Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama77

wspomnienia ze szpitala

Polecane posty

Gość mama77

opiszcie jakie macie wspomnienia ze szpitala, tzn jak zachowywali się w stosunku do was lekarze, położne. W moim przypadku lekarze byli mili ale położne, które zajmowały sie dziećmi (dzieci nie były przy matkach) wstrętne jędze.Nie dość że nie pomagały to jeszcze wydzierały się i miały ciągle pretensje. Były wyjątki ale nieliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brtwasa
To już było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama77
no i co z tego, jak nie chcesz to nie pisz i nie czytaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dlatego nie pisze
i nie opowiadam, nie zauważyłaś????????? jezeli tak to może coś po porodzie z oczkami sie porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama tego chciałas
tak niestety traktuje się w szpitalach nieodpowiedzialnych ludzi tak samo pijaków tak samo ciężarne oni się sami nawalili ty sama się wpakowałaś w bagno ciązy nieodpowiedzialność wymaga zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jakiejakie
źle traktują i dobrze bo prez twoje bzykanko maja kupe roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama77
ale wy jebnięci jesteście, poco tu wchodzicie i zaśmiecacie temat swoimi durnymi wypowiedziami? A swoją drogą, te baby położne same sobie ten zawód wybrały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaaaaaaaaaaahhhhhhhhhha
co za słowa w ustach matki fuuuuuuuuuuuu twoje dziecko nie dożyje 10 lat bo mu uszy uschną mając matkę kurwującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama77
to nie twój problem, jak masz jakieś problemy to idź gdzie indziej je z siebie wylać a nie się czepiasz mnie. Ja zwracam się do kobiet, które rodziły a nie do jakiś niespełnionych frustratek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline22
bosze ludziska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uspokujecie się. Jesteście zazdrosnikami i zakompleksionymi osobami. Przykro mi czytając te bzdury, jakie tutaj wypisujecie. Dziewczyna chciała podzielić się swoimi doświadczeniami (po tu jest ta kafeteria), a wasze wypowiedzi ociekają jadem. Chyba zmienię stronę... Mama 77 Trzymaj się i pozdrawiam Cię :) i nie daj się im:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywołuję moderatorow
czy nei widzicie co sie tu dzieje, moze byscie laskawie ruszyli zady i posprzatali tu, nikt nie ma prawa obrazac kogos w taki sposob jak to robia te osoby powyzej, tylko dlatego ze maja inne zdanie na temat porodu i ciazy czy w ogole maciezynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline22
popieram powyższą wypowiedź!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wspominam dobrze, moze poczatek (trafilam na patologie w 37 tygodniu) jedna polozna traktowala mnie bardzo niemile, wogole zero zainteresowania z jej strony (w nocy zaczelam krwawic i wody odchodzily) wogole do mnie nie przyszla-zbadac, sprawdzic tetno, stwierdzila na oko ze to czop :( czop odszedl dopiero przy mocniejszych skurczach, nst dnia :( hmmm ale jak sobie \"poszla\" byla ok, polozne pocieszaly mnie, trzymaly za reke, glaskaly, ogolnie byla ze mna mama i maz, jakos to \"przezylam\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wspominam dobrze, moze poczatek (trafilam na patologie w 37 tygodniu) jedna polozna traktowala mnie bardzo niemile, wogole zero zainteresowania z jej strony (w nocy zaczelam krwawic i wody odchodzily) wogole do mnie nie przyszla-zbadac, sprawdzic tetno, stwierdzila na oko ze to czop :( czop odszedl dopiero przy mocniejszych skurczach, nst dnia :( hmmm ale jak sobie \"poszla\" byla ok, polozne pocieszaly mnie, trzymaly za reke, glaskaly, ogolnie byla ze mna mama i maz, jakos to \"przezylam\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi sliczny syneczek
:D:D:D gratuluje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi sliczny syneczek
I nie przejmujcie sie ta idiotka dzis juz dala popis na innym topiku ktory zostal skasowany :D:D:D:DDzieka Bogu zreszta;) Poznalam ja po "hamce" ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki sliczny jak na zdjeciu
ledwo go widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi sliczny syneczek
A ktos Cie dupo pytal o zdanie ?!?!?!?!😡 Sliczny i juz i zdrowiutki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredny Maruda
synek faktycznie słodziutki i śliczny - gratuluję! A tak wracając do wcześniejszej sytuacji z początku tego tematu: powinno się tu wprowadzić rejestrację użytkowników, bez której nie można by było odpowiadać w tematach, a każdy zarejestrowany dbałby o swoją reputację i nie wpieprzał się komuś bezczelnie w całkiem ciekawe dyskusje tyko dlatego, że ma jakiś dziwny kaprys, albo po prostu jest zakompleksionym, zbuntowanym gówniarzem i myśli, że jak kogoś zdenerwuje przez internet, to będzie jakiś lepszy, może zyska w oczach mających go za nic znajomych... Wjechałem ci gnoju/smarkulo na ambicję ?! No to się cieszę niezmiernie. Wracając jednak do tematu - ludzie są różni. Mamo 77 - masz rację - skoro wybrały taki zawód, to wiedziały co będą robić. Wiedziały, że będą podcierać dupska noworodkom. Jak im się nie podoba, to mogły iść gdzieś indziej i na przykład sprzedawać w mięsnym. Przez takie szmaty moja żona na przykład wspomina okropnie pobyt w szpitalu. Nie dość, że leżała po ciężkim porodzie, to ani jej nikt nie pomagał ani nawet nie krzątał się w pobliżu. Gdybym ja nie przychodził i codziennie nie robił awantur to prawdopodobnie musiałaby leżeć w brudnej pościeli, że o podaniu basenu nie wspomnę. Tak to właśnie jest i żadne podwyżki i tego typu pięknie wyglądające w mediach pierdoły tego nie zmienią. Niestety... Pozdrawiam wszystkich POŻĄDNYCH użytkowników tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyabyaby
hahahahahahahhahhaha......straszne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyabyaby
wrednny marudo???? zrób sie na czarno skoro taki "mądry" jesteś...... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) juz wstawilam \"lepsze\" zdjecie :) mam nadzieje ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalu bylo ok. Na początku jak przyjechałam do szpitala to lekarka sprawiała wrażenie obrażonej :P ale po paru minutach pogodziła się z tym że się nie wyśpi i była już milutka :D a była godz 24.00 . Położne na porodówce rewelacja, bardzo mile kobiety :) Nawet dyskutowały ze mną jak powiedziałam że ja rezygnuje z porodu i przyjde kiedy indziej :D :D :D Najgorsze położne były od noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×