Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maleńka25

Cholera, chyba go zdradzę!!!!

Polecane posty

moje zdanie jest takie: Jesli chcesz sie tylko przespac to zrob to tylko tak zeby maz sie nie dowiedzial. Jesli masz ochote na romans to lepiej sobie odposc, bo tylko problemow sobie narobisz. PS. Mi by w cale nie przeszkadzaloze sie maz z inna przespal o ile bylby to tylko seks i nie zlapal by szegos paskudnego :O Nawet mu to proponowalam ale dziad nie chce...pewnie mysli ze go podpuszczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok pałki..
Malenka 25;-) niemam meza ale mam faceta ic zasami sie czuje tak jak ty, jestesmy dosc dlugo ze soba bo ponad 5 lat mam dziwne mysli , chyba zakoncze ten zwiazek bo facet przestal mnie pociagac a najleprze jest to ze poznalam mlodszego ktory jest tz spontaniczny zwariowany itp... ale boje sie ze wykonam niewlasciwy ruch i pozniej niebedzie mozna cofnąc czas. a podobno nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie wchodzi się dwa razy? można i podwójnie ;) hardxxx - pieść uszy moje :D kurwić się - łajdaczyć się, prowadzić niemoralnie, kupczyć swoim ciałem w celu osiągnięcia jakichś korzyści (najczęściej materialnych) [słownik pwn] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
wiesz ja tez jestem w takiej sytuacji jak ty.z tym tylko ze ja zaczynam wlasnie od gg a we wtorek mam pierwsze spotkanie i az cala drze na te mysl.a maz tez jest ok.ale o mnie nie dba i jest starszy.dziecka mi tylko szkoda jak sie to wszystko wyda.ale sprobuje zeby nie zalowac kiedys ze nie zrobilam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
i tez tak jak ty maz jest sporo starszy ulozony itp.i juz mnie nie podnieca i ciagle go w domu nie ma.ale nawet ostatnio to polubilam.doskonale cie rozumie a po wtorku jak bede po spotkaniu to sie odezwe jak bylo i co bylo.TRZYM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMK
B-ędziesz M-ieć K-łopoty ................ i to mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
a kto bedzie mial klopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
ale wy chrzanicie o tym niekochaniu meza .kocha sie go.a tak w ogole to faceci maja cos takiego ze jak juz ma zone to ma ja w d.. wogole nie dba o nia i wtedy sie tak wlasnie dzieje.samo bycie w zwiazku i sex czasami nie wystarcza wszystkim paniom.O ZONY TRZEBA DBAC panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużacz-----> czemu uważasz że to prowokacja? Takich historii jak moja jest mnóstwo, ale ja naprawdę czuję się zagubiona:( Co do tego ze facet jest słaby psychicznie to chyba masz rację.On ma dziewczyne ale boje się troszke, że skrzywdzę go jeśli zdecyduję się na seks a okaże się że on wplątał w to jakieś inne uczucia.Nie chciałabym usłyszeć od niego że mnie kocha czy cos w tym stylu.Mam nadzieję że jest tak samo wyrachowany jak ja.Nie chciałabym się wdawać w dłuzszy romans, za bardzo by mnie taka sytuacja stresowała..Chodzi raczej o zaspokojenie ciekawości i chwilę szaleństwa... Świst-----------> ja tez mysle że gdyby maż zrobiła mały skok w bok, tylko na seksik , to zniosłabym to całkiem spokojne.Gorzej jakby wdał się w jakiś dluższy romans i jeszcze nie daj boże się zakochał..Bo ja bez niego nie wyobrażam sobie życia..Wiem że to brzmi bez sensu...Odbija mi całkiem.. Ebella---> troszke mnie podniosłaś na duchu , że jestes w podobnej sytuacji, mam nadzieję ze jeszcze sie odedzwiesz i napiszesz jak się Twoja przygoda skonczyła.. Przedłużacz----->:o a skąd wiesz że on ma 22 lata? Nic takiego nie pisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
malenka napisz na mojego maila podam ci tam nr gg to sobie pogadamy osobiscie elaebela@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie zakochaj sie, bron boze nie romansuj...a jesli chcesz z kim innym przespac to tylko na jedna noc...Tylko nie wiem czy kandydata masz odpowiedniego :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: przedłurzacz, jesteś pewny że Twoja żona jest usatysfakcjonowana?A może ma kogoś? dopuszczasz taką myśl do siebie? i jakie masz na ten temat zdanie? Nie chę Cie urazić czy coś w tym stylu..Poprostu ciekawość.Bo mój mąż też poewno uważa że niczego mi nie brakuje.Pozdrawiam, zajrzę wieczorkiem, o ile topik nie padnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak ni z gruchy ni z pietruchy: Przedlurzacz, napisz do mnie na gg, zgubilam liste kontakltow przez format dysku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axepulse
malenka25 wiem ze ciekawosc est trudna do opanowania ale nie chcialbym miec takiej zaklamanej dziwki za partnerke, jesli nie jestes jeszcze gotowa do powaznego zwiazku to przynajmniej miej odwage sie przyznac...kochasz meza a dbasz jedynie o wlasna dupe...jestes tchorzem i zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Oj nie tak ostro odrazu :O Ilu ludzi tyle potrzeb i co sie z tym wiaze postaw. Jezeli ktos nie ma nic do powiedzenia to zaczyna od wyzwisk:O Nieladnie przedmowco.Mozesz miec swoje zdanie ,ale wyraz je kulturalnie ,jestes na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axepulse
nie przeklinam caly czas a przeklenstwa sa uzasadnione i pomagaja wyrazic emocje, osmiele sie nawer rzec, ze zastosowalem je jako srodek stylistyczny...a co do jej postawy zanim sie wypowiesz moze przeczytaj dokladnie ok? bo mam gdzies to co robi ,moze zdradzac, moze nie zdradzac jej wybor ale zeby potrafila sie do tego przyznac przed swoim "ukochanym", bo co bo z nia zerwie?jesli to wie i jej na nim zalezy to niech nie robi, jesli nie jest w stanie poniesc konsekwencji to jest dla mnie zwyklym tchorzem ktory dba o wlasna dupe koniec.kropka.takie jest moje zdanie.draznia mnie takie d...ziewczyny, hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie bol
Ok takie jest Twoje zdanie .Ja mam inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szambonur
świst jesteś zajebista ale się uśmiałem.Fajna babka z ciebie.Tylko wiesz, dziady często nie chcą z innymi kobietami do wyra heheheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka życzę ci tego samego
od swojego męża, niech se chłopak w końcu zrobi dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kumam ...dzieki. hmmm to zalezy co lubisz. Trudno mi sie oceniac samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to by chcial....tylko kolezanka ja mam sie zajac...On chce tylko patrzec. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szambonur
PS. Mi by w cale nie przeszkadzaloze sie maz z inna przespal o ile bylby to tylko seks i nie zlapal by szegos paskudnego Nawet mu to proponowalam ale dziad nie chce...pewnie mysli ze go podpuszczam O to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×