Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość furman 35
I głowka do gory wszyscy tu bylismy lub jestesmy w podobnej sytuacji jesli cie moge pocieszyc to kupe ludzi ma duzo gorsze schorzenia jesli mozesz to napisz skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
z lekow nasenne zoltsana plus przeciwbolwy plasterek durogestic mocniejszych chyba nie ma Jak do tego dozucisz 2 browce to na kilka godzin zapomnisz o bolu niestety durogestic jest dogi okolo 100pln opa 5 szt 1 plaster 2-3 dni pozniej coraz czesciej , na bazie morfiny lek opoidalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bambi >>> Rany julek, kolejna biedna połamana dołączyła. O badanie rezonansem się nie obawiaj, daja pod nogi coś do leżenia zawsze, oni tam wiedzą ze my na wznak nie możemy leżeć, że cierpimy wtedy. Niecierpliwa>>> Ja się cieszę, że moją kocinkę mogę na ręce brać, kochany skarb mój. Dobra, o niej mogłabym gadać w nieskończoność wiec dam spokój :) Czy ktoś z Was wygrzewa sobie zbolały kręgosłup? Posiedziałam dzisiaj tak w sumie w pół leżąco na fotelu z ogrzewaniem i poczułam ulgę troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jut_ka >>> uważaj z tymi tramalami, ketonalami i nnymi prochami. Koniec końców organizm się uodparnia i nic nie działa, boli i tak, u mnie tak było. Potem diclac, maście, czopki, ach w aptece już mnie poznawały babeczki. Teraz biorę przeciwzapalne leki, a po tych ze sterydami to aż zgagę miałam w nocy. I nie dość że boli, to jeszcze zgaga - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem w trakcie leczenia mojej choroby ; Rwa barkowa lewostronna, Przepuklina jądrowa miażdżystegoC5/C6 Taką chorobe leczy LEKARZ NEUROLOG a zabieg będzie robił NEUROCHIRURG. Miałam zrobiony rezonans bez kontrastu i wykazało ;Przepuklina jądrowa miażdżystegoC5/C6 mój pobyt w szpitalu na oddziale NEUROLOGICZNYM. Miałam zlecone leki ;DEXAVEN,KETONAL DO ŻYLNIE,GASEC,DOXEPIN.PYRALGINA,MYOLASTAM miałam ulge po 5dniu Mam teraz termin na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi 202>>> spróbuj leżeć na brzuchu, a pod brzuchem malutka poducha, to lepiej pomaga niz prochy- ostatnio tak mi się najlepiej leży, a dolegliwości takie same jak u wszystkich tutaj więc moze pomoże. Dzisiaj coś nie miałam drętwienia, eureka, noga tylko bolała- jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Chosia, w saunie wygrzewam się cały, moje plecy lubią saunę. Na Durogesicu byłem do samej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na 1 piętrze>>>> Fakt, sauna to przyjemna sprawa. No poczekam jak wcześniej pisałam, niech mi katar trochę puści i pójde na basen, zaatakuję saunę, powygrzewam zbolałe cielsko :) A jak żołądek i wątroba po lekach? Mi to dokoptowały te ze sterydami jakieś hardcory straszne, zostawiłam to cholerstwo. Wiesz, zdziwiłam się że ciepełko tak pomaga, bo na rehabilitacji jak kładli na odcinek ledźwiowy płytkę z prądem to mnie bolało, a też ciepło i grzało fajnie, tylko te impulsy mnie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Ta sauna tez o tym myslalem na pewno nie zaszkodzi Dzis poszlem w koncu na spacer 2 h na n mojej ulubionej gorce w parku Hania u ciebie wychodzi na dyskopatie szyjna z tego co piszesz CHOSIA ta kocica to musi miec z toba dobrze ,chyba u ciebie ciut lepiej optymizmem powiewa coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
CHOSIA ja te sterydy zlalem tez mi to chciala sprzedac juz szlem z recepta do apteki ale sie wycofalem i nie zaluje po tym sie puchnie a bebeche do dzis dnia sie regeneruja w ustach czuje czesto metal i nie wiem czy to po tych tabletach czy od czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
