Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

mój nie zagląda wie czym to grozi;), czytaniem jego korespondencji;) Ale tak na serio myslicie ,ze nasze psianie długo potrwa, że za pół roku będziemy o sobie pamiętać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey ja bede bo ja po pierwsze mam dobra pamiec a po drugie to jest jedyne forum na ktorym tyle siedze i chyba mnie tu akceptuja :P a tak to sie czuje wyobcowana :P bo ani sie do diet nie przylaczam bo jak podam swoje wymiary to mnie wyzywajaod anorektyczek ani nie siesze na ciazach bo nie jestem ani na planowaniu ciazy bo juz sama nie wiem ani naslubach bo slubu to ja brac nie chce wiec gdzie mam siedziec? :P na piwku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Poszły zdjątka! Moze poznasz choc to słabe zdjęcia, ale jako mieszkanka bagienek...kto wie :) A Ty Honey nie marudz! Ja tez na dobitke wskakuje, czasem jak siadam to tez jakos gadac nie ma z kim...Was nie ma a jakos sie powoli przyzwyczajam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz tak jak ja, kiedy wlezę na kafe i wciąż mi się wyświetlają tematy o ciąży i ciąży i zajsciu w nią to wolę być tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No własnie i mnie słabo interesuja....stringi, cudza opalenizna i lewatywy....Ale cóz....Piwko to piwko :) Meldowałam sie na kazdym temacie :) A tak to se popisywałam tylko. Mow jak zobaczysz zdjatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świezy , ale se wyskubałam w kondonkowych rękawiczkach najpierw ze słonecznika, a teraz se skubię z salaterki i skorupki wrzucam w drugą, oki wyslijcie mi te krajobrazy to ja wam wyślę jak mój menio mi załatwi kabel do aparatu coby zgrać zdjęcia na kompa moje widoczki z tegorocznych wakacyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Och ja to mam w lasach przygody! Dzis zajaca fotografowałam1 Skubany nie uciekał! Sarny nie zdązyłam...skubana za szybka1 Mała sowe mam...ale z telefonu...cyfrowka siadła a serwis w warszawie i sie nie opłaca.... :( Bo czesc nowa droga i lepiej kupic nowy aparat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
jaka rzeka????? jaka krowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily dzięks za info , może się pokuszę na sierpień na wypoczynek, bo tak zamiaruję gdzieś z dala od ludzi się zaszyć z mężem , może skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
teraz to ja sie kapnełam dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka linka dawalam kilka postow wyzej honey to jest pod lasem, na wsi juz praktycznie na koncu wiec cisza i spokoj nawet jak w mlynie jest impreza to tylko echo lekkie slychac fajowo ja tam lubie moja wioske :) aaaa no i ja mam domek tez niedaleko :D zapraszam :) tylko poczekajcie az bede w polsze :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ja to do krowek mam szczescie...zawsze je prowadza jak droga przejezdzam...jedna mi w samochod łeb prawie wsadziła...ja dygam....a chłop sie smieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Honey...ja skromniej....domku nie mam ale moge Ci plaze pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wszyskie nasze atrakcje :> zreszta na stronce wszystko fajnie napisane :) dla mnie najlepsze miejsce na ulop normalny w niemczech zwiedzam w polsce odpoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dzieciątko no oki prawie już nastolatek, kiedy zobaczy krowę przez okno samochodu gdy przejeżdzamy woła, mamo krowa, jejku jakby krowy nigdy nie widział, miastowy chłopak nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsze jestem od 22 sierpnia do 3 wrzesnia tylko nie wiem kiedy do domu zawitam :( ale chyba sie upre i zawitam mialam lekarza przekladac ale chyba pojde :( czasu brakuje moj jedyny z inowroclawia jest wiec kawal drogi :( a pociagi mam z poznania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka zlituj się nade mną jejjky plaże , ja kocham morze i wogóle mam szmergla na ten temat i schizy niepowtarzalne więc zlituj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×