Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Laser Anew - na naczynka krwionośne

Polecane posty

Hej Dziewczyny ! Czy któraś może się wypowiedzieć na temat tego laseru? Czy jest skuteczny choć trochę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Skuteczny jest,ale tylko trochę.Ja stosowałam go przez ok. 3 tyg.Efekt był krótkotrwały ,po zastosowaniu naczynko rzeczywiście było bledsze i mniej widoczne.Po upływie kilku godzin wracało do poprzedniej barwy i rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( kurczę to kiepsko ... Pojemność tego laseru jest baaardzo mała - starczy na 3 tyg? Ale naprawdę żadnej trwałej popawy -nawet malutkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
tak,zamykania naczynka prądem-u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś wie coś może na temat specjalnych tabletek na problemy ze słabymi naczynkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
kiego i nic. Nawet 5 razy laserem zamykalam naczynka i znow pekaja :O Nie wspomne o tonach kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prądem ? A ile to kosztuje i jak często musisz to powtarzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
laserem jak Ci lekarz zamknie to wydaje sie ze jest ok. Przez miesiac masz spokoj a pozniej na nowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje krem z ERISA do cery naczynkowej - ale efekty mało widoczne poza poprawą napiętości skóry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Moja rezygnacja ze stosowania "lasera" wynikła z faktu,że spadł mi ten piękny flakonik(jest ze szkła) na podłogę,stłukł się i zawartość rozlała się.Zapewniam ,że jest wydajny i starczyłby na dłużej.Może gdybym stosowała dłużej efekt byłby bardziej widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
a może erisa krem z witamina K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a czy pojawiły Wam się też naczynka na łydkach ? Słyszałam ,że to objaw niedoboru witaminy ale jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy ;) Kupiłam na alegro ten laser ,więc jak przyjdzie i wypróbuję to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Ja mam jedno duże naczynko pęknięte pod okiem.Od wielu lat nie mogę się go pozbyć.Trochę to inny problem,bo resztę z cery nie mam takich problemów.Zamykanie prądem jest lekko bolesne-czuje się dyskomfort,takie szczypanie.Zabieg kosztował ok.50 zł kilka lat temu.Może teraz są inne skuteczniejsze metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
Ja uzywalam tego lasera 3 miesiace i efekt taki sam jak na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
Ja mam na skrzydelku nosa. Wkurza mnie to. Walcze juz od paru lat, duzo kasy wydalam i nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Na dzień dzisiejszy pozostaje mi tylko korektor.Ale za to ostatnio intensywnie się opaliłam i zauważyłam ,że się naczynko widocznie zmniejszyło.Podejrzewam,że to jednak wizualny efekt,gdy opalenizna zejdzie,naczynko znów rozbłyśnie wesoło na mojej twarzy kontrastując z bladą cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od dość dawna pod oczami ( tam skóra jest taka wiotka :() ale od jakiegoś miesiąca pojawiły się pajączki na łydkach :( Podejrzewam ,że to jest chyba dziedziczne - moja babcia ma i fatalnie wyglądają jej nogi :-0 więc muszę szybko działać ;) no i moja córeczka też ma na policzkach i pleckach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
Dokladnie to wizualny efekt. Nie powinno sie opalac wcale bo to jeszcze oslabia naczynka. Tak mi powiedzial dermatolog. Ze mam unikac slonca. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cin cin - nam nie wolno się opalać bo to osłabia naczynka ... Ja też po solarium mam je zaczerwieniona , więc zakrywam policzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z moimi naczynkami da się żyć ;) Nie są aż tak widoczne , ale mój chłopak ma strasznie czerwony nos od tych popękanych naczynek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
He he nienawidze tych naczynek na nosku. Pozstala czesc twarzy jest ok, a nawet w taki upal musze na skrzydelka nosa klas korektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Ale ja mam tylko jedno pęknięte naczynko od ok.20 lat,nie powiększa się i nie zmniejsza.Reszta cery ok,ale coś w tym jest,bo moja mama ma cerę naczynkową.Lekarz powiedział,że prawdopodobnie jakiś owad mnie ukąsił i to była taka reakcja skóry.Ale nie chce mi się tym konowałom wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja probowalam juz wszyst
Ja mam jedno z jednej strony noska i dwa z drugiej :O Fatala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cin cin
Wydaje mi się,że to jakieś dziedziczne predyspozycje co do tych naczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jedno, dawa to pestka w morzu ;) ale on ma ich z 50 :-0 Dobrze ,że facetom nie przeszkadzają ich defekty ;) gdyby to padło na mnie - nie wychodziłabym bez korektora ... Chciałabym mu jakoś pomóc ale widzę ,że nie ma na to sposobów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi juz rece opadaja
nawet nie wiecie ile bym dala zeby to zlikwidowac, mam obsesje na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na łydkach nogach
całych i na skrzydełkach nosa też. I jeszcze tak trochę pod nosem, ale takie małe i pojedyncze. I walę to:) Nigdy nie używam korektora ani niczego w takie upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×