CHOSIA do ktorej nogi ci promieniuje i czy masz mrowienie w stopie na tzw podbiciu jezeli tak to pierwszym obiawem poprawy stanu jest ustapienie tegoz mrowienia tak bylo u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Częstochowy:) dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam i dziekuje za rady a miałam jeszcze tzw.wyciąg sandersa i myslalam ze oszaleje po nim masakra.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Witam ,mam 30 lat i dyskopatię wielopoziomową z wypuklinami L3-L4,L4-L5,L-5-S1,i zaburzenie kostnienia blaszek trzonów na Th11,Th12 wszystko to spowodowała choroba Scheuermana jakos tak to sie nazywa inaczej młodziencze zapalenie stawow kręgosłupa,i teraz mam do was pytanie czy ktos z was ma właśnie od dyskopati silne bóle obu łydek i nieraz całych nóg ,nie z tyłu nóg tak jak przy rwie kulszowej tylko ból jakby razem z kurczami?Po Poltramie 150 mg na dobe i Refastinie przestaje ból ,a kurcz nadal pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Częstochowy:) dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam i dziekuje za rady a miałam jeszcze tzw.wyciąg sandersa i myslalam ze oszaleje po nim masakra.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
ywście wypukliny z ucisiem centralnym na worek oponowy,może to od tego te kurcze?,robiłem nawet badania na Borelioze bo kiedys ukąsił mnie kleszcz i miałem rumien i gor ączke,ale Wynik Borelioza Ellisa wyszedł ujemny,wiec moze to od kregosłupa bola te łydki jest to ol nie do zniesienia i te kurcze(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
REFASTIN widze ze cie zachecilem do zmiany topiku tam cisza a tu az chuczy ja mam tylko PJM ale slyszalem o schuermanie tylko ogolne widomosci wiec nic konkretnego ci nie podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI nie wiem jak tam u was w miescie ze specjalistami najblizej rzeczywisie gorniczy 60km ino tam okres oczekiwania na wizyte 2,5 mca mowie o nfz jak chcesz zabig szybko to tyklo priv do nchirurga jak dobrze trafisz to za miesiac bedziesz miala zabieg koszty wizyty ok 200pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Tak:),w sumie o tym całym schermanie to i ja nie zbyt wiele wiem neurolog mi powiedział po wynikach,ale kit ze schermanem najgorszy ten ból nog ,acha i palce u lewej nogi mi drętwe sie robią nie czuje nieraz,byłem u lekarza ale oni tylko proszki,żołądka narazie nie czuję wcale pomimo brania przez tyle lat tabletek,biore prazol na osłone cały czas:),kiedys sen i leżenie na boku pomagał a teraz lipa,Pozdrawiam wszystkich Dyskopatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
REFASTIN od ilu latek na to cierpisz byly jakies zabiegi rehabilitacje przeczytaj topik moze sie dowiesz czegos konkretnego Tak siedze od wczoraj i bazgrze nudzi mi sie pewnie macie mnie juz dosc robota nie idzie wiec nudy pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Furman tą przypadłość mam już od prawie 9 lat ,miałem rechabilitacje ZUS mnie posłał na Prewencje Rentową w wieku 21 lat wesoło nie było z początku juz wtedy dostałem orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowanym,Oczywiście co jakis czas mam rehabilitacje zastrzyki itp rehabilitacja nieraz pomoze a nieraz boli gorzej,w sumie tabletki szkodzą mocno ale żeby nie tabletki to najlepsze młodziencze lata spędziłbym w ciągłym bólu , wizycie u neurochirurga powiedział mi że za dużo zmian i po operacji bedzie gorzej więc co mi pozostao brać proszki,nie dzwigac i uwarzać,w sumie po tylu latach nie przypomne sobie co to życie bez bólu,trzeba z tym żyć wyjścia nima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Nogi i palce dretwieja tez przy PJM . Te wszystkie chorubska to albo dziedziczenie albo zle prowadzenie sie u mnie raczej to drugie a proces dochodzenia do siebie jest dlugi bolesny i zlozony trzeba wiele czynikow zmienic i pogodzic ze soba ,najgorsze sa nawyki poczytaj o stylach zywienia przy chorobach i o innych sprawach trzeba czesto wszystko podporzadkowac zeby sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Masz racje Furman,Dzięki,a tak wogóle powinienes zostac tu Adminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
