Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BridgetJ

Łańcuszek na kostce...

Polecane posty

Gość pan hilary
komu sie niepodoba niech wącza dupe.bo łanczuszki na kobiecej kostce wyglada mega soczyscie i słodko kto mysli ze lesby nasza sami nimi są dziekuje skonczylem zajebiste sąąą.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wy buraki w dupie byliscie i gowno widzieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenpi
Pora napisać kilka słów prawdy: W dawnej kulturze rzymskiej łańcuszki na kostkach oznaczały kobietę sprzedajną - dzisiejszą kurwę, dziwkę bądź bardziej cywilizowanie prostytutkę. Łańcuch na szyjach facetów to zwyczaj zaczerpnięty z USA, pochodzący jeszcze za czasów kiedy królowało niewolnictwo. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattt...
tiaaa i co jeszcze bedzie to znaczyc... sama nosze bransoletke zrobioną własnoręcznie przeze mnie na prawej kostce... i co lesba jestem?jakoś nie sądze bo mnie interesują faceci a nie kobiety... może co jeszcze noszenie przez chłopaka w uchu kolczyka oznacza homoseksualizm albo bi?! kilku moich znajomych (facetów) nosi kolczyki w uszach i niby oni są gejami jak mają dziewczyny i je kochają... o leute to nie średniowiecze tylko XXI wiek... zabobonione to państwo... normalni ludzie by tak nie myśleli po innych, że less albo gej bo tym co noszą na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie wygląda i sama noszę ! a jak się to komuś kojarzy z dziwką to chyba ma ze sobą jakiś problem ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze srebrny lancuszek na kostce i jak dla mnie jest on po prostu fajna ozdba i tyle ktos napisal ze juz jest nie modny no i co z tego? czy zawsze trzeba nosic to co jest modne? to jak wejdzie cos nowego to mam sobie to kupic i chodzic tylko w tym i w niczym wiecej bo jest modne? albo jak modne sa np balerinki to mam wyrzucic wszystkie inne buty bo nie sa modne? bez sensu :-/ swoja droga balerinki sa okropne bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleen
yyy... lesbijka? dzi**? Kojarzy mi się to z podstawówką, jak panował przesąd, ze jeżeli chłopak nosi kolczyk w prawym uhu, to jest gejem, a jak w lewym, to hetero. I że jak dasz sobie położyć rękę na prawym ramieniu, to jesteś homo. Ludzie, halo! To było modne, jak mieliśmy 10-12 lat! Chyba, żeosoby wypowiadjące się o lesbijkach i k... mają taką średnią wieku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardo stąpająca po ziemi
ludzie... czy nie mozecie nosić tak po prostu łancuszek/pierscionek/bransoletkę i nie pytac się co to oznacza?! No, ale dobra, jesli juz sie pytasz.... jesli zadajesz takie pytanie, to oznacza , ze jestes skonczoną kretynka , wierzysz w pierrdoły i niepotrzebnie stwarzasz sobie problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia15
Ale niektóre to kretynki!!! Łańcuszek na nodze to normalna biżuteria!!! I skąd te durnowate skojarzenia!!! Tan kto pisze że jak ktoś to nosi to jest dz**** to jest POPIERDOLONY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbaaa
sa ludzie i marginesy , lancusze na nodze nic nie oznacza ... wyglada ladnie na opalonej nodze .! a skad przepraszam niby wiecie ze kur... maja na nogach lancuszki .? :] a nawte jesli lesby by nosily tez lancuszki na nogach to co z tego maja to tego prawo .! i pamietajmy ze zalezy co sie komu podoba i ze o gustach sie nie dyskutuje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6567876543245678
czytam i sie zastanawiam jak wielka jest glupota ludzka??????????????nie ma granic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo fuck... Ja też noszę bransoletkę na kostce i jakoś nigdy nie usłyszałam od nikogo że to lipa, tandeta itp. Każdemu się podobało. I koleżanka mi nawet mówiła, że gdyby miała zgrabniejszą nóżkę to też by sobie taką sprawiła. W ogóle jestem w szoku jak czytam te wszystkie wypowiedzi, że taki łańcuszek noszą dziwki itp. :o Żal, po prostu żaaaaal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancuszki na nogach
to zwykla tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytAAA
A ciekawe skąd te wszystkie \'mądre\' osoby wiedzą, że łańcuszek na kostce noszą k***y, hmmmm ;> poooodejrzaaaane... :D Ja noszę złoty i jestem z tego dumna, każdy facet z którym mam kontakt uważa to za mega sexowny gadżet:) Więc sory... ale nie każdy może być sexy:):P Buziaki dla wszystkich dziewczyn z łańcuszkami:*!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynekSzatynek ---> Poraziłaś mnie, dziewczyno... :classic_cool: Naprawdę przyjmujesz tak pokornie wszystko co Ci pisemka podyktują? :D Jeśli używanie sztućców wyjdzie z mody, też schowasz je na dwa lata do szafy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuha
jak to powiedział pewien mądry człpwiek, którego zwano Albert Einstein: Dwie rzeczy nie mają granic. Wszechświat i ludzka głupota. A Ty jestes homo. bo piszesz ku**a drukowanymi literami ! Co za świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy
macie tu rozwiązanie całej zagadki. ktoś juz to wczesniej napisał a tu jest tlyko potwierdzenie. Krótko mówiac, łancuszek na nodze = hot wife. http://en.wikipedia.org/wiki/Anklet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :O polska to nie usa wiec to, co ma jakies znaczenie w usa wcale nie musi miec go w polsce :O i jak widac nie ma bo praktycznie nikt nie zna amarykanskiego znaczenia lancuszka na kostce. a tym czasem ja uwazam, ze jesli komus sie podoba - niech nosi. jesli sie nie podoba - niech nie nosi i nie krytykuje noszacych. osobiscie nie nosze bo boje, ze sie zerwie i nie mam odpowiednich butow i opalenizny :P ale nie krytykuje ani nie pochwalam. zdanie neutralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehghgg
Polska nie USA? nie badz smieszna. Kazda mode przejmujemy z zachodu, nie mów, ze halloween czy walentynki oznaczają u nas cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafffaaa
ja rowniez mam lancuszek na nodze i uwazam ze to jest tylko dla mnie tak jak posiadam kolczyk w jezyku i jest rowniez tylko dla mnie.nie jestem lezbijka ani k**wa wiec nie wiem z kad biora sie takie opinie;/...pozdrawiam dziewczyny z łancuszkiem na kostce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozozolaki
Trochę Historii ... Hebrajski odpowiednik wyrażeń \"łańcuszki na stopy\" i \"łańcuszki na nogi\" pochodzą od rdzenia ca\'a\'d oznaczającego \" stawiać kroki; kroczyć\" W starożytności było bardzo popularne noszenie takich bransoletek. Na egipskich wizerunkach widać je zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Arabki zakładały na ogi bransoletki z przymocowanymi dzwoneczkami. Ozdoby na obie nogi sczepiano nieraz łańcuszkami. Gdy kobieta szła, brzęczały , przykuwając uwagę osób postronnych. łańcuszki na nodze nosiły córki Syjonu w 778 roku p.n.e były one wyniosłe i chciały zwrócić na siebie uwagę innych ludzi.. w Ks. Izajasza 3:16-18 jest opisane jak Bóg ostrzegł je za pośrednictwem Izajasza, że usunie ich ozdoby oraz \"piękno brzękadełek\". Kiedy w roku 607 p.n.e Babilończycy zdobyli Judę i Jerozolimę, życie tych kobiet diametralnie się zmieniło - straciły wolność, a wraz z nią także swe ozdoby. Niestety nie da się zmienić zdania innych ludzi na temat noszenia bransoletek na nogach, wiec to od nas zależy jak chcemy być postrzegani i czy okażemy pokorę by zrezygnować z własnych upodobań by nie gorszyć drugich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan.skarbek
Łańcuszek na kostce nosi Moja ukuchana żona . Nosi to dla ozdoby i nie wierzę żeby była jakąś panią do towarzystwa.Gadżet ten dodaje Jej tyle erotyzmu,że klękajcie narody.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe masakra jakie rozważania na temat głupiego łańcuszka.. To jest po prostu ozdoba.. a ze ktoś sobie coś wymyślił na jego temat to nie musimy w to wierzyć.. tak samo było z czerwonymi majtkami w piatek(dawniej) , mówili ze jak kobieta ubierze czerwone majtki w piątek to jest kurwa.. hehe takie głupoty to tylko ludzie mogą wymyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaaaaaaaaaaaaaa
ktoś wcześniej pisał że łańcuszek na kostce = hot wife to prawda na prawej kostce w USA noszą mężatki które chcą, bądź przyprawiają rogi mężowi. Sama będąc w USA to sprawdziłam i faktycznie reakcja mężczyzn była natychmiastowa i jednoznaczna na co nie narzekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolmarucha
Oczywiście,że łańcuszek na kostce to erotyczna prowokacja.Bez względu na to co niektóre kobiety sobie myślą to my faceci wiemy swoje i to dużo lepiej-wiemy co nas kręci. Faktem bezdyskusyjnym jest ,że jest to wabik na facetów.Z tego powodu żadna przyzwoita kobieta nie założy tego do kościoła,na oficjalne przyjęcie czy też na spacer z dzieckiem. Natomiast na wszystkie inne i dwuznaczne okoliczności proszę bardzo... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj joj
nie ktore z was to nie zle sa ograniczone! smiech na sali normalnie! powiem tyle kazdy nosi to co chce i co mu sie podoba!! mi sie akurat podobaja łancuszki na kostkach i mam zamiar kupic sobie jakis ladny!! a tym ktorym sie nie podoba to chuj im w oko tyle powiem!!łahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus70
czy nie można tego po prostu uznać za ozdobę ? mamy 21 wiek, a nie czasy Kurtyzan ... ludzie obudźcie się, to tylko łańcuszek, zwykła biżuteria ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszy
bardzo wygląda to ładnie i delikatnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rok ten sam temat :) kiedyś nosiłam łańcuszek na kostce a nawet pierścionek na palcu od stopy teraz juz z tego wyrosłam. ładnie to wygląda ale jest takie za mało hmm.. z klasą? jakoś tak bym to określiła. ale generalnie to uważam że ładnemu i zgrabnemu we wszystkim ładnie a lato to pora roku która rządzi się własnymi prawami więc niech każdy przyozdabia się jak lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okultysta
tak jest bez dwóch zdań ... żal mi was dziewczyny ... przyozdabiające się ....łańcuszek na kostce najlepiej doczepcie sobie do nie kulę będziecie seksownie powłóczyć nogą nie ma znaczenia prawą czy lewą :D ps a jakbyście jeszcze połączyły łancuszkiem seksowny kolczyk w języku z równie seksownym w nosie to może nie gadałybyście tyle głupot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×