Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta_Marzena

Czym spłycić BLIZNY POTRADZIKOWE?Komus sie udało??

Polecane posty

Gość Aneta_Marzena

Mam raczej płytkie blizny(ale niestety dość liczne i widoczne)...dlatego chciałabym sie ich w koncu pozbyc.Jednak nie wiem jakie preparaty byłyby skuteczne.Byłam u dermatologa ale babka nie była dla mnie zbyt miła... powiedziała ze to nie salon urody i zebym poszła do kosmetyczki na jakies zabiegi kwasami.Jednak nie mam tyle pieniedzy(bo łącznie wyniosłoby to ok 700 zł...a i nie wiadomo czy efekty beda zadawalajace).Macie podobny problem?W jaki sposób mozna pozbyc sie tych okropnych blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
no mamy ten sam problem:P ja stosuje cepan ale bardzo dlugo trzeba czekac na efekty, sprobuje tez z alantanem a jak nei to za jais czas glyco a podobno b.dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
Cepan juz kiedys stosowałam...ale nic nie dał...bo to musi byc masc na blizny potradzikowe(która bedzie łuszczyc skóre, spłycać blizny)...a wiec cepan sie do tego zbytnio nie nadaje.Tez słyszałam o tym GlycoA.Wiesz moze wiecej na ten temat?Bo nie wiem czy ten GlycoA jest w koncu na przebarwienia czy na blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
walcze z tym samym problemem. Jestem po 6 zabiegu kwasami i nic. jestem ciekła, wydaje kupe kasy i nic. Radźcie dziewczyny, pilissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
.miało być "wściekła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliitea
czyli kwasy nic nie daja??.. :( mam ten sam problem, co wy, i ZERO pomyslu, co z tym zrobic :( dziewczyny, jak duzo tego macie na buzi?? i jak glebokie sa te wasze zmiany (blizny) na skorze? jaki rodzaj cery obecnie macie? moze jest ktos, kto COS zrobil z tym problemem u siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
cepan jets wlasnie na potradzikowe z tego co czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja mam od zawsze skore mieszana...łojotokowa...od 13 roku zycia cierpie na trądzik a raczej cierpiałam...teraz mam 25 lat pierwszy raz poszłam do kosmetyczki w wieku 14 lat jak miałam iosc do sredniej szkłoy....i to była najlepsza decyzja odnosnie ...poprawy mojej rozchodzącej sie skóry na czole.... wyglądało to strasznie....nabite czoło grubym, łojotokiem....ropne wypryski....szok kosmetyczka mowiła mi ze taką skore jak ja mam zdarza sie b. zadko ...jest ona twarda ....i bardzo trudna do leczenia.... u niej lecze sie di dzis ale dzis to juz tylko zabiegi podtrzymujace skore w ładnym stanie....jest super... ale po kolei kosmetyczka leczyła mnie m.in. kwasami najmocniejszymi 10 i wiecej....raz czy czesciej w miesiacu peelingi ziołowe...takze mocne bo sore mam wytrzymałą dziewczyny miałam strrrraaaszny trąd .....do dzis mam tylko łojotok i sama sie oczyszczam oraz nuiewielkie blizny ktore uadło nam sie zniwelowac własnie peelingami i wygładzic naskórek kwasami, ktore są niezastąpione...i niech nikt mi nie mowi ze kwasy nie pomagają.....za kazdym zabiegiem jest lepiej... ja lecze to świnstwo 10 lat wiec czego wy oczekujecie po kilku zabiegach...cudów nie ma ...trzeba wytrwałosci....w leczeniu... nawet nie wiecie ile mnie to zdrowia czsu i pieniedzy kosztowło nawet nie macuie pojecia jak zazdrosciłam dziewczynom z gładką buzią ze ja jestem taka podziurawiona ...obsypana pryszczami.... ze nie moge kiedy zechce kupic nowej bluzki bo muszę miec pieniadze na kosmetyczkę.....ale opłacało sie dziś mam piekną skore...nie jedna osoba sie dziwi jak to sie stało ze tak poprostu pozbyłam sie tego świnstwa....wyszłam za mąż .....i jestem szczesliwa jesli macie dyskomfort w postaci blizn potradzikowych.....proponuje kwasy, ktore powodują złuszczenie sie naskórka.....lub peeling ziołowy ma podobne działanie ....mozna wiele info znaleść w necie....albo dla osob z wiekszą kieszenią....laser podaje adres ...bez obaw lekarz jest sprawdzony ten adres mam od swojej kosmetyczki ESTETIKA...GABINET LASEROWY...KRAKOW UL.SŁAWKOWSKA 6 dziewczyny kwasy pomagają.....a dla mijej skory peeling jest zbawienny.....troche wytrwałosci...po zabiegu skora jest czerwona iprzy dotyku czuje sie kłucie mogą wyskoczyc krostki po peelingu, ale one zaraz sie goja i skóra jest piekna....warto ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cepan nie jest na stare blizny potradzikowe....cepan jest na młodziutkie rózowe blizny ..pomaga w ich wygładzeniu wybieleniu..... ja stosowałam krem z macicy perłowej NO-SKAR ale nie widze aby blizny sie wygładziły,,,,,,mozecie spróbowac...ale na pewno wielka bujdą jest krem na niedoskonałosci skory z VICHY....brednie za wyskoką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
a o alantanie co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
dokładnie Cepan jest na ''młode blizny'', ja stosuje go na blizne po zabiegu(uzuwane znamie miałam) a nie na twarz.Na twarz przydałoby sie cos złuszczającego...tak mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
a taki zel bielanda? podobno w czasie 20 dni usuwa blizny i przebarwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
dziwne...a co wchodzi w skład tego zelu? Jakies kwasy?Bielanda to zwykła firma kosmetyczna...myslałam ze takie specyfiki na blizny tylko w aptece sie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
nie apmietam juz szczegolow, gdzies w necie o tym czytalam, a najlepsze ze kosztuje tylko okolo 15 zl!!:| ja robie kuracje alantanem i koniec, jakby co t o bede pisac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
ten alantan to na blizny potradzikowe\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
no walsnei tak mi sei wydaje ale inni mi wmawiaja ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleenia
niki25, bardzo chcialabym pogadac z Toba na priv, jest to mozliwe? prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezy
jestem zdziwiona, ze tak lekarka tak do Ciebie powiedziala.bylas prywatnie czy nie? na blizny moze byc acne derm , ale tylko na noc , a na dzien koniecznie wysokie filtry. lub contractubex. ja niedawno bylam wlasnie z bliznami i potraktowała mnie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALA Z WAWY
Ja stosowałam serie kwasów AHA i glkolowego i nie polecam - kwasy nie pomogą na blizny nie dajcie się naciągnąc kosmetyczce. Po kwasach lubią się robić przebarwienia lub nawet odbarwienia skóry. Mnie po kwasie glikolowych u kosmetyczki zrobilly się ranki na skórze. Stosowałam krem GlycoA i jest niezły na przebarwienia ale nie usunie blizn. Blizna to mechaniczne uszkodzenie skóry , którego nigdy nie uda się całkowicie usunąć można je spłycić. Jesienią wybieram się na serie mikrodermabrazji - ścieranie naskórka kryształkami glinu. Byłam jak narazie na jednym zabiegu i zauważyłam małą poprawę ale na żeby były efekty trzeba zrobić całą serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
a alcepalan mi chyb araczej pomaga a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPENNNNNN
Heh, nie salon :D A ja byłam przekonana, ze dermatolog jest od tego zeby leczył skórę. Miałam EasyPeel kwasem trójchlorooctowym. Może troszkę spłyciło, a na pewno rozjaśniło, bo miałam i barwnikowe. Wejdź na Kampanię Antytrądzikową, poczytaj o GlycoA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_Marzena
-->dezy U tej dermatolog nie byłam prywatnie...i nigdy juz do niej nie pójde.Teraz mam zamiar iśc do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezy
Pamietam kiedys poszłam publicznie, to doktor nawet nie raczyła obejzec buzi tylko dała mi jakieś ulotki i byla dosc niemila.staram sie to zrozumiec-mnostwo pacjentow i marne zarobki.Teraz chodze prywatnie i jest zupelnie inaczej.Mimo, iz doktor jest popularna, pamieta mnie i calą historie choroby, poswieca mi bardzo duzo czasu, no ale za to niestety musze płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiiik
do ala z wawy: jak duze masz blizny? i gdzie umiejscowione? mozesz napisac o tym zabiegu cos wiecej? jak twoje odczucia po pierwszym razie? ile kosztuje takie scieranie naskorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że ratunek znajdzieszw gabinecie kosmetycznym. Tylko nietety to kosztuje:( www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet \"odkryj swoje piekno\" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeena________
ja miałam dość dużo i w miare płytkie, mi pomógł kwas glikolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyna
plytkie czyli jakie? takie male dziurki? pytam, bo ciekawa jestem, czy cos moze pomoc na to cholerstwo................ na razie robie wywiad, bo poza zwyklymi peelingami, nic jeszcze nie stosowalam - z tych rzeczy bardziej "agresywnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyycha
czy ktos to jeszcze czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskaaaa
Ja mam teraz zamiar isc do dermatologa i zapytac sie co zrobic z tymi bliznami(równiez mam płytkie).Musza byc przeciez jakies masci czy tez kremy(z kwasami) które pomoga pozbyc sie tych blizn...a dermatolog jest przeciez m.in od tego zeby pomóc nam sie pozbyc niedoskonałosci cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×