.zalecam podawanie wyłącznie ciepłych posiłków - zwłaszcza zup przyprawionych imbirem -kurkumą -kary aby wzmocnić nerki odpowiedzialne w medycynie chińskiej za Kości i wątrobę odpowiedzialną za napięcia i ścięgna i mięśnie odradzam pokarmy o naturze ochładzającej np. herbatę zieloną i czarną -wódkę polska 5.ciepłe kąpiele w drożdżach piekarniczych -500 gr na wannę ok 30 min 6.suplementacje i minerały naturalne - zestawy ziołowe W CELU WYLECZENIA SCHORZEŃ I BÓLU KRĘGOSŁUPA „MUSIMY ZREGENEROWAĆ - ODBUDOWAĆ DYSKI I POWINNIŚMY NATYCHMIASTOWO DOSTARCZYĆ DO ORGANIZMU- SUPLEMENTY NATURALNE TO NAJWAŻNIEJSZE GDY BÓL DOKUCZA DŁUGO działają PRZECIWBÓLOWO PRZECIWZAPALNIE - ZNIECZULAJĄCO, ZMNIEJSZAJĄ I LIKWIDUJĄ BÓL KRĘGOSŁUPA - BÓL RWY KULSZOWEJ, REGENERUJĄ TKANKĘ USZKODZONEGO DYSKU I KRĘGÓW - DOSTARCZAJĄ ORGANIZMOWI „BUDULCA I NATURALNYCH SUBSTANCJI WZMACNIAJĄCYCH rekomenduje naturalne preparaty : PHITO CHI - ALVEO- MUMIO z którymi pracuje 7. ZESTAW ĆWICZEŃ AUTOMIBLIZACJI I RELAKSACJI KRĘGOSŁUPA Celem ćwiczeń jest nauka rozciągania kręgosłupa czyli automobilizacje kręgosłupa - zwiększenie ruchomości kręgosłupa - korygowanie skrzywień skolioz - wad postawy, poizometryczna relaksacja i mobilizacja oraz wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych SKUTECZNA TERAPIA TO SZEREG ZABIEGÓW ABY PO WIELOLETNICH ZANIEDBANIACH BÓL DEFINITYWNIE USTĄPIŁ TERAPEUTA MUSI WYKONAĆ ZABIEGI 1 2 RAZY W TYGODNIU PROPONUJĄC ILOŚĆ SPOTKAŃ ZALEŻNIE OD STOPNIA SCHORZENIA- DO SKUTKU A PACJENT WPROWADZIĆ W ŻYCIE ZALECENIA SUPLEMENTACJI I ŻYWNOŚCIOWE ORAZ ROZPOCZĄĆ ĆWICZENIA GDY BÓL ZŁAGODNIEJE "OPERACJA JEST OSTATECZNOŚCIĄ I POWODUJE ZE ZOSTANIEMY - INWALIDAMI A BÓL I TAK TOWARZYSZY NAM DALEJ - BO NIE ELIMINUJEMY PRZYCZYNY POWSTANIA SCHORZENIA TYLKO OBJAW !!!" Chętnie odpowiem na pytania trzydiamenty@o2.pl - tel.606998116 pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany manualnych terapii naturalnych TRZY DIAMENTY - GABINET TERAPII NATURALNYCH - POZNAŃ PATRONAT TERAPEUTYCZNY NAD ZAWODNIKAMI BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU AKADEMI GRACIE BARRA POZNAŃ www.gb-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery diamenty
Jakżeś taki dobry to czemu nie na czarnym nicku. A kary pisze się curry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
PIĘC DIAMĘTÓW Zapomniałeś o kardamonie jesli chodzi o ziola i przyprawy . O terapi manualnej nie będę dyskutował temat rzeka każdy ma swoje racje. Mi osobiście terapeuta manualny nie pomógł , natomiast zabieg przynajmniej na dzis dzien bardzo nie wiem co będzie dalej ale nie życze sobie abyś nazywał mnie inwalidą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Sześć diamentów :) Jestem po operacji, śmigam, pracuję, normalnie żyję bez bólu. Też nie życzę sobie, żebyś nazywał mnie i mi podobnych inwalidą. Po operacji normalnie przesypiałem noce, nawet nie wiesz jak to jest nie spać z bólu, kiedy ani terapia manualna ani farmakologiczna nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
CHOSIA również pozdrowionka dla ciebie, żądam natychmiastowego powrotu do formy............................................................... Po południu musiałem gonic po sprzęt na oddział /czyt warsztat/ dlatego tak krótko , ale widze ze tu ruch jak w Rzymie,powiem wam ze ostro sobie pofiglowałem w ten noworoczny weekend /tańce imprezki/ a z pleckami niezle choc sie trochę zakwaśiłem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Teraz doczytałem. Tuning, chodzę średnio, chciałbym więcej ale dużo pracuję i czasu mało a szybko mrok zapada. Dziś oglądałem buty Ecco, drogie ale wygodne i pewne. boję siępoślizgu i "gibnięcia" na nierównej drodze. Kijki kupiłem, jeżdżą w aucie, może wiosny doczekają. Chodzę 3 razy w tyg po ok godzinie (oprócz normalnego codziennego chodzenia do pracy), raz, dwa razy w tyg basen (ćwiczenia) od niedawna, 2 - 3 razy w tyg rowerek stacjonarny, raz w tyg sauna. Innych ćwiczeń (no, może ćwiczenia stopy na krzyżalu) poza piłką nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
SPADŁAM moim zdaniem łap te pracę jesli sie tylko czujesz na sile zawsze sie mozesz wycofac pisze ogolnie bo nie znam szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×