Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka z Wybrzeża

Z powodu staropanieństwa nie chce mi sie życ...

Polecane posty

Gość duzo jest takich
nie najeżdzajcie na Agnieszke, że chce tylko wyjsc na maz i nic wiecej sie nie liczy. Jakby tak było, nie byłaby teraz sama. Przeciez pisze też ze liczy sie dla niej niezależność i że poszukuje prawdziwej miłosci. bycie singlem jest fajne, ale ile można być samym? Kazdy chce miec oprcie w kims kogo kochamy, a nie kochanek na 2 tygodznie i koleznki z ktorymi sie spotykamy od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycie rozwódką
A jak ktoś ma takie przekonania, że sex to dopiero po ślubie, to co ? 25 lat, 30, 35 ... i życie przepłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkaaaa
hahah dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutillla
a ja mam faceta który jojczy o slub dziecko - ja mam dopiero 26 lat - świat przede mną. mój znajomy związał się z laską 2 lata starsza am 31 lat - sa od roku a myśla o slubie. Mówicie że póżniej sami nieudacznicy - a chłopak super, męski odpowiedzialny,czuły -- poprostu kiedyś ktoś go zranił i nie miał sie ochoty wiązać -- A tu taki grom spotkali sie na ulicy - rozmawiali i jest - a laska wcale nie należy do ładnych ale pięknych dusza - też jest super zazdroszacze im takiej miłosci. Chłopak to też człowiek i potrafi być wrażliwy nie przekreslajcie ze względu na wiek bo podobno według waszej miary nikt go nie chciał - TO ŻĄŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina00
z moich obserwacji wynika że jest coraz mniej facetów, którxy naprawde gotowi byliby na trwały poważny zwiazek ,odpowidzialni, dobrzy. nie dziwi wiec że tyle fajnych babek jest samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipika ma racje
musisz wiedzic, czego naprawde chcesz. Idealow nie ma,to my je tworzymy w swojej wybrazni. Moze zacznij patrzec na ludzi inaczej? Cos za cos - niezaleznosc tak, ale co to jet ta niezaleznosc? Zastanow sie nad tym, No i wyluzuj, 29 lat to piekny wiek,to zreszta srednia wychodzenia za maz w Anglii, w Skandynawii jeszcze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×