Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwodzicielka

jak myślicie kto ma większe sznase

Polecane posty

Gość uwodzicielka

uwieść 30latka??? 24latka czy kobieta po 40stce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
To zależy co ten 30 latek lubi i co mu bardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
może ktoś się jeszcze wypowie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dopiero zlałam je ze sobą :) i tak jakoś ładnie uzupełniły mi sie w jedną całość :D a moze to dlatego ze nie piłam jeszcze dziś kawy?:o no tak ja mam swoją stopkę trochę krócej BO GDYŻ pozwolę sobie zacytować \"wzorujezs sie na czarnym a pozniej takie \"oskarzenia\" sobie wypisujesz, zalosna\" :D kawy kawy kawy💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
hmmmmm wciąż nie na temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
naprwdę chciałabym poznać wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
24 latka bezkonkurencyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
do prawdziwy godny facet a ile ty masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to pytanie jest głupie bo ja znam 40-tki nawet 50-tki które są tak zadbane ze w ogóle nie wyglądają na swój wiek i umawiają sie z owiele młodszymi od siebie facetami znam tez 2o paro latki które są zapuszczone i wyglądają nieapetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
Tyle co w tytule. Sądzę, że każdego 30 latka młodsza uwiedzie! Ale bez skrajnych przypadków. Jeśli obie wyglądają fajnie, to jasne, że bym się zdecydował na młodszą, chyba każdy:P. Młodość pachnie, nakręca, podnieca, jest żywioła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwodzicielka , to Ty ktora jestes 24 -czy 40-latka;) Zalezy od jego upodoban:D Ale wydaje mi sie , ze takie pod 40stce maja wieksze szanse u jeszcze mlodszych , takich przed 40stka;) wiec w tym wypadku chyba 24latka ma wieksze szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
No i? Nie wiem, ale mi młodość się podoba, to cofnięcie się w czasie, jest ciekawie, robimy to co ja chcę, a później to co ona, scalenie różnic nadaje ciekawy charakterek romansowi:P p.s. ma 23 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
heh ani 24latka ani ta starsza nie ma pięniedzy i luksusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
jestem ta młodszą:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
podoba mi się pewnien facet (razem pracujemy) ale dziś odniosłam wrażenie że nie tylko mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka bardziej agresywniejsza ale czasami faceci lubia takie nie zalezne , zeby miec sie kim opiekowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
Nie, tutaj niezależność nie ma nic do rzeczy! Jeśli facet też jest taki, ma to w nosie! No może odrobina niezależnośći, ale napewno nie tym będzie się kierować! Tak juz jest, faceci to napalone samce, a z taką panią po 40, no nie odmówiłbym:P< ale jeśli mam wybór, to młodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
nie nazwałabym jej rywalką:) ale dziś odniosłam wrażenie że jest nieco zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
zreszta nie tylko ja je odniosłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze jednak
sznse ma ta ktora ma fajniejszy ryj fajniejksze cycki fakniejsze nogi fajniejszy tylek to przesadza na ktora facet poleci,bo chodzi o romansik prawda? a do zwiazku potrzeba czegops wiece ale ladne cialo to u kobietyy zawsze atut wazne jest tez kto ktora bartdziej strzela fochy i sie przypierdala.ta odpadnie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieksze szanse ma ta, ktora potrafi \"zakrecic sie\" odpowiednio wokol faceta:) reszta to dodatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy godny facet
agresywniejsza jeśli dla ciebie rozłożenie deski=niezależność;) to ja spadam z krzesła:P, natomiast jeśli o niezależność fin., to czy 24 i 40 i tak facet płaci za wyjścia! Pozatym, te studenki potraifą dużo tak z życia agresywniejsza, w końcu wyfrunęły już jakiś czas temu z chaty. No przyynajmniej ja mam to szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwodzicielka
hmmmmmm ja nie mam tyle śmiałości do niego co ona ( zna go już kilka lat) ale wiem że mu sie podobam:) ostatnio chciał mnie przytulić przy niej ale nie pozwoliłam mu na to bo była z nami ( wracaliśmy akurat z browarka) potem gdy byłam już w domku wysłałam mu eska a dzis w pracy usłyszałam od niej że im przeszkodziłam tylko zastanawiam się w czym :/ bo w tym czasie oni napewno jeszcze jechali autobusem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wstawka\"przeszkodzilas\" jest wyssana z palca:) moglas powiedziec , ze nie jest Ci z tego powodu przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×