Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

honey wiem ze nie bedzie zle bo nie bylo nigdy ale nie wiem czy z czystym sumieniem bede mogla nocki zarywac na meczenie jedynego i ogladanie filmow :D a potem to sobie odespac zeby nie powiedzieli ze jestem jakis spioch czy co w sumie jak do tej pory nie powiedzieli :) ale 4 -5 dni sama do 16 :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey - i wlasnie dlatego podoba mi sie tutaj , sa tu rzeczywiscie piekne miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe sie nie dziwie ze robia bo super jest widok mam nadzieje ze wyjda mi zdjecia ze strassburga tez wam podesle bo miasto jest zachwycajace, w marzeniach juz kupuje mieszkanie na starym miescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja chce pozwiedzac trochę świata, ale skąd kase na to wziąść , cholercia napaść na Bank?? W lotto nie mam szcześcia bo niby kto ma w miłości to w grach losowych nie ma szcześcia😭 Moim najskrytszym marzeniem jest podróż dookoła świata, bat my only dreams😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnijce mi zebym zeskanowala wam panorame frankfurtu:) najpierw musze skaner zainstalowac :P tez ladne tylko ze nie dzikie :) nie porywa przyroda tylko sposob w jaki ja zagospodarowali :( ale powlocze sie z aparatem w dzikich miejscach kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jako ,że mam dar przekonywania ;) w spadku po prabaci to jak znam życie na moje 10 lecie małżeństwa namówie męża na podróż do Wenecji , jejku przepłynąć sie gondolą hm ....sie rozmarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeslij lily piekne zdjecia , jezeli ci wyjda . lubie ogladac piekne miejsca. a mieszkanko na starym miescie....mhhhhh - kosztuje odpowiednio, dlatego trzeba od czasu do czasu zagrac w lotto. ty tez honey , a wtedy marzenia moze sie spelnia. a swoja droga chcialabym tez po swiecie pojezdzic i to i owo zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałąm propozytion do Anglii , ale nie wypaliło, no cóż, wiesz może i bym chciała ale nie wiem czy bariere językową bym przełamała , tak coś niecoś kumam,ale czy na tyle aby sięporozumiec, I don\'t now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sluchaj honey mowilas ze twoj jedyny to informatyk? przeciez na zachodzie zapotrzebowanie na mlode talenty z polski moze niech sie rozejrzy troche i wyemigrujcie wszyscy na jakis czas? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily tez chcialabym zwiedzic kraj inkow i majow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie honey - wydaje mi sie , ze w irlandii jest zapotrzebowanie na informatykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plasticsurgery.org/public_education/photo_gallery/Patient-Photo-Gallery.cfm?photoStoryId=5675&procedureId=28 pocieszam sie jak to ogladam :) chamska jestem :P wiem :P potrzebuje bodzcia :P cholera a mi kosci wystaja i sie odchudzam.... ale diete trzymam i tak ma byc, nie rozpase sie do tego stopnia zeby isc pod skalpel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - te zdjecia mnie przerazily , ja tak nie wygladam ....jeszcze ale jezeli czegos ze soba nie zrobie to kto wie ...:P :( trzymaj wage lily a ja bede sie odchudzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Wiiiitam!! Nie czytam przeczytałam co piszecie bo robie jedzonko! Ale melduje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc warka !! :) ja tez .... jem. ziemniaka i warzywa. mieso dzisiaj jadlam , wiec teraz bez miesa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka hej :) to ty pisz o menu twojego faceta :) cloe-> nie wiem to chyba ameryka byla, to podobne do amerykanek zeby cos takiego z siebie zrobic co nie znaczy ze nie wykorzystam tych zdjec mamusi pokaze :D ona tez szukala bodzca :) a jako motywacja dziala niezle co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez o tym myślelismy, moj ślubny ma firme i jest niezły w te klocki, ale czy ja wiem tak wyjechać w ciemno??? Chciałabym lepszej przyszłości dla mojego babla, ale to wszytsko co nieznane jest dla mnie wielką zagadką i ogromnym wyzwaniem . A tak zbaczając z tematu to ja mam taka dziwną chorbę, gubię sie w nowych miejscach jak ańćka w pokrzywach;) Jejku kobiety gdziekolwiek jestem to boję sie ,że sie zgubię wiem może to i glupie ale taka juz jestem ;) A co do tych zdjęć to jak będziemy piły tak pifko every day to pewnie tak będziem y wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey maupo jedna :P to nie od piwa one to maja tylko od frytek i fast foodow :P piwo ujedrnia brzuszek :P a w ciemno to nie, nigdy bym tak nie zrobila, jeszcze cala rodzina, po prostu przez urzad pracy bo nie polecam ze najpierw jedzie maz a potem was sprowadza jak cos to od razu wszyscy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka napisz co powinnam jesc w diecie nielaczenia . podobno wiesz cos na ten temat. a moj maz bulgocze cos pod nosem, ze o jakis glupich dietach sie naczytalam . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest - fast foody robia z czlowieka takie szkarady. ja tam tego nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
juz pisze! JA jej nie stosuje i sie nie znam za bardzo.Ja mu tylko gotuje pod dyktando. Wiem ze duzo stracił i trzyma stała wage. Moge powiedziec, ze je duuuuuuuuuuuuuuuuzo