Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kynia

Jestem szczupła a mam duży brzuch.Pomocy!!!

Polecane posty

Gość mam duży brzuch
mam 163 wzrostu i 43 kg i odstający brzuch od niedawna boje się ki co ja moge z tym zrobić ja jestem załamane z tego powodu jusz jakieś 2 miesiące pomuszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duży brzuch
a jeszcze chce powiedzieć że mam 17 lat i już wszyskie obcje brałam czemu mam odstający brzuch ale napewno sexsu nie uprawiałam ale problem mam taki że kilka mieśęcy byłam w szpitalu i okropnie schudłam a teras się załamuje bo niewiem co się zemną dzieje pomuszcie bo jeszcze kilka dnii i niewiem co ja ze soba zrobie ja nawet się boje iść do szkoły prosze POMOCY BO SIę ZAłAMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duży brzuch
pomyłka kilka mieśęcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatuŚka.
Kynia : Słuchaj jeżeli twój chłopak tak Ci to wypomina niedaj mu się. Naprawde nie warto. Jeżeli ma coś do twojego ciała nie wachaj sie i powiedz mu co czujesz nawet jeśli to może skończyć się utratą chłopaka.. Napewno on nie pobędzie z tobą zbyt długo a uwierz mi znam się na tym dobrzee.. Mojej kumpeli chłopak powiedział że jek są na imprezech to ona za dużo pije.. i go rzuciła... Pzdr ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjaa.
Siemq. Jestem szczupła tylko ten brzuszek.. Mam takk na górze tak jak jest żołądek mam prosty szczupły.. a jak sie zaczyna brzuch to mam taki pulchny. co mam robić? Cwicze pije dużo wody bo to pomaga gdy sie chce zrzucić ten brzuszek i ani drgnie.. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duży brzuch
patrycja masz podobny problem jak ja a może jesz nie zdrowe jedzienie i odkłada ci się tłuszcz albo dojrzewasz i niemożesz być cały czas szczupła albo jest jeszcze jedna obcja możesz być w ciąży najlepiej będzie jeśli byś miała obawy że jesteś w ciąży to się udaj do ginekologa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy brzuch moze byc od mięsniaków , poliów i innych rzeczy , gazy w jelt\\itach też! wiem to z pewnego źródła, sama mam plaski brzuch szkoda, żałuje bo wolała bym taki pulchniejszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy brzuch moze byc od mięsniaków , poliów i innych rzeczy , gazy w jelt\\itach też! wiem to z pewnego źródła, sama mam plaski brzuch szkoda, żałuje bo wolała bym taki pulchniejszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam hula hip i brzuszki...a co do faceta? to jakis palant...co za dupek!!! glowa do gory!!!! olej go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu-miu-miu
MERYTORYCZNA ODPOWIEDZ Duzy brzuch u szczuplych osob jest wynikiem niewlasciwego trybu zycia i odzywiania sie. Zaden forsowne "brzuszki" nie pomoga jezeli nie zmienisz trybu zycia. I tak : - jedz jak najczesciej ale mniejsze porcje i nie pozniej niz o godz.20.00 - unikaj bardzo tlustych potraw, szczegolnie polaczenia weglowodanow z tluszczami, konserwantow, dan "gotowych" czy z proszku, piwa i wodki ( takze: slodkich kremow, zawiesistych sosow, fast foodow ), mieso-najlepiej drob- lacz ze swieza salatka ; ryz, kasze, makaron, ziemniaki - z jarzynami, ew., owocami bez tluszczu - KONIECZNIE WYPROBUJ DIETE BEZGLUTENOWA lub przynajmniej ogranicz spozycie glutenu, wiele osob ma alergie na gluten i nic o tym nie wie, jednym z objawow tej alegii jest wlasnie znacznie powiekszony brzuch, uczucie zmeczenia, bole glowy a nawet silne depresje. Sklepy z bezglutenowa zywnoscia sa w kazdym wiekszym miescie. - ruch na swiezym powietrzu, niezbyt forsowny, najlepiej spacery, rower, moze siatkowka ze znajomymi, wazne aby codziennie, jesli mozesz rezygnuj z jazdy samochodem ..... i przynajmniej raz w tygodniu udaj sie na basen - najlepiej spalasz zbedna tkanke tluszczowa, wzmacniasz "chudsze"partie miesni i nie obciazasz kregoslupa+masaz jaki daje woda - super na duzy brzuch - i ostatnie ale NAJWAZNIEJSZE : udaj sie do lekarza aby wykluczyl, chorobe jako przyczyne powiekszonego brzuszka Wiele osob boryka sie z podobnym problemem. Niebagatelna role odgrywa tu siedzacy tryb zycia. Ciezko to jednak zmienic, zwazywszy na lata nauki w szkolnych lawach czy warunki pracy. Kiedy powyzsze porady zaczna dawac pierwsze efekty, dopiero wtedy udaj sie na silownie lub trenuj "brzuszki", wczesniej beda bezuzyteczne i bardzo cie zniecheca. P.S. I przemysl sprawe, jesli chodzi o dalsze spotykanie sie z aktualnym chlopakiem. Jesli to prawda co piszesz, to nie jest odpowiedni partner ani dla ciebie ani dla zadnej kobiety. Nie ma zadnej gwarancj, ze kiedykolwiek dojrzeje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerta
mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne że mam zaokrąglony brzuch i czuje bicie na brzuchu tak jagbym miała póls na brzuchubo mam jusz nałamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynQ15
Ja właśnie mam to samo.... brzuch mam jak bym miała nadwage. Reszta jest w miare Ok ale ja nie wiem.... niby wzrost i waga nie wskazuja że powinnam byc gruba ale jestem...... mam 175cm i 55kg.... A brzuch wystaje mi jakbym piłke połknęła... Zna ktoś jakiś sposób... oprócz brzuszków bo jej juz robie... 35 na dzień... może jakiś preparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylonka
Dokładnie.... co to za facet?! Powinien Cie kochać taką jaką jesteś zwłaszcza jak jesteście ze soba tak długo :) ja mam 16 lat 1,63 wzrostu waże 50 kilo i brzuch te z troche mi odstaje zwłaszcza jak cos zjem... Jak na swoją sylwetke mam troche zad uże piersi i to jest móuj dylemat;/;/;/ a tyłek mam średni ale jakoś mnie to nie martwi każdy mówi że jestem chuda jak szkapa... a ja jem jak szalona:PP 3 maj sie pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudziutkaaa
Ja mam 1.63 waże 62 kg, i jest IDEALNA ! zgadzam sie z pewna internautką ze to zalezy od masy kosci i jej budowy. Ja mam uda ubite, umięsnione, tyłek i biodra szerszy niz moje qmpele z klasy i wg kolegów mam sexy kształty! wieszaki wygladaja ochydnie! a czym szersze biodra tylepiej przy porodzie! tak wiec 1.63 waga nawet 65 jest OKI! a kto sie nie zgadza ten dupa, ja sie lepiej znam bo moja mama jest lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekin555
hop siup zmiana dóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusiaa123
ja mam 12 lat i waze 48 przy zwroscie 152 i jestem zaiwedziona bo bylo to tak ze teraz nawet i rano tak wogule to przez caly dzien mam brzych jak bym byla w cizay troche sie tym obawiam a kiedys tak nie mialam bo rano mialam zawsze plaski brzuch pomuszcie prosze to bardzo waze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 164 i ważę 51 kg.... uważam że to jest dla mojej budowy ciała zbyt duża waga. Ważyłam rok temu 48kg i czułam się znacznie lepiej. Mam grube uda, duży brzuch (w ciąży bardzo się rozciągnął) i te wstrętne rozstępy, a piersi 75 A. Nie lubię swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDRIENNA
Ja mam 175 cm wzrokstu i ok.63 kg. Figurę mam spoko gdyby nie ten wstrętny wystający bebech ! To okropne mam dość tego brzucha ! Dodam że mam 16 lat wiec nie jest to przyjemne kiedy otacza mnie wiele dziewczyn o podobnej budowie ale bez brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4885121
witam drogie koleznaki;*. ja od 2 miesiecy schudłam z 7 kg ..ale tylko z tyłka i nog .. a brzuch wielka piłka...strasznie sie z tym czuje;(..cwicze...biegam robie brzuszki...ale nic;(...pomozcie;(...probowałam nawet ... ;(...ec...w nicku macie gg piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4885131
witam drogie koleznaki;*. ja od 2 miesiecy schudłam z 7 kg ..ale tylko z tyłka i nog .. a brzuch wielka piłka...strasznie sie z tym czuje;(..cwicze...biegam robie brzuszki...ale nic;(...pomozcie;(...probowałam nawet ... ;(...ec...w nicku macie gg piszecie...pomyliło mi sie gg to nr 4885131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4885131
witam drogie koleznaki;*.waze 51kg przy 168cm ... ja od 2 miesiecy schudłam z 7 kg ..ale tylko z tyłka i nog .. a brzuch wielka piłka...strasznie sie z tym czuje;(..cwicze...biegam robie brzuszki...ale nic;(...pomozcie;(...probowałam nawet ... ;(...ec...w nicku macie gg piszecie...wyezj pomyliło mi sie gg...to moj dobry nr 4885131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilatesss
DZIEWCZYNY SłUCHAJCIE MNIE!!!! ;)) Mam sposob na brzuszek...uwierzcie mi ze miałam juz dość tego bębenka... a teraz daje sobie z nim rade ;) Cwiczcie 2,3 razy w tyg PILATES (sciagniecie go w kazdym programie do sciagania choc nawet sa sesje cwiczen na www.youtube.com) . Są to cwiczenia na matach, trwaja z niecale 30 min i pozwalaja pięknie rzeźbić sylwetke i przede wszystkim pięknie rzeźbią brzuszek. Podczas tych cwiczeń wazny jest oddech co przyczynia sie pracy w 100% kazdego potrzebnego kawałka mięsni. I co najwazniejsze - miesnie rzeźbia sie tzw \"pionowo\" co wydłuza brzuch i wysmukla go. Daje to na prawde widoczne efekty !!:) STOSUJCIE TO TO NA PEWNO NIE BEDZIECIE ZALOWAć;) P.s ćwicznie naczczo lub 2-3 godz po posiłku. Znam tez dobry sposob na wzdecia :D np. po posiłku kładźcie sie na lewy bok w tedy jedzenie swobodnie przepływa i nic go nie ogranicza jak jest to w przypadku prawego boku gdy inne narzady utrudniaja przepływ pokarmu. DZIAłA;) wierze w was!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4885131
... a mam pytanie czy np stosuje diete.a dzis jadłam co chciałam... myslisz ze moge przytyc przez ten dzien jedzienia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaa
hejka jestem tu nowaa :):) Kynia: przeczytalam początek i na taki problem sa najlepsze brzuszki ... na poczatku robienia moga cie bolec miesnie brzucha ale to dobrze bo po jakims czasie miesnie zaczną sie robic .... A co do chlopaka to musi cie kochac taką jaką jestes nie wazne czy chuda czy gruba :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLiFcIa
Waże 51 kg i mam 163cm wzrostu, czy to dobra waga?? Nie jestem gruba.. ale mam troszkę odstający brzych i tzw wałeczki nie wiem jak sie tego pozbyć :( fitness? robiłam do niedawna codziennie 100 brzuszków ale raczej nie widziałam efektów..? może mam robić więcej.. nie wiem sama, rodzice mówią mi zapisze się na fitness.. ale nie wiem czy bede miała czas chodzić na tyle często.. poradzicie mi coś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczkaa
TO W TAKIM RAZIE JA Z WAS JESTEM NAJTŁUSTRZA! BO WAŻE 68KG A WZROST 167. MAM WIELKIE PIERSI I WIELKI TŁUSTY BRZUCH! NOGI MAM JAK PATYCZKI I MAM PŁASKO-DUPIE. NIE PODOBA MI SIE MÓJ WYGLĄD WOGOLE! NAJCHĘTNIEJ TO BYM SIE ZAMKNĘŁA W PIWNICY I NIE WYCHODZIŁA NA ŚWIATŁO DZIENNE! SAMA JUZ NIE WIEM CO MAM ZROBIC...BRAK MI MOTYWACJI ABY ĆWICZYĆ CODZIENNIE! PRÓBUJE OD KILKU DNI ROBIĆ BRZUSZKI..I TAK WIEM ŻE NIC MI TO NIE DA!@ A NIE JEM WCALE DUZO! PRZYTYŁAM PRZEZ OKRES ZMIMOWY! ZAWSZE WAZYŁAM 63KG A TERAZ CHOLERNE 68!! ZAŁAMANA JESTEM! WSTYD MI BO U GÓRY JESTEM WIELKA I KU DOŁOWI ZWĘRZAM SIE..MOJE CIALO JEST W PROST NIE PROPORCJONALNE! KUPUJE LUŹNE BLUZKI BO INACZEJ POKAZAĆ SIE NIE UMIEM...TAKĄ MAM OPONE! POMÓŻCIE MI!!! PROSZĘ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettka
siemka... tez mam problem waze 48 kg wzrost 160 nio i mam duzy brzuch taki odstajacy... mam chłopaka ale jemu to nie przeszkasza wracz przeciwnie mowi ze go bardzo kosia heheheheh.... Nio ale mi przeszkadza jak załoze krotka bluske to sie krempuje... nawet jak mnie chlopak całuje po brzuszku to czuje sie zle.... POMOCY???????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettka
Aha nio i piersi tez mam duze... tyłeczek taki sredni ale łodny heheheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatusia
hejcia :DD ja taz mam taki sam problem :( mam 172cm i waze 67.... wszyscy mowia mi ze nie jestem gruba ale ja wiem ze moj brzuszek jest bardzo odstajacy :( ehhh nie wiem jak sobie ztym poradzic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×