Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

dobra, lece spac bo jutro musze od rana na nogach byc przytomna, jezu jeszcze dwa dni i koniec, weekend, krotki ale zawsze cos :) dobranoc honey maupo :D do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily ty niedobroto na wyjeździe;), znajdę cię przez intrpol;) Oki ja tyż zmykam mój piotruś w tv leci, jejku gdzie tacy faceci są😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobialki - a ja sie zaczytalam i dopiero teraz jestem. czy jest tu jeszcze ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spisz już oki to ja tyż zmykam bo moję dwa bąble jeszcze nie śpią idę je przypilnować coby sie dobrze wyszorowały, nie ma zlituj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych pifoszki i bezkoszmarnych snów, ja tam mam co noc koszmry , jejku dużo by pisać, we śnie mnie normalnie niemowlaki przśladują, jakiś znak czy cóś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Jak tam dzionek mija. Mi noc minęła koszmarnie, niby była chłodniejsza niż zwykle , ale zamiast ciem latały komary, jejku wstałam o 4 nad ranem aby popsikać sie offem bo nie dalo wyrobić. Pokąsały mnie aż 6 razy, jejku szybkie te komarzyska i jakie zwinne;) A aparat gębowy tak bardzo kłujący ,że czułam normalnie jakby mnie ktoś szpilka kuł;) Nie dość ,że mam mało krwi to jeszcze mnie opijają;) Dałam im popalić;) Oki zmykam robić obiadek bo dzieciatka wołaja ,że ich glodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z siebie dumna , już zaden komar mnie nie ugryzie, zalozyłam sobie w oknach moskitiery tylko oby nie padalo bo będę je musiała zdejmować.A tak się namęczyłam. Zrobiłam dzieciakom na podwieczorek placuszki z jabłkiem takie ala naleśniki, pychotka. A teraz sobie pobuszuje w necie odpoczne od dziejszego kieratu i nabiore sił na jutrzejszą imprę. Chłop w domu chyba chory i juz sobie wyobrażam jak mi dziś bedzie jęczał, bo chłop chory to gorzej niż dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja juz po pracy piers dochodzi :D przed jadlam salate azeby nie laczyc bo nie wiem czy moge mieso z warzywami :P ale na wszelki wypadek :P fakt co jest z lila? dawno jej tutaj nie bylo? :( w ogole nigdzie na forum jej nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily warzywka + mięsko jak najbardziej w diecie niełączenia możesz łączyc, tak więc spoko, i gotowane i surowe, wiem coś o tym bo stosowałam tę dietę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Hej kobiety! Piwko stoi. Ale zaraz chyba ide trzasne drzemke...Popływałam dzisiaj troche i tyle godzin w pełnym słoncu, ze az łeb rozbolał.Dzis nie Mazury a Podlasie. Supras, rzeka i Puszcza Knyszynska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ......................................@ ....................................... @ ....................................... .@ ....................................... ..@ ....................................... ...@........@@@ .............................@@@@..@... .@..........@ ........................@.............@ @@......@@ .............................@@@....... @..@@ ....................................... ......@ ....................................... .....@ lila to dla Ciebie na poprawę humorku!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem lily. Kobiałki bede miala prace jejku jak się ciesze, 10 lat siedzenia w domu już mi bokiem wychodzi, jeszcze tylko studia musze zalatwic i finito. Bede pracowac u meza kuzyna w hurtowni owoców, pakowanie, sortowanie, odbieranie telefonów i zamówień, bosko, a praca w godzinach od 6 rano do 15, tak wiec bardzo mi pasuje bo synek bedzie wtedy w szkole, ewentualnie zapisze go na świetlicę, lub dam mu klucze i sam przyjdzie ze szkoly.Ma z niej do domu rzut beretem;) Jestem taka heappy. No i przy okazji po ceneie hurtowej se zrobie zakupy, bo prawdopodonie wszystko ma pojsc w gore przez te susze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lliy w nocy miałabys koszmary;), ado końca życia wyrzuty sumienia ,żeś na mnie spojrzała. Nie ma co oglądać;) Ale masz fajnie ,że u ciebie pada bo u mnie skorupa w domu oczywiście bo na zew troche chłodniej, ale i tak duszno jak cholera. Zmykam spac bo jutro ranne wstawanie mnie czeka, a potem impra u teściów na działce😭, jak mi sie tam chce iść😭 😭. Pa kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwsc kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo was przepraszam ale tydzien mialam masakra straszny okropny pracowity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pilnuje tej malej ale w przyszlym tygodniou bede miala wiecej czasu dla was w poniedzialek pilnuje jej od 4 rano do 12 w poludnie takrze bede tu zerkac i chlac jak zwykle poiwsko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ostatnio zaniedbywam was. wrocilismy dopiero do domku, bylismy u mojej tesciowej tak dlugo - bylo fajnie. oferowala nam spanie u niej a wczesnie rano pachnaca kawusie... i to wczesnie rano mnie przerazilo bo ja nie lubie wstawac wczesnie rano. :P u tesciowej ogladalismy stare filmy video , mialam okazje \" poznac\" mojego tescia . filmy doprowadzily nas do lez bo u kazdego z nas powrocily jakies stare wspomnienia. kolorowych snow wam zycze i ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Hej dziwczynki! Wy żyjecie jeszcze? Ja koncze drugie piwko i na tym koniec. Weekend spokojny, odpoczęłam, posprzatałam:) Wiecie ostatnio mi piwko jakos słabo wchodzi...Nie wiem dlaczego :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki. Melduję sie na chwilkę . Wczorajsza dżampra u teściów zakończyła się dziśiejszym bólem głowy, to chyba przez te wino teścia roboty słodkie jak diabli;). Dziś nie byłam w stanie nawet obiadu ugotować , ale teściowa nas zaprosiła na dojedzenie wczorajszych pyszności;) Właśnie dopijam wojaczka i zaraz pomykam spać, jutro czeka mnie masa roboty, muszę w końcu zdecydować sie na studia, poszukać gdzie robią tomografie komputerową zatok ,i posprzątać chałupę bo mam burdellos pospolitos;), no i iść z synkiem po okulary w końcu,że nareszcie. Ale to wszystko jutro włączę pranko i kładę się spaciulku. No to pa piwoszki.Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej honey - ja tez wczoraj u tesciowej pilam winko i nawet sporo go wypilismy ...:P ale dzisiaj glowy nas nie bolaly , caly dzien chodzilam jak sprezyna :D a teraz popijam piwko :P lily gdzie sie podzialas ?? warka , pieklam ta babke ziemniaczana - wyszla pyszna. bede ja czesciej piec :D zrobilam z pieczarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Hej! Cloe to super, ze Ci posmakowała:) To regionalny przysmak:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalo troche u nas dzisiaj - ale niewiele , ziemia jest ciagle sucha . o rany julek - lato tego roku troche przegina ;) :P wareczka - zaczernij swoj nick :P pora ku temu najwyzsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×