To u ciebie najlepsze lata poszly sie j.......c szkoda mlodosci coz ci mam powiedziec Czy to sie poglebia czy ciagle takie same stadium na ktorym poziomie najwiekszy ucisk ktory n chirurg cie odwodzi od zabiegu skonsultuj sie z kilkoma mnie pierwszy tez straszyl a inny pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Ja jestem ze Szczytna Warmia-Mazury,konsultacje miałem w Olsztynie w klinice MSW tam gdzie teraz Jaruzelski leżał,badał mnie ordynator,uciski najgorsze są na L3-L4-L5 cisną centralnie na worek oponowy na rezonansie widac jak byk,mysle ze sie boją ruszac bom młody ,powiem ci że te objawy utrzymują sie cały czas tak samo,oprócz bólu łydek weszły niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
ach i niedawno miałem zapalenie nrwu strzałkowego ale juz przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Niestety coraz mniej czasu trza patrzec z czego sie zyje Byli tacy dwaj goscie na poczatku topiku BOGDAN I BOLESNY ci dopiero wnikali w temat poczytaj ich teksty/niekiedy spory/ chyba bardziej oni by sie do tego nadawali ktorys z nich chyba nawet cos takiego zalozyl Niestey komp nie jest moja domena zreszta to widac po pisowni moja ciagle sapie zebym stawial znaki interpunkcyjne i kropki a mi sie nie chce a poza tym wolno pisze i nie mam nawet czarnego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Bo nerw kulszowy ma rozgałęzienia. Rwa kulszowa (uscisk na nerw kulszowy) nie musi być odczuwalny tylko z tyłu Właśnie obajwy drętwienia zewnętrznej strony stopy i łydki, ból nerwu strzałkowego to ucisk drugiej gałęzi. Ja najpierw miałem splot a potem poszło mi i na tył i na bok nogi, oprócz mrowienia było opadanie stopy i to takie, że sięprzewracałem. Młody jesteś, ale młodych też operują, szkoda życia na ból. Jak masz ucisk co widoczne na RM to trzeba ten ucisk zlikwidować, samymi farmaceutykami nie wystarcza więc szukaj dalej, zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refastin
Dzękje za rade Mieszkam 1 Piętro,ostatnio pomyslaem tez o zmianie doktora bo mnie juz ten wku....,moze inny cos pomysli,Dobranoc wszystkim do usłyszenia,Furman ja tez z ortografi lichy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Daleko co do zabiegu i rehabilitacji pozabiegowej to lepiej bo na mlodym sie szybciej goi rozumiem ze musieli by robic naraz trzy poziomy i tego sie niechca podjac Czyli raczej sie nie poglebia Na zapalenie nerwu co ci dali i ile cie trzymalo Mnie stan zapalny kilka miesiecy trzymal JAk cie juz tak napiepsza ze chcesz zabiegu to konsultuj sie ze szpitalem w bydgoszczy /wojskowy jak sie nie myle/ chyba tam blizej niz do w wy a napewno taniej i ludzie lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furman35>>> U mnie lewa noga od początku dawala się we znaki, owszem zawsze było drętwienie i mrowienie, a dzisiaj (odpukać!!!) dopiero teraz jak postałam dłużej w łazience to wróciło, ale tak to cały dzień mi odpuściło. :) Refastin>>> wiem od lekarzy,że ta choroba Sheurmanna to u większości młodych ludzi, którzy w okresie dojrzewania dosyć szybko zaczęli rosnąć, niestety właśnie wtedy się "odbywała", a teraz w wieku już dojrzalszym gdy "siadaja " nam kręgosłupy to po prostu ją widać że przeszliśmy na rezonansie. Masz dyskopatie wielopoziomową, sporo tego, ale próbuj może się ratowac rehabilitacją tylko ostrożnie i pod okiem fachowca. Co do łydek, osobiście tak nie mam, u mnie poleciała lewa noga od początku + dolegliwości okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Kurcze, też mnie kiedyś ugryzł kleszcz, ale jak u ciebie, badania wyszły ujemnie. Wiecie, u niego z ta łydką to moze też uciskać nerw, no nie? Spróbuj sobie rozmasować łydkę, maść ketonal czasem może też pomóc. Kurczę, ale wcześnie cię dopadła dyskopatia, nie ma co. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×