Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czerwona_____

__ co __zrobic______?????

Polecane posty

Gość czerwona_____

no wlasnie ostatnio jakies fatum panuje nademna wszyscy no prawie znajomi nie moja czasu ,zajeci sa czym innym i wkurza mnie to bo jak maja dola to jestem w tedy kochana i leca domnie a jak sie uklada to maja gdzies i potem wanty ze dziwnie sie zachowuje jestem okropna ale chce sie im "odegrac" np bylo spotkanie ze starymi znajomymi to kolega wogole nie gadal zemna bo jak pomiedzial my sie caly czas widzimy i gadamy i woli z innymi spedzic czas..... poczulam sie okropnie bylam zazdrosna ze woli innych niz mnie tak sam kolezanka ja pracuje to ma inne kolezanki i z nimi spedza wolny czas a jak ma wolne to woli i tak je..... okropnie sie czuje teraz mam wakacje wolne od pracy spotkalabym sie z nimi ale nie bede sie prosic bo sa czyms lepszym zajeci kolega sie odezwal i pyta o co chodzi czemu nagle przestalm sie odzywac na gg bo zawsze zostawialismy sobie wiadomosc ale poprostu jak im zalezy niech teraz oni sie odezwie i powalcza o czeste spotykanie........ wiem powiecie ze zachwouje sie jak smarkula a zaznacze ze mamy 24 lat czy ktos tez tak ma i czuje sie jak ja????????? co zrobic zeby zrozumieli jak ja sie czuje i ze nie bede wiecznie bczekac kiedy chca sie oni spotkac bo tez chce zeby bylo jak ja mam czas a nie wiecznie stosowac sie do nich to ze jestem zazdrosna to wiem i to holernie co mam zrobic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni temat z listy na uczuciowym. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×