Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kynia

Jestem szczupła a mam duży brzuch.Pomocy!!!

Polecane posty

Gość wstrętny brzuchol
Miałam ten sam problem. Ja ważyłam 86 kg a wzrostu zaledwie 168. Koszmar. Chodziłam na aerobik na masaże i nawet na odchudzaniu byłam. Już nie mogłam na siebie patrzeć w lustro. Wstydziłam się nawet na plażę wyjść z takim ogromnym brzuchem. Mój mąż nie była z tego powodu zachwycony. Masował mi go co dziennie rano i wieczorem. Prz kompieli też był koło mnie bo brzuch był tak duży, że sobie nie radziłam. Udaj się do endokrynolog i powiedz o problemie. Absolutnie nie jedz słodyczy nie pij piwa i nie spożywaj chipsów, frytek itp. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candyma123456...
a mogą sie tu wypowiedziec osoby którym udalo sie pozbyc brzuch....bo widze ze wpisuja sie tylko osoby co maja ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali24
Ja mam 162cm waze 48 kg i tez naczczo jest w miare ale po zjedzeniu jednej kanapeczki jest jak balon...a co do faceta niech sie buja...widziały gały co brały nie szanuje cie skoro tak cie wazy i wg a co ty jakis królik doswiadczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjiuti
Hej! Mam ten sam problem, jestem generalnie w normie, powiedzmy. Mam 172cm i 68kg, kiedys wazylam 56kg i wcale nie urodzilam dziecka ani nic z tych rzeczy, po prostu jendego dnia przytylam i nic nie moge zrobic aby schudnac:( Generlnie chodzi mi tylko o brzuch, w biodrach mam 91cm a w talii 80, tragedia, nie wiem co robic! Mam nadzijee, ze wypowie sie ktos kto ma podobny problem i sobie z nim poradzil. Brzuszki nic mi nie daja:( Diete tez stosuje i lipa, cale zycie przeciez tez sie nie chce odchudzac, tylko ten glupi brzuch, wieczny kompleks..:( POMOZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jestem do pomocy
zrób tak jak ja miałam duży brzuch choć byłam szczupła robiłam 30 brzuyszków i 10 przysiadówna jeden dzień wazyłam 60 kg a w cuiagu roku spadłam do 42 nie mam już brzuszka jestem szczupła i te te aha nie zapomnij jeść marchewek jabłko na jeden dzień najlepiej zapisz sobie w zeszycie jakimś starym ( ja tak zrobiłam ) ,np. Poniedziałek jem jabłko o godzinie ( jak idziesz do szkoły) 8.00 o godzinie np.11.00 w szkole jem kanapke z pomidorem itp. mi pomogło teraz tak chłopaki namnie lecą łał sprubuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze jestem do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlington
Chcialam przypomniec ze miesnie tez wazą...... Wiec ktos moze wazyc 60 kg i miec 163 cm wzrostu ale za to ma super miesnie i fajna figurke .. I nie trzeba takiej osoby nazywac gruba. Osoba osobie nie rowna. To ze dziewczyny maja po 170 i waza 57 wcale nie musi byc ladne , patyczki wyszly z mody. Cialo za chude nie jest zdrowe. Dziewczyna powinna miec troszke cialka( ale oczywiscie bez przesady) sexy, zdrowo, naciagniete cialo, bez wystajacych kosci.Being helthy is always the best. So exercise more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasy wibrujące chyba na nic nie działają, miałam rózne to wiem. Za to swietne efekty daje liposukcja uktradzwiekowa. Jest idealna dla osob, ktore mają nadmiar tluszczu tylko w niekorych miejscach, np.brzuch, uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taką budowę jestem szczupła ale szerokie kości miednicy i zero talii do tego spory biust 172/66 kg od prawie roku pływam intensywnie i bardzo schudłam , niestety w nogach i pupie widać,że jestem szczupła, tyłek płaski, a brzuch dalej olany sadłem jeźdżę też na rowerze i stosuje od dawna dietę gdybym schudła 10 kg, to brzuch byłby mniejszy, ale nie miałabym siły na nic kiedyś już to przeszłam dzięki głodówkom niestety szybko brzuch wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam rok temu chodziłam na elektrostymulację, wydałam dużo kasy wtedy brzuch był jakby przygnieciony potem znów się uwidocznił ..zakładam dzinsy, brzuch sie ściśnie i po sprawie nic juz nie jestem w stanie z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13:26 bo elektrostymulacja to cos jak cwieczenia. Probowałas liposukcji ultradzwiękowej? Ten zabieg rozbija komórki tłuszczowe, które pozniej zostają zmetabolizowane przez wątrobę. Po serii 6-10 zabiegow możesz być mniejsza o 1-2 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chyba nie normalne jestescie. ja mam 166cm wzrostu i waze 48kg. ale tez mam troche brzucha. kazdy ma brzuch i powinno go widac. nie przejmuj sie to nic strasznego . po prostu nos luzniejsze bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc nastolatką zaczęłam tyć, ale najbardziej z tego wszystkiego przeszkadzał mi gruby brzuch. Zaczęłam się odchudzać i nie powiem efekty były , ale brzuch dalej nie był płaski. Zaczęłam robić ćwiczenia na mięśnie brzucha +chodzenie cały czas z wciągniętym brzuchem. Obecnie mam prawie 30 lat i troszkę ciałka wróciło, ale brzuch płaski jak deska ponieważ zawsze chodzę z wciągniętym brzuchem, podnosząc ciężkie przedmioty itd...napinam mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2000
Siemka mam 14 lat 164cm i waże 66kg strasznie gruba nie jestem ale mam trochę tłuszczu i do tego mój brzusio tak fajnie wystaje mój chłopak mówi że moja figura jest zajebista i ciągle całuje mnie po brzuchu kocham swoją figurę po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham mój brzuch
Siemka mam 14 lat 164cm i waże 66kg strasznie gruba nie jestem ale mam trochę tłuszczu i do tego mój brzusio tak fajnie wystaje mój chłopak mówi że moja figura jest z******ta i ciągle całuje mnie po brzuchu kocham swoją figurę po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste 12 .14 lat 162 i 50 kg to nadwaga ????? Dzieci do ksiazek rece opadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaa
Brzuch to nie tylko mięśnie i tłuszcz. HELLO!!!!! Macie tam jeszcze JELITA. A w nich nagromadzony latami złego odżywiana syf. Plus słabe mięśnie brzucha nietrzymające tych jelit w ryzach. I to dlatego zewsząd wam tłuszcz po spada, a z brzucha rzekomo nie. I nie wystarczy zmienić dietę. Owszem warzywa i kasza jaglana pozamiatają wam trochę jelita, ale to wszystko za mało. Trzeba zrobić jakieś 3 dni na sokach owocowych świeżych plus jednocześnie LEWATYWA przez te trzy dni, a jak ktoś chcę to trochę dłużej.. I od razu mówię - najbezpieczniejsza dla jelit jest lewatywa z moczu, ale jak kogoś nie brzydzi własny mocz w pęcherzu, ale w jelitach już tak, to sobie znajdzie w necie inne propozycje na to z czego ją zrobić i jak zrobić. No i oczywiście ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ale nie jedno od którego dostaniecie dyskopatii tylko zestaw różnych. One są po to, że żeby sylwetka była ogarnięta, jelita nie robiły co chciały. To jest główne zadanie ćwiczeń na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to ze mam duzy brzuch nie mogę znaleźć pracy, a jestem szczupła, nie mam biustu, mały tyłek, szczuple nogi, 162 cm, 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaap
Ogólnie wszyscy mówią że jestem szczupłą osobą, przy wzroście 169 cm ważę 50 kg, w talii mierzę 62 cm, natomiast w.biodrach-90. Mój problem polega na tym, że mam wystający brzuch pod pępkiem, jednak nie są to fałdy nawet,przez większość czasu jest wręcz napuchnięty, podejrzewam, że mam problemy z jelitami, ze względu na słabe trawienie (przy wypróżnianiu nie jednokrotnie okropnie boli mnie brzuch, mam wzdęcia, gazy, dodatkowo cierpię na zatwardzenie i to że wypróznię się2 razy na tydzień jest.cudem). Ostatnimi czasy jest nieco lepiej, piję więcej wody, herbatę zieloną, od 2 tygodni jeżdżę na rowerzę (po 20-30km) oraz rano biegam (bywa to nieco.uciążliwe gdyż mam astmę i staram się jak mogę). Jednak mimo to mam wrażenie, że mój brzuch stoi w miejscu. Co powinnam robić, by go "zrzucić"? Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze, wygląda jakby był ciążowy. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×