Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kynia

Jestem szczupła a mam duży brzuch.Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Ewelinablablabla
widzę, ze masz podobny problem do mojej siostry.....ona również jest szczupła (jak dla mnie aż za bardzo ale cóż...) przy wzroście 173 waży 50 kg i tak samo jak Ty ma ogrooomnego brzucha i upierdliwego chłopaka, ale jakoś w przeciwieństwie do Ciebie nie przejmuje się jego chamskimi docinkami, w końcu widział co brał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynek
qrcze ja tez mam ten problem................ nogi oki dupcia tez ale ten brzuch a jak cos zjem to juz wogole jakbym w ciazy byla.............. caly czas jestem w ruchu(trenuje siatkowke) a tak ciagle ten sam problem piszcie jesli uda wam sie pokonac ten problem.......... ja walcze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko.
ja mam 168 i ważę 57 kg. i myślę , że jestem gruba, bo mam gruby brzuch. zaczynam do konca akacji biegac i cwiczyc codziennie. pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!!!! mam ten sam problem od pewnego czasu zauważyłam ze mam taki brzuchol jakbym była w ciąży!!!!!(oczywiście tak nie jest) nie wiem co mam robić też gram w siatkówke wiec jestem stale w ruch nie mam pojecia skad te balon sie u mnie wziął :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!!!! mam ten sam problem od pewnego czasu zauważyłam ze mam taki brzuchol jakbym była w ciąży!!!!!(oczywiście tak nie jest) nie wiem co mam robić też gram w siatkówke wiec jestem stale w ruch nie mam pojecia skad te balon sie u mnie wziął :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATT
Miałam ten sam problem z brzuchem, ale rozprawiłam się z nim definitywnie i poszłam na LipoKontour w 10 tygodni mam znowu płaski jak deseczka, 10 zabiegów i bez wyrzeczen i ćwiczeń brzuszka nie ma, polecam bo to konkretna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SATT
Zapłaciłam za wszystko 2500pln rozłożone na 3 miesiące bo prawie tyle trwała kuracja, to nie majątek, najważniejsze że WARTO BYŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
Wiesz nie każdego stać na taką kurację!! ja urodziłam synka rok temu zgubiłam wszystkie kilogramy z ciąży ale jak zaszłam w ciążę to ważyłam 87 kg teraz przy nie jedzeniu słodyczy ważę 82 przy wzroście 170 wiec dziewczyny nie martwcie się. ogólnie mi ta waga odpowiada czuje się dobrze mam piękny duży biust do tego extra pupcie tylko nie mogę pozbyć się brzucha . jestem po cesarce i jest on teraz taki mało sprężysty, ćwiczę codziennie brzuszki ale to nic nie daje. jak się go pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati2323
ja mam ten sam problem. Moze kup sobie pas odchudzający kosztuje ok 30 zł a jest skuteczny znajdziesz go na str www.kdc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
może basen albo jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuszka :) będzie ok... możesz tez zaakceptować siebie taką jaka jesteś , a co do chłopaka , to chyba z nim masz większy problem , niz z brzuszkiem... niech patrzy na swój:) NIE DAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
może basen albo jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuszka :) będzie ok... możesz tez zaakceptować siebie taką jaka jesteś , a co do chłopaka , to chyba z nim masz większy problem , niz z brzuszkiem... niech patrzy na swój:) NIE DAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
może basen albo jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuszka :) będzie ok... możesz tez zaakceptować siebie taką jaka jesteś , a co do chłopaka , to chyba z nim masz większy problem , niz z brzuszkiem... niech patrzy na swój:) NIE DAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
może basen albo jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuszka :) będzie ok... możesz tez zaakceptować siebie taką jaka jesteś , a co do chłopaka , to chyba z nim masz większy problem , niz z brzuszkiem... niech patrzy na swój:) NIE DAJ SIĘ ja ponoć jestem strasznym chudzielcem ale miałam opsesję na swoim pkt. więc robiłam 200 brzuszków dziennie , jak miałam siłę to wiele, wiele więcej :) mozesz spróbować , ale mi to nie pomogło , widocznie nie miałam z czego schudnać , ale za to mięśnie brzuszka były superowe..:) jednak zrezygnowałam z brzuszków , bo brakowało mi czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
może basen albo jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuszka :) będzie ok... możesz tez zaakceptować siebie taką jaka jesteś , a co do chłopaka , to chyba z nim masz większy problem , niz z brzuszkiem... niech patrzy na swój:) NIE DAJ SIĘ ja ponoć jestem strasznym chudzielcem ale miałam opsesję na swoim pkt. więc robiłam 200 brzuszków dziennie , jak miałam siłę to wiele, wiele więcej :) mozesz spróbować , ale mi to nie pomogło , widocznie nie miałam z czego schudnać , ale za to mięśnie brzuszka były superowe..:) jednak zrezygnowałam z brzuszków , bo brakowało mi czasu :) w każdym razie , życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarorollcciiaa
Od paru dni gdy robię kał i z odbytu leci mi krew i czuję ból z boku ( jeśli ma to jakieś znaczenie byłam 3 tygodnie chora na grype i teraz troche mi przeszło ale nadal jestem przeziębiona). Co mi dolega? bardzo proszę o odpowiedź bardzo się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarorollcciiaa
ja uważam że waże w sam raz mam 160cm i waze 52 a powinnam była ważyc 54, ale chłopak który mi sie podoba i chyba ja jemu zawsze gdy widzi ze w szkole jem chipsy z koleżankami mówi ze będziemy grube. a problem jest taki ze on jest zabujczoprzystojny i słyszałam od paru chłopaków ze jestem najladniejsza z klasy ale inni mówią ze jestemnajbrzytsza a wracając do tego chłopaka to on jest bardzo czuły i wogóle ksiąze z bajki. jak myslicie czy mu sie podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laktoovo
Karolcia jeśli rzeczywiście jesteś najładniejsza w klasie, to możesz mu się podobać :) chłopcy w Twoim wieku przede wszystkim patrzą na wygląd ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja mam bardzo podobny problem z brzuszkiem, ktory jest duzy bez względu na to czy jestem przed śniadaniem czy po obiedzie. Ważę 46kg przy wzroscie164. Staram się zdrowo odżywiac i myślę, że nie jem zbyt duzo a mimo to moj brzuch jest duzy i nie mam na myśli tutaj tluszczyku ( choć dostrzegam pewne ilosci na boczkach) moj brzuszek jest twardy i ogromny.Jest to powodem złego samopoczucia i wielu kompleksow. Bardzo chciałabym alby był choć troszkę mniejszy zebym mogla sie poczuc lepiej. Byłabym bardzo wdzięczna za radę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
czesc...czytam sobie co tu napisalyscie i az mi glupio bo wy takie chude :P a ja mam 168 i waze 61 kg. ostatnio bylam na diecie i ladnie scudlam, ale zostal mi wlasnie brzuch. i najgorsze jest to, ze chyba polowa mojego brzucha to tluszcz!! jak siedze to okropna opona, w spodniach boki mi sie wylewaja.....jestem zalamana. cycki minimalne, tylek plaski i ten tlusty brzuch. macie rade jakas? brzuszki? hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooooooooop
cipa to cipa każda taka sama:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim162
A ja mam zaduży tyłekk!!!!!!!! pomocy:-( co mam zrobic aby był mniejszy?:-(operacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyee
Ja ma 177 cm wzrostu i ważę 50 kg, i wcale nie jestem szczupła, moim problemem jest gruby brzuch, taj jak w przypadku dziewczyny ktzora zaczęła ten temat. I nie wiem co mam robić?! :/ Zjem cos i już brzyuch ogromny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
Hej tez mam problem mam 15 lat mam 163 cm wzrostu i ważę 53 kg.. Uważam,że jestem za gruba i oczywiście też mam problem z wystającym brzuchem;/Ogolnie to nogi też mam grube co mam zrobić żeby brzuch mi schudł i wogóle poczuć sie w swojej fiugrze dobrze;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temet wałkowalam parelat
Przy takiej budowie czesto odpowiedzialne jest PCOS. Ja poddalam sie oddsysyaniu , temat z glowy. za chiny nie moglam zrzucic , no ale ja jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
Ale ja jestem za młoda na odsysanie;/ Fajnie masz bo masz problem z glowy na wakacje.. Kurcze co mam zrobic bo juz jestem kompletnie zalamana;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKto
Czesc! Ja mam 166 i waze 51 kg.... i moj problem to odstajacy brzuszek ;/ Zjem jedna sucha kromke i beben wielki sie pojawia jak bym zjadla konia z kopytami... czy wiecie moze w czym problem? Bo same brzuszki napewno nic nie dadza. Pewnie i musialabym ograniczyc cukier, ale czy tylko?! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×