Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość furman 35
Ja jak zwykle na raty SPADLAM fura tak ale nie GWIAZDA jestem fanatatykiem i to byl policzek zwlaszcza w sylwestra o 22 kiery najlepi żere przepraszam za odstepstwo od tematu Co do do sexu to zapytalismy rehabilitantke w szpitalu troche sie zmieszala ale cos tam probowala tlumaczyc a i tak nic nie szlo zrozumiec motala sie no bo jak ja trzech wyposzczonych pacjetow przepytuje to co miala bidna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
JAGA na kiedy masz termin i gdzie ja wybralem morze ok 2 lata i pytanko czy mozemy sami sobie wybrac czy to nfz nas przydziela mnie tez lekarz rodzinny skierowal termin zakladam na wakacje 2112 bylo by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
NIECIERPLIWA jak ci sie udalo tak szybko rezonans zmontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Jaga no nic dziwnego,że tyle, przecież NFZ obciał wydatki na sanatoria o 1/4 a ludzi wciąż przybywa. Furman no wiem dopiero zacząłeś ,ale Gwiazda na chodzie i to sie liczy .Przeciez w tym sa tez pozytywy jak by nie było, były tańce ,potem fajny klient.pozałatwiałes tyle spraw na raz :) Tu czasem trzeba odbiec od tematu,zeby wpasc na pozytywny luz :D Było u tej rehabilitantki sie domagać żeby pokazała skoro w gadce sie motała :D :D Mieszkam na 1 . Tylko omijaj dziury te w chodnikach rzecz jasna .:D Pomaga też jak wydrzesz sobie brwi :) czasem wspomnisz,że ból kręgosłupa był mniejszy :D :D Koniec na dzis bo mam dzien głupawki niesamowitej :D czasem myślę,że im starsza tym goopsza .Jutro basen może woda mnie uspokoi,albo i nie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hehehe depilacja brwi to przyjemność ! Rzęsy sobie wyrwij- to dopiero ból ! Kręgosłupprzy tym to pikuś :) furman moj neurolog na skierowaniu napisal cito ! czyli szybko ! ale i tak sama sie zdziwilam , liczylam ze gdzies 2 tyg. poczekam a tu prosze wcisneła mnie juz na wtorek. Pewnie jak zamachalam tymi rzęsami to mi ulegla ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was pytanie,jesli to mozliwe napiszcie prosze jak wyglada sprawa po operacji tzn,chodzi mi czy cewnik do pecherza jest zakladany???? no jak to wyglada jak ktos mial operacj eprosze napisac jak to wygląda"technicznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Fartowna jestes u nas 6 mcy zakladam ze nie privat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hehehe ! czasami mam trochę szczęścia, nie nie privat na nfz. Bambi ja cewnika po zabiegi nie mialam i 2 godz. po zabiegu pierwszy krotki spacerek wlaśnie do wc. Masz czas 12h za oddanie moczu i dopiero jak nie możesz sama sie zalatwic a masz uczucie ze ci sie chce to sie jednorazowo cewnikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI technicznie nie jest zle niektorzy strasza ze lezy sie dziesiec dni itd nie ma cewnika a sprawach kobiecych musisz z kobitkami pogadac ale to tez juz bylo na forum 24 h po zabiegu do pionu i do przodu 7 dni potem dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się Was czyta :) Ten rezonans mnie i tak martwi, bo ja na plecach nie mogę leżeć nawet z poduszką pod nogami. Tylko i wyłącznie na brzuchu. Tak śpię, i bez Diclaku w czopku to śpię tylko 2 godz. i potem łażę przez ok. 45 minut i znów 2 godz. i znów łażę. Z czopkiem 5,5 godz. W dzień jest lepiej, a jak dużo chodzę i energicznie (np. zakupy) to już całkiem OK. Czyli bóle tak jakby spoczynkowe. Też tak mieliście z tym bólem? Czy to moje to może jednak nie przepuklina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
SPADLAM rehabilitantka nawet chetna byla Tyle ze jam wierny jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
JUTKA Zaloz najgorsze wtedy sie nie rozczarujesz tylko milo zdziwisz zawsze tak robie sama widzisz jak chodzisz jest lepiej /zakupy/ a pochodz troche typowo relaksacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Furman, byłem w Świeradowie Zdrój. Jakżem tam se pochodził po górach to żadna fizykoterapia siętemu nie równała :) Jut_ka, ja spałem godzinępo garści leków i butapirazolu, potem wycie, wyginanie się i znów garść leków na następną godzinę. Super było jak łaziłem, do pracy, z pracy, po sklepach, byleby nie wracać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Jut_ka: Masz dziwne objawy,wyglada ,ze u Ciebie to cos innego,a co wykazal rezonans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuning - no nic nie wykazał, bo dopiero będzie. Namierzam jakiś sensowny ośrodek, Kraków lub Śląsk wchodzi w grę. mieszkam - no to podobnie jak ja. Chodzenie jest OK, a noc gorzej jak źle. I siedzenie też źle. I jazda samochodem. W dzień wydaje mi się, ze przesadzam i wyolbrzymiam ból i na pewno nadwrażliwa jestem. Ale w nocy wierzę, ze mam tę przepuklinę czy coś tam innego złego. Czekam z niecierpliwością na ten rezonans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na 1 piętrze Powiedz mi, proszę, czy sam wybrałeś ten Świeradów Zdrój czy go Tobie przydzielono, bo mi się marzy, by pojechać z NFZ-tu w góry. Nie wysłałam jeszcze pisma, bo chciałabym zrobić jakiś dopisek? I jak wspominasz tam same zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
KALINA widze ze jeszcze siedzisz tez wnikam w ten temat oczekuje na dwa sanatoria ciekawe jak trafie bo slyszalem ze jast roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pewnie śpicie już albo używacie naturalnej morfinki, heheh. Ja się zmagałam z chomikiem, a właściwie to dwoma. Prawie zoo juz w mieszkaniu, ale czego się nie robi dla dzieci:) Jut_ka>>> jakbym o sobie czytała o tych twoich cierpieniach, ale ja to już chyba się uodparniam po woli na ból. Ja nie toleruję żadnych czopków, wolę cierpieć już, dla mnie to masakryczne przeżycie, pieczenie itd. bbrrrr... Z tymi bliznowcami to macie rację, po co się mam kroić skoro organizm znowu może wytworzyć z powrotem nawet większe, bez sensu. Przeczekam, trudno dam sobie jeszcze więcej czasu, dzisiaj też drętwienie nogi było mniejsze, za to teraz przeszło na lędźwia, tam strasznie dokucza, ze chodzę jak struna. Wiecie, wydaje mi się że gdyby nas do jednego sanatorium wysłali to wszyscy wrócilibyśmy może nie uzdrowieni, ale na pewno w szampańskich humorach :D Szkoda ze dzisiaj się spóźniłam na seansik, pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hejka ! a te zastrzyki to jak myślicie -bolesne są ? nienawidzę zastrzykow ! Na takie wspolne sanatorium to ja sie piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zastrzyk nieprzyjemnie rozpływa się w pośladku, boli troszkę, nieprzyjemna jest B12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
dzięki Gosiu za szybką odpowiedź, tabletki mogę łykac garściami ale zastrzyki wywolują u mnie dreszcze brrrr i o ironio sama je podaję innym hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furman: mam skierowanie do szpitala uzdrowiskowego na NFZ (ze szpitala) i chcę sama złożyć do ZUS-u, ale podobno można napisać gdzie się chce pojechać. Pierwsze, że marzę o górach, drugie i w sumie najważniejsze, by trafić do miejsca, gdzie jest fachowa opieka i czysto. Dlatego chciałabym dołączyć prośbę, ale nie wiem, gdzie warto. Luknęłam do jakiegoś forum, że można złapać chorubska skóry, grzybek...I już sama nie wiem czego chcę. Stąd jeszcze nie wysłałam, bo nie chce trafić do byle jakiego pikutkowa ;-))))) Chosiu: przypomniało mi się coś, może się przyda, ćwiczę na rozciąganie zrostów coś takiego. Kładziesz się na plecach (tu nie wiem czy jesteś w stanie?), przyciągasz raz jedno udo raz drugie do klatki piersiowej (w miarę możliwości blisko) i drugie ćwiczenie: przyciągasz uda równocześnie do piersi,a ręce na udach stawiają opór- przyciągasz i odciągasz i 2, 3 sekundy trzymasz, powtarzasz 15-20 razy.Ale najpierw zapytaj lekarza, aby krzywdy w Twoim przypadku nie wywołać, bo być może masz ucisk innego dysku, a nie zrostów. Wiecie co, ja za to z przespania Markuję :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Lekarz na skierowaniu ze szpitala wpisał mi szpital uzdowiskowy w górach, nie wybierałem nic, wolałem morze. Jak przyszło do wyjazdu błogosławiłem, że jest blisko, nie dojechałbym nad morze. Byłem 10 tyg po opetacji, za wcześnie, stanowczo za wcześnie nawet na zabiegi. Ponoć sper opieka i rehabilitacja jest w Lądku Zdroju, Busku Zdroju, Polanicy Zdroju o chyba Krynic Górskiej = to z tych górskich.. Teraz większość sanatoriów jest w prywatnych rękach, poprawiło się obsługowo ale też i cenowo dla NFZ-tu. No i zależy do którego sanatorium traficie, w jednej miejscowości jest kilka. Zwykle szpitale uzdrowiskowe mają niższy standard. Sam Świeradów i okolice piękne, na zabiegi trzeba chodzić poza obiekt więc latem nie było źle, zresztą ja tam lubięchodzić. Też siępiszęna wspólny turnus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga68
Furman mnie lekarz rodzinny wpisał teren podgórski .Z nfz-u dostałam pisemko ,że jestem zakwalifikowana na uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne ,a termin będzie około wakacji 2011.Ale chyba w takich sanatoriach coś się dopłaca ,wiecie coś na ten temat.Pozdrawiam i zmykam ,szykuję się na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina35>>>> dzięki za ćwiczonka, popróbuję :) Jaga>>> miłej zabawy na weselu! JUt_Ka>>>> Ja już dawno jestem po operacji, wiesz co jestem od czerwca na forum, tam przepisywałam dokładnie opisy z rezonansów i wypis ze szpitala, gdyby chciało ci się tam luknąć, a tak w skrócie to miałam ucisk na nerw, przepukline przy okazji, ale to było chyba mało groźne. Odbarczyli mi nerw i usztywnili dwa kręgi, odtąd sie nie garbię:) U mnie dyskopatia, zwyrodnieniowe zmiany i pełno wypuklin było, w piersiowym też coś mam, ale na razie chyba nie boli. To tak w skrócie:) Miłej sobotki :) U mnie dzisiaj standardowo ból w krzyżu, ale noga daje odpocząć więc spróbuję pospacerować, może rozchodzę to dziadostwo. Pozdrawiam :D Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa41>>> Bierz tylko osłonowe leki bo ja już mam czasem zgagę od tych wszystkich prochów i nie polecam nikomu, nie życzę....strasznie nieprzyjemne. W ciąży nie miałam żadnych dolegliwości, żadnej zgagi, a teraz od leków mam, o losie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Jeśli to jest skierowanie poszpitalne to nic się nie płaci, chyba, że za dodatkowe zabiegi. Powiedzcie, kupiłem buty dobrej firmy (bardzo dobrej!) z nubuku (jak się to pisze?) i na porażonej nodze but jest lekko opięty niżej podbicia, jak świezo uprane dżinsy (może noga tak reaguje, nerwy się jeszcze nie zregenerowały). Ułoży sie jeszcze but na nodze przy chodzeniu czy lepiej od razu zwrócić buty do sklepu? Są to buty typu trecking, wygodne, lekkie, niepotliwe, nieprzemakające no i za niezła kasę (kolejny debet na koncie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chosiu - dziękuję. Poczytam. Dzwoniłam dziś do tomografu. Termin na 18.01. A rezonans prywatnie dopiero na początku marca. No nic, dzwonię dalej, może gdzieś szybciej będzie? Jutro kończą mi się czopki i znów muszę w kolejce do rodzinnego po jakieś inne. No bo jak iść do pracy po 2 godzinach snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×