Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El816

Jakie torebki są teraz trendy ?!

Polecane posty

Gość El816

Witam Was . Dzisiaj chciałam poruszyć temat torebek :) Czyli to co kobiety (nie sugeruje ze wszystkie) lubią najbardziej . Na moim forum chcialam sie zapytac jakie się Waszym zdaniem torebki . Jakie kolory i materialy ... No i gdzie można takie torebki nabyc . Moim zdaniem tego lata są modne torebki duże . Moga być ze skóry albo skóropodobne najlepiej marszczone . Można je nabyc w H&M Czy podzielacie moje zdanie a jezeli macie odmienne to przedstawcie je :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Duuuuże sa teraz modne. Worki takie. Lubie duze torby, nabylam juz droga kupna kilka takowych, ale mam dwa ALE: niczego nie moge w nich znalezc i nie mam gdzie ich polozyc w samochodzie- na przednim siedzeniu pewnie zaraz by mi ukradli, bagaznik odpada bo musze miec torbe przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinky--winki
jasne ze czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatywna76
duzeee i żółte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółte, żółte, żółte! Kupiłam ostatnio śliczną żółtą, niezbyt duża, no ale lepsze to niż nic, i do tego znalazłam super żółte korale:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam pytanie- trendy w Polsce czy trendy naprawde??? no i co uwazacie za trendy- to, co noszą polskie/swiatowe gwiazdki czy to co proponuja projektanci? bo genralnie złoto i czerwień już nie są w modzie.. żółty tak a co do wielkości torebek to też bym tak nie krzyczała ze tylko te wielkie sa \'trendy\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×