Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BridgetJ

Łańcuszek na kostce...

Polecane posty

Moim zdaniem łancuszek na kostce wyglada ladnie ale taki delikatny i do odpowiednich ubran. natomiast pierscionek na palcu u nogi? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnieeeeeeeeeeeeeeeee
łańsuszek na kostce kojarzy sie mało z tandetą taka wioskowa moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy01
kobiety dziewice dziewczyny mężatki lisb...pedal...babcie mamy ...bez obrazy aleeeeeeeee.zapraszam do lekarza pierwszego kontaktu i ta reszta..na tym forum byla jedna dorosla osoba ktura wie cos o zyciu kocham was wszystkie ...pozdro...cichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz777
zgadza sie w nikturych krajach w tym usa łańcuszek noszą hot wife czyli puszczalskie mężatki, gorące żony a ich mężowie są rogaczmi z wyboru. tak zwana zdrada kontrolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outbreak
A ja mysle ze wszyscy bredzicie moja zona nosi lancuszek na kostce od lat i jakos sie nie puszcza w jakich wy czasach zyje ludzie nic dziwnego ze jeszcze troche a zaczna w tym kraju palic na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bull
Rogacz ma rację w 100% tylko świadome hot wife noszą na kostce łancuszek.Inne kobiety nosza go dla ozdoby. Generalnie na lewej nodze oznacza hot wife, ktora za przyzwoleniem, uczestnictwem lub aprobatą meża-rogacza sypia z kochankiem, kochankami - bull. Często sa to stałe układy rogacz-hot wife- bull(kochanek) Rogaczy to podnieca a kobiety,zony ich sa bardzo szczęśliwe w układach 2m+1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carl Allen
Nie wiem, czy to wabik, czy nie wabik. Mnie to jednak WABI i to tym mocniej, im bardziej niunię noszącą musi łaskotać w nogę :-) Wyobrażam sobie, jaka gorąca musi być w łóżku taka dziewczyna, skoro ta ciągła stymulacja w normalnym funkcjonowaniu jej wcale nie przeszkadza :-)) Ja sobie tego nie wyobrażam: to tak, jakby po mnie chodziło jednocześnie 30 much x-D To zaś, kto kurtyzana, a kto lesbijka... a co, świat bez kurtyzan i lesbijek ma być?? A z kim się samotny facet ma przespać, jak dużo zarabia, a nie ma czasu? Albo dziewczyna co lubi dziewczyny. Weźcie się ogarnijcie. One są też kobietami tak poza tym i się jakoś stroją. Pozdrawiam prostytutki i lesbijki! :-> A paniom noszącym wabik życzę udanego wabienia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tych co im się nie podoba co to komu przeszkadza jak chcą to niech noszą. Niektórzy to mają głupie skojarzenia z zazdrośći chyba bo same nie noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten rogacz to jakiś świrus jest wymyślać takie głupoty że też Ci się chce .Kobiety które noszą takie cudenka na nodze są sexi i bardzo fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modouzależniony
A czy mężczyzna może nosić łańcuszek na nodze? Oczywiście do szortów i sandałów, klapek bądź japonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika 35
łańcuszek na nodze to raczej damska ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lioelle
Matko, czytam i sie za glowe lapie. Swiat mamy ogromny, te same rzeczy w roznych krajach znacza zupelnie co innego... Idac logika niektorych wypowiedzi: Co powiecie na przyklad na czerwone rajstopy? Lepiej ich nie ubierajcie, bo w czasach wojny nosily je prostytutki i jesli je nosicie, to jestescie k... Albo nie pokazujcie nigdy kciuka w gore w ramach aprobaty, bo na wschodzie ma kontekst bardzo seksualny i jak ktos tak robi, to jestem pewna, ze jest gejem... Mozna by tak mnozyc: znak nieskonczonosci to na zachodzie znak braku ograniczen w zyciu, a u nas jest to znak przeszczepow posmiertnych. i tak dalej i tak dalej... Takze historie o hotwife wrzucie do kibla, u nas w Europie ten lancuszek funkcjonuje jako ozdoba i juz. Kontekst historyczny jest tak samo wydumany (dlatego daje przyklad o czerwonych rajstopach), kogo to obchodzi, ze gdzies tam w Egipcie albo Indiach noszono cos takiego i mialo jakies tam znaczenie? A jesli komus dalej sie kojarzy z k... i ze to seksualna prowokacja: no prosze Was. kobiety sie stroja, zeby sie podobac, przeciez to jasne. Macie problem z lancuszkiem, to moze powinnysmy sie ubierac tez w worki? nie pokazywac nog, bo to prowokacja, nie nosic dekoltow, bo to prowokacja, a obcisle stroje to juz w ogole odpadaja, bo po co kobieta ma pokazywac figure, jesli nie po to, zeby przespac z jakims napalonym samcem? Tak samo wisiorki na szyji - o matko, absolutnie, bo to przyciaga wzrok do dekoltu i ma przeciez taki seksualny kontekst... Dajcie sobie siana z wymyslaniem glupich teorii. To ozdoba. I jak kazda moze sie podobac albo nie, dziewczyny sie stroja latem na wszelkie mozliwe spodoby, bo wtedy wybacza sie wiecej szalenstw i mozna nosic, co kto lubi albo po prostu odskoczyc dla zabawy od swojego codziennego stylu. Tym, ktorym lancuszki sie nie podobaja: spokojnie. Przyjdzie zima i znowu bedziemy jednakowo wygladac w swetrach i jeansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lioelle
O, i jeszcze mi sie cos przypomnialo. Wiecie, ze majtki poczatkowo nosily kurtyzany i szanujaca sie dama nosila wylacznie halki? Takze tak tak, moje mile. Niestety wszystkie, ktore nosza majty to k... No bo wiecie, bo kiedys tam mialo to takie znaczenie i warto o tym wiedziec :P A odnosnie transferu znaczen USA-Polska, to ja jeszcze dodam, ze na Wschodzie kobietom sie wycina lechtaczki, bo sie uwaza, ze inaczej sie beda puszczac. Takze tak tak, ale my z pelna budowa to tak naprawde k... jestesmy. W sumie czego by o nas nie powiedziec, to sie z jednym kojarzymy i zawsze do kobiet mozna taka teorie dorobic. A z lancuszki na nogach swiadcza o tym wybitnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może obciach ale mnie łańcuszek się nadal podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście durne łańcuszki na kostce noszą tancerki!!!! i nie ma tu nic wspólnego z lesbami i prostytucją :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba łańcuszek na nodze najlepiej na gołej w czółenkach na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredo997
Nic się nie dzieje bez przyczyny. Dlatego uważam, że kobieta nosząca łańcuszek czuje się zaniedbywana. Jak to napisano - to wabik jak każda biżuteria, tylko oczywiście różna jest siła wabienia. Na nodze bardziej wabi /kręci mężczyzn/ niż np. długie/duże kolczyki czy łańcuszek na szyi, u którego zaczyna przeważać funkcja ozdobna. Generalnie - im większa siła podnoszenia atrakcyjności/seksualności, tym większe wskazanie że osoba chce ją podnieść, nosi to w jakimś celu, choć głośno mówi "chcę ładnie wyglądać" no właśnie, a po co ładnie wyglądać? - by podobać się facetom, a po co się podobać - by zdobyć dowody że jestem atrakcyjna; wniosek: czuję się mało atrakcyjna lub zaniedbywana /cbdu, jak to powiedziano na początku/ Oczywiście uważam chęć podobania i bycia atrakcyjnym za zdrowe i normalne /w granicach normy :))/ Myślę, że jest również powód dlaczego jednej osobie podoba się bardziej na prawej /i tak nosi/ a innej na lewej. Ale na razie nie mogę wymyślić, dlatego też tutaj trafiłem, dzięki wszystkim za informacje historyczne i kulturowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie nosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalpoz
Ja noszę na kostce drewniane koraliki. Praktycznie się z nimi nie rozstaję od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×