Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kynia

Jestem szczupła a mam duży brzuch.Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kasia151151
koleżanko albo zacznij biegać,albo basen super frajda moze jakis tenis albo coś takiego dasz radę bez obaw pozdrawiam musisz mieć silną wole i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P1
Pierwszy szukający pomocy mężczyzna na forum... Nie żebym był lalusiem albo coś w tym stylu...ale na co dzień jeestem szczupły nawet bardzo... mam 190 przy 70kg... ale nie o to chodzi... gdy zjem coś wyglądam jak ważyłbym 100kg... momentalnie robi mi sie duży brzuch... a co do tegoo..to lubie nosic obcisle bluzki... poradzcie mi co mam z tym fantem zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka..
jestemm gruba mam 160 cm i 62 kg.. nie narzeka na siebie tylko mam starszny brzuch, nogi ,..:( jak mam to stracic..:( nie chce byc taka gruba..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuSka
ja mam identyczby problem do was dziewczyny...jeszcze do tego w tym roku jade do grecji i chcialam kupic sobie jakis fajowy stój kąpielowy ....ale mam odstający brzuch....mam chude nogi ale ten brzuch wszystko psuje....HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaxD
ja mam 178 i waże 60 kg może sie wydawac ze to malo ale nie jst.Nosze ciuchy w rozm XLnie moga kupowac ciuchow np w Butiku(no wiecie jakim your new style z myszka miki)bo sa obcisłe mam duży brzuch chude rece nogi i maly biust.Moja koleżanka ma 13 lat 72kg i 168 wzrostu i nie ma w ogóle brzucha....ale ma piersi wieksze nz moja mama pomimo 13 lat.I gdzie ta sprawiedliwosc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QxQ
na duzy brzuch brzyszki polecam po 50 dziennie ;p a najlepeij przed kazdym posilkiem . serio pomaga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduśka
Ja mam 164 cm i ważę 53, taka za bardzo gruba to nie jestem, ale przydało by sie coś zrzucić. Nogi mam ładnie wyrzeźbione i jestem z nich zadowolona, gorzej z brzuchem. Tak jest normalnie szczupły, ale poniżej pępka mam sadełko. Dodam jeszcze, ze rok temu, gdy miałam złamaną nogę dostawałam takie zastrzyki właśnie poniżej pępka i robiły sie po nich takie stwardnienia, jakby zrosty. czy to mogło być od tego? Jak mogę to zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja mam 165 cm i wazy 46,5 czyli jak ty 60 to ja tyle wazylam jak bylam w ciazy w 9 ms !!! w dzien urodzenia synka... musisz schudna min 5,6 kg koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon76
witam..mam taki sam problem z brzuszkiem jak wiekszość tutaj z was..jestem po dwóch porodach(2003 ostatni) i wczesniej jakos nie było takiego problemu z odstajacym brzuchem.ja nawet rano nie mam płaskiego-wyglądam jak kobieta w ciązy a nie mówie jak już coś zjem..słodyczy nie jem kilogramami.kiedys przepadałam za nimi teraz jakos odrzuciłam.mam wzrostu 164 waga 60 kg-z tego troche trzeba odjać na brzuszek:-) bo taka piłeczka trochę wazy.nie ma mowy o jakiejś dopasowanej bluzeczce-znajomi podejrzewają ciążę hihi.ćiwczę w domu .chodzę na fitnes.ale czy beda efekty?i jak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambina
Siemka mam12 lat i 170 wzrostu . waze 68 kg mysle ze to troche za duzo.. brzuch mi nie odstaje. wszyscy mowia ze wyglondam na 45 max 47 kg ale tak nie jest .... co mam zrobic chcialam bym wazyc okolo 60-63 kg. czesto biegam.mam 55 cm w udach czy to dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadajacy
Jesli uwarzacie ze macie nad wage przy np 165cm65 kg i wyglondacie dobrze.jest jedyny powod sama wasza masa ciala warzy prawdopodobnie od 45 do 50 kg ale sila tez wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak jak wy
jstem nawet ładna piersi duze, nogi wsam raz ale mogłabym mieć troche chudsze ale najbardziej wadzi mi brzuch. strasznie mi odstaje jak duzo zjem i wogule co ja mam z tym zrobić ja juz nie mam siły o ten brzuch to boje się z kimś związać POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo z brzuchem, wystaje jak piłka :) reszta jest w porzo :) no a co do chłopaka to nie powinien tak mówić, on na pewno też ma jakieś wady więc niech nie wypomina tego innym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam podobny problem mam 17 lat ważę50 kg czasami po wf-ie moja waga spada do 49kg mam 170 wzrostu wiem że jestem za chuda ale jem jem jem i nie mogę przytyć, mam chude ręce nogi szyję tak samo, ale mam problem z brzuszkiem nie jest on jakiś wielki ale jest wystający. mogłybyście mi poradzić jakies cwiczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burn
dziwne, ja mam ok 162 waże ok 50 kg , i nie mam za dużo tam czy tam . ale jak byłam nastolatką próbowałam schudnąć, jadłam nie regularnie, raz bardzo mało lub wcale a raz sporo i pamiętam że mój brzuch był jakby większy niż teraz. wydaje mi się że problem z większym brzuchem może mnieć różne przyczyny, np wzdęcia, zaparcia, właśnie od nieregularnego odżywiania. sama widzę że jak jem byle co, mało , bo nie mam czasu gotować normalnego obiadu. a potem jak przyjadę do rodziny i wcinam, to mój brzuch robi sie troche jak u dzieci z etjopi XD ale potem przechodzi jak się przyzwyczai, i właśnie jak jem dobrze, regularnie mam dość płaski brzuch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEPSKA
MAM 48 LAT JESTEM W OKRESIE PRZEKWITANIA MOJ BRZUCH JEST DUZY JAK BYM BYLA WCIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEPSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij cwiczyc 6 weidera super zamias schudnac z masy ogolnej zamienisz tluszcz na miesnie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka z Krakowa
Polecam dziewczyny zabiegi SPM na brzuch - jest to drenaż limfatyczny wykonywany super urządzeniem niemieckiej firmy Weyergans. Efekty sa rewelacyjne : brzuch się zmniejsza i ujędrnia. Znam jedynie salon w krakowie z tymi zabiegami ( www.doris -dorin.com) ale myslę , że można wrzucić w google i pojawią się możliwości w innych miastach. Polecam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shgslhbagbyhbg
Mam ten sam problem. mam 163 cm wzrostu, ważę ok. 48kg i mam brzuch jak w 3-4 miesiącu ciazy. Robie brzuszki, ale to daje efekty tylko w gornych partiach brzucha - tam faktycznie czuje miesnie, czuje ze mam jakies miesko ;) Ale dol brzucha to tragedia, wystaja mi niby kosci biodrowe a miedzy nimi mam taka pilke. Nie wiem czy to moze miec wplyw, ale mam zjd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuladera
Też mam duży brzuch. Jestem po porodzie (rok) i zaszłam w ciążę (6 tydz). Moje dziecko ma ok. 3 mm, a ja brzuch jakbym była w 4/5 miesiącu. Więc mój brzuch nie jest jeszcze widoczną ciążą, jak to nadgorliwi chcą widzieć. Zastanawiam się czy mogę coś z tym jeszcze zrobić. Przeraża mnie to. Nie cierpię dużego brzucha. Do tej pory chyba żadna z Was nie poruszyła tematu wzdęć. Myślę, że moze to być przyczyna brzuszka u wielu z nas. Z reguły takiego brzucha dostaję po obiedzie, i w ogóle po posiłkach. Chyba się wybiorę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ; )
Słuchaj moim zdaniem bez obrazy no ale ty ważysz 60 kg na 164 cm no to jesteś normalna . ja ważę 52kg i mam wzrost 176 cm. I też mam odstający brzuch troszkę no ale się tym nie przejmuję bo tak mam rozbudowaną budowe ciała. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady
Witajcie poczytałam troche i kazdy pisze całkiem co innego,może ktos ma taki przypadek jak ja,moze zaczne od tego ze mam 170cm i waże 61kg chciałabym zrzucic jeszcze 2-3kg ale nie w tym rzecz mam problem z brzuchem jak wstaje rano nie wystaje i jest super wypijam kawe jem sniadanie np bułke z drzemem i jest ok wystarczy tylko jaki kolwiek owoc i bombka mi rosnie w przeciagu 15 minut wygladam wtedy jak w 5 miesiacu a czuje sie ciezko i jak bym polkneła balon.Zauwazyłam ze nie wolno mi jesc smazonych rzeczy ogórkow pora cebuli papryki najlepiej cos na parze i jałowo.Taki wielki brzuch utzrymuje sie az do rana i potem od nowa z czego to moze byc? Zauwazyłam równiez ze nie moge pic kawy z mlekiem bez jest ok.Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyn.
Witajcie. Mam podobny problem Mam 17 lat , wzrost 170 , waga okolo 53 kg. Jestem szczupłą dziewczyną , niektorzy mówili ze az za chuda... lecz przez jais czas zauwazylam ze zaczęła mi się robić opona na brzuchu , przez rok jeszcze troche urósł nie wiem dlaczego tak jest , słyszałam ze brzuch strasznie powiększa się od piwa , ale czy to prawda ? Jak stoje to wygląda on normalnie :) ale jak mam np jakies obcisle spodnie i usiąde to tragedia xD !!!! Nie chce się odchudzać bo nie chcę wcale chudnąć , ale jak mam pozbyc się brzucha jesli nie chce cała schudnąc ? Pomóżcie . A i dodam jeszcze , ze dość duzo jem :) , jak juz psialam nie widac tego po mnie lecz po brzuszku tak heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.20-studentka
hej mam 20 lat, 160 cm i 47kg. Ogólnie jestem chuda, nogi i rece jak patyki, tyłek mały, ale dosyć duuży biust :) i duuży brzuch:( ale naprawde duży nie jakaś tam fałdka. Od kąd pamiętam mam ten problem ale już mam go dosyć:( może jakies skuteczne porady?? Stosowałam 6weidera i nie bardzo i obecnie też nie mam czasu na żadne ćwicznia... POOOOOOOOOOOOOMOCY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja chodzlam na bodyhelf ale za drogo na przemian stosowalam algi slim Estien( kupowalam na allegro uzytkownik ogrody24 ale maja swoj sklep i chyba taniej )i jest dobrze nailzona skora, dodatkowo zjadam sliwki i pilnuje regularnego oczyszcznia rani czasem nie wzdyma i mam brzuch ale generalnie ostatnio nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonSparkle
najlepszy sposób to hula hop bo spala tłuszcz, brzuszki czy inne cwiczenia go nie spalą jedynie mogą po jakimś czasie ukształtowac mięśnie ale efekt nie będzie zadowalający wiem z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ten problem z duzym brzuchem. Mam 34 lata, 182 cm i 68 kg. Po urodzeniu 2 dziecka zostal mi ten okropny brzuchol. reszta ciala jest ok, jestem szczupla tylko brzuch jest fatalny :( coraz czesciej mysle o jakims zabiegu wyciecia skory i tluszczu z brzucha. Mieszkam nad morzem i latem wiekszosc czsu spedzam na plazy, nawet nie wiecie jak wstydze sie rozebrac. Wygladam jak ciezarna, nienawidze tego wygladu!!! Nawet rozne cwiczenia mi nie pomagaja, jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta która mądrze mowi
Zwrwij z nim nie morzesz być traktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×