Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kynia

Jestem szczupła a mam duży brzuch.Pomocy!!!

Polecane posty

Cóż, ja mam 162cm wzrostu, ważę 48kg. Nie wyglądam jak wieszak, wszyscy twierdzą,że ejstem po prostu szczupła. Ale mimo wszystko mój brzuch jest tak dziwnie wystający, nie wiem co z tym zrobic, prawdę powiedziawszy to wstdyze się ze znajomymi na basen pójść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka16
JWidzę że nie jestem sama:D:D Ja przy wzroście 166cm ważę 49kg i mam duży brzuch...kilka miesięcy temu ważyłąm 45kg i brzuch miałam płaściutki ale wiecznie narzekałam że muszę przytyć mam teraz za swoje dużo jem nie mogę się odzwyczaić a co najgorsze robię 100 brzuszków rano i 200 wieczorem bo na taką ilość stać mnie bez problemu a tu efektów nie widać...Jedz dużo jogurtów nie pamietam nazwy:D:Di ogranicz swoje posiłki, nie jedz dużo mięsa tłustego, chłeba(pieczywa), makaronów i dań z ciasta np.pierogów to strasznie tuchy;/...I Cwicz dziewczyno...Ja robie co mogę i powiem że stosując ta diete efekty widac bo same cwiczenia sa do bani jak nadal bd jesc jak zarłok...pzdr:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucurbita
witam! poszukuje kogos kto poradzi jak skutecznie zwalczyć problem brzucha. Jestem osoba dosc szczupła 54 kg na 162. No nie jest tak zle, w dodatku mam biust miseczke D i jedynym problemem jest ten okropny bebech. Kazy gram tłuszczu odkłada sie wlasnie tam, co totalnie niszcy sylwetke. mam problemy ze wzdęciami. Po posiłku obwód w tali potrafi zwiekszyc sie o 6 cm. Co jest naprawdę frustrujące. brzuszki cwicze, ale do tej pory nie dalo mi to zbyt wiele. zastanawiam sie czy moze cwicze w zły sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KYNIA: CHYBA MAMY TAKI SAM PROBLEM HAHAHA MAM ZALEDWIE 161CM WZROSTU I Z POZORU WYGLADAM NA NAPRAWDE SZCZUPLA, MALY TYLEK PIERSI OK TYLKO TEN BRZUCH I WAZE OK 59 W PORYWACH ZCASAMI 56-57...BOZE!!! CZASAMI WYGLADAM JAKBYM PRZEMYCALA MALA KULE ARMATNIA HAHA FAKT, ZE W NAWYK WESZLO MI CHODZENIE Z WCIAGNIETYM BRZUCHEM..I TO KILKA PARYCH LAT! DASZ WIARE?:p HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczka..
ja tez tak mam!! nie jestescie same!!mam 160cm wzrostu,waze 55 kg i mam 14 lat!! nogi mam zgrabne, tyleczek niczym buleczka, a brzuch przypomina pilke!!! jak stoje, to tego po mnie zbytnio nie widac, bo mam go wciagniety. gdy siedze, to az sie wstydze sama przwd soba tego mojego kolosalnego problemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dootkus
mam 163 cm wzrostu i waze 48 kg,no coz nie jestem sama z tym problemem.bardzo jest fo krepujace pokazanie sie z takim brzuchem, i rowniez chodze z wciagnietym brzuchem przez juz ok 2 lata,,jest to czesto problemem kobiet tylko.rano jest w miare , gorzej po poludniu gdy cokolwiek zjem,,brzuch robi sie jak balon, jest to spowodowane wzdeciami, jem activie i widze jakas poprawe ale zeby widziec calkowite rezultaty trzeba jesc ja długo, brzuszki na to niestety nie pomagaja wiec nie ma co sie meczyc, w sumie to jest taka budowa ciala ,musimy z tym walczyc ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaaaaaa
kurde czemu my musimy tak wszystkie cierpiec??;/;/;/ ja wcinam TONY pokarmu dziennie juz od ponad 4 lat i dopiero efekty stały sie widoczne!;/ ;( ten wielki brzuch w koncu wyszedł na swiatło dzienne;/;/ dopiero zaczełam robic brzuszki i pic zioła. Nie wiem czy pomorze;/ ale chyba najwazniejsze zeby ułozyc sobie odpowiednia diete! wszystkich z tym problemem POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaaaaaa
do kyni----> jak sie tak mozesz dawac!!!!!???? jakby mi tak facet powiedział tooooo ....... cienki jego żywot;/ :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
co za dupek!! Jak on tak ci może powiedzieć!! Weź go kopnik w tyłek.. A sama poćwicz to ci brzuszek spadnie..mi też wystaje brzucio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam wszystko ladne
i chude ..nozki zgrabne raczki chude twarz szczupla..mam okolo 166 164 i waze 50 kg..ale brzuszek to porazka :) ile macie cm w obwodzie?? Ja sie mieeszcze w spodnie 26 (lub 36 ) jak kto woli :) nawet ale ostatni 38 ;/ a teraz jem jak swinia bo to przed okresem ...ale z reguly to w domu moi rodzice sie zdrowo odzywiaja ...jemy ryby miesa i warzywa i wszystko na parze ale moja slabosc to slodkie!! jesli bym nie jadla tych slodkich przekasek cieszylabym sie plaskim brzuchem .. ^ weidera pomaga ale wytrzymalam tylko tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1983
do kolerzanki wyżej ty masz dobrą wagę!! ja obecnie mam 65kg i 166 cm wzrostu.. A kiedyś miałam 75 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam wszystko ladne
Marta Szcerze mowiac wolalabym warzyc mniej ale brzuch mam :P taki tluszczyk ale moj CHlopak Kocha MOJ tluszczyk hehe nigdy nie stosowalam diet ani nie bylam gruba ..jak szlam do 1 kl podtawowki wazylam 17 kg :Dale tak mowiac miedzy nami najgorszy okres mialam w gim bo tylam ..moj tato nie jest zbyt chudy a ja chyba sie do niego wdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
hej, a ile powinnam wazyc, majac 172 wzrostu? jeszcze w wieku 14 lat wazylam 45 kg i bylo ok, a teraz waze chyba z 56 kilo i nie mam piersi, no moze troche tylka, ale mam male cycki i wszystko idzie mi w brzuch ;( przeszkadza mi to na kazym kroku i nie wiem co robic. cwiczylam tyle czasu i nic mi to nie dalo, moze jem duzo, ale staram sie ruszac i spalac kalorie i nic. wnerwi mnie ten belcun, piekne to byly czasy, kiedy bylam chuda i nic nie wystawalo . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
aha! teraz mam juz 16 lat, chociaz w nicku mam 15stke - nie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
jeszcze cos: nie rozumiem tego. kiedy wodze reka po ciele, doslownie czuje zebra, ale gdy reka schodzi nizej to co? ten paskudny brzuchol!! jak mam sie go pozbyc? teraz lato, bedzie trzeba poopalac sie w bikini i co? mam wyjsc z takim baniakiem ;( ? tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczki dwie
hej. ja tez jestem szczupla a mam brzuch jak w 3miesiacu ciazy. mam 163cm i 54kg, pół roku temu ważyłam 49... a 2lata temu ...44kg i też mialam odstający brzuch. taka budowa ciała, ale teraz wzielam slub i malzenstwo mi służ,y ze tak tyje. czuje sie o wiele lepiej gdy utylam ale wkurza mnie ten brzuch. niestety iem ze nawet gdybym znowu wygladala jak kosciotrup brzuch by byl nadal. nie martwcie sie Dziewczyny! lepszy okrągły brzuszek niż żebra na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pileczki dwie
janisfan15 !!! mi piersi bujnęły sie tak konkretniej dopiero rok temu gdy przytylam, albo gdy wkroczyłąm w wiek kobiecy. mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
Do Janisfan15! Mam też 16 lat, też 171cm, waże ok 55kg,spodnie 26,ciuchy S, tyłek mały, nogi chude, wszystko ok, tylko... brak biustu ogromny brzuch!!! tych dwóch wymiarów wole nawet nie podawac, w biodrach mam natomiast ok 90cm. I cóż poradzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssss
moim zdaniem to ty jestes poprostu troche gruba;/ bez obrazy ale takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
saxofonistka: no widzisz, z tego co piszesz to ja mam to samo. . . :P tez mam w biodrach 90, ale w biuscie o wiele mniej a wymiarow brzucha nie podaje. . . :S ostatnio zaczelam cwiczyc a6w ale przestalam bo mi sie nie chcialo. codziennie jednak cwicze brzuszki i nozyce i nie powiem, mam twardy brzuch ale ciagle nadety jak balon :/ nie wiem czy to wzdecia czy cos. po prostu czuje ze mam twarde miesnie i nawet tluszczu nie ma az tak duzo, ale ciagle jest taki nadety :/ upsssssss: sama jestes gruba. nie widzialas mnie/jej to nie gadaj -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***tina***
Niektore z Was sa niemozliwe.Kiedys bylam chuda, przy wzroscie 161 cm wazylam 48 kilo.Teraz waze 57 i moj maz uwilebia moje cialo.Fakt mam troche wystajacy brzuszek ale staram sie go cwiczyc.Czuje sie dobrze, kupuje ubrania w ktorych czuje sie atrakcyjna i tak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-ga
dziewczyny jest lato - zacznijcie jezdzić rowerami są idealne na oponki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisfan15
cwicze brzuszki i rozne cwiczenia na brzuch, zauwazylam ze jest on dosc twardy ale nadal wystaje. niby mam nawet zarys tego podluznego miesnia (nie wiem jak on sie zwie :P) i pod tkanka czuc wyrobione miesnie ale nadal odstaje! ;( nie wiem co mam robic. a juz najgorzej jets, kiedy cokolwiek zjem. odstaje i jest okropny.nienawidze go. jem activie i widac troche poprawy ale malo. nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13-latka
witajcie mam 13 lat wiem że jestem za młoda jak na myślenie o sylwetce ale mam już dość tego brzucha niekiedy jem mniej od mojej siostry która ma 10 lat a ona jestchuda i ma niedowage a ja waże 54 a wzrost mam 152 żle soię czuje z tym brzuchem moja mama mówi że jem za mało i jem normalne obiady nie fast food przez brzuch i pupe nie podobam się chłopakom POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bopolankaw123
dziewczyny! nie chce straszyc, byc moze w Waszym przypadku nie jest to takie poważne, ale prosze Was-idzcie czym predzej do lekarza!!! prosze, nalegam!!! ja miałam podobny problem i najpierw chcialam sobie sama z nim poradzic, robilam wszystko, począwszy od intensywnych cwiczeń, rygorystycznych diet itp. doslownie wszystko i ostatecznie poszlam do lekarza (dzisiaj)...i co sie okazalo? ksztalt brzucha wynikal z tego ze mam ogromniastego torbiela i ratunkiem jest operacja, którą mam za 2 dni, bo nie można zwlekać, wiec proszę dziewczyny udajcie się czym prędzej do lekarza, nie popełnijcie tego samego błędu! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziziolasta
Ale do jakiego lekarza się udać? Do ginekologa czy innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! To jest straszne co sie teraz dzieje... Co raz to młodsze zaczynają sie odchudzać i odchudzać ... A później dziwią się że faceci i tak się za nimi nie oglądają ... \'kochanego ciałka nigdy za wiele\' ... tak wiem, zwykle piszą to GRUBASY .... Ja 2 lata temu odchudziłam się dla swojego faceta i ważyłam 52kg przy wzroście 174cm, piersi zmniejszyły asie o 2 rozmiary, pupa? prawie jej nie bylo.... Teraz przytyłam, waże 61kg, nareszcie miseczke mam małe C, pupcia stała się okrągła (troche ćwicze) więc i jędrna, mam przepiekne kobiece wcięcia, i te okrągłe kształty, które faceci wprost uwielbiają.... Jest za co złapać i gdzie klepnąć.... Więc dziewczyny, odchudzajcie się rozważnie, żebyście później nie żałowały, bo powabnych krągłości nidy za wiele..... !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia175
hejka dziewuszki :P Nie mam takiego problemu z brzuszkiem jak wy...no chyba,że duużo zjem :) Mam 17 lat,Wzrost 174cm,.....Waga:53kg..... Może ktoś powie że to za mało... Jem tyle na ile mam ochotę,ale dużo jeżdzę rowerkiem(POLECAM) :D moję słabością są-SŁODYCZE! hmm-pyszota :P W takich okresach jak:Post albo Adwent robię sobie"odpoczynek"od słodkości(też polecam :) -warto) 1)No i uważam,że najważniejsze jest to żeby pokochać swoje ciało takie jakie jest :) 2)Czasem jest także dziedziczy się po rodzicach albo dziadkach wypukły brzuch...nie ma na to rady! 3)I nie katujcie się dietami,tylko dużo się ruszajcie i uprawiajcie sporty :D POZDRAVIAM GORĄCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoncia
hej ja tez mam taki problem a czy nie pomyslalas o tym ze mozesz by w ciazy, bo widzisz ja mam takie schizy jestem chuda a mam wystajcy brzuch i chce miec dziecko nie wiem moze sobie to wmwwiam albo mam ciaze urojana zreszta sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwszy facet na forum
Większość z was zamiast pozbyć się problemu,woli pozbyć się tego co o problemie przypomina i daje rady typu "rzuć go".Moim zdaniem należy wytykać wady,na które mamy wpływ,a ta druga osoba jest właśnie po to by dać nam motywację i siłę.Kiedy dwoje ludzi się ze sobą łączy to powinni się udoskonalać,a nie zaniedbywać :D:D Zróbcie to co tak ciężko jest zrobić - zmieńcie styl życia.Odżywiajcie się prawidłowo i ćwiczcie.Jedzcie powoli przeżuwając dokładnie pokarm by zmieszał się ze sliną(ślina zawiera enzym rozkładająćy cukry).Mniejsze posiłki ,a częstsze - 4-5 dziennie.Nie popijacie dużej ilośći płynów bezpośrednio po posiłku bo to rozcieńcza soki trawienne.Używajcie balsamu do ciała by zapobiec rozstępom.Dobierzcie sobie dietę,która nie będzie miała na celu głodzenie was,a dostarczanie potrzebnych składników,np niskotłuszczowa.Ograniczcie do minimum potrawy smażone.Dobra dieta w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami zdziała cuda.To takie ogólne pierdoły,o których pewnie każda z was wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×