Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiedzcie prosze

Do kobiet w 10-12 tygodniu ciaży

Polecane posty

Gość odpowiedzcie prosze

Bardzo byłabym wdzieczna za odpowiedzi tych pan, ktore sa w 10-12 tygodniu ciazy. Chodzi mi o Wasze samopoczucie, dolegliwosci i to, czy macie juz brzuszek. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucta1
Mdłości wieczorne bardzo uporczywe (2 tyg. temu były mniej uciążliwe ale za to całodzienne) Brzuszek już jest, ale dla otoczenia niezauważalny (byłam przed ciążą szczupła i drobna - teraz sie na brzuszku tylko zaokrągliłam). Waga od początku ciąży bez zmian - na początku schudłam 2 kg, ale wróciłam do stanu wyjściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
Mucta, a powiedz jak piersi? czy czujesz je? sa powiększone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka79
Ja jestem w 13 tygodniu porannne mdłości codziennie, piersi duzo większe .Teraz mnie nie bolą.Bolały okrutnie do ok 8 tygodnia, nie mogłam sie dotknąc.Brzuszek wygląda tak jakby za bardzo się objadła. I ciągle bym spała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka27
Czuje się identycznie jak Juka79, u mnie juz 13 tydzień, napęczniały brzuszek , bolace i powiekszone piersi (zainwestowałam juz w nowy bawełniany biustonosz) zostałam przy jednej spódniczce i jutro ide na zakupy:) Nadto mam chyba niskie ciśnienie i kusi mnie mała kawa z mlekiem ale na razie jestem twarda;) Generalnie to czas bym leżała i drzemała. No i te napady głodu, u mnie zaczynaj sie o 5 rano i wtedy jem pierwsze sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucta1
Piersi powiększone sporo - też bolały na początku ciąży - teraz są mniej wrażliwe na szczęście. Ogólnie to co piszą dziewczyny się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie objawy niemiłe skonczyły, piersi wieksze niebolace,brzuszek juz lekko lekko,ale to moje drugie,a przy drugim szybciej widac, ani razu zadnego bolu brzucha ani nic,tylko niemiły smak w buzi,który na okrągło trzeba zagryzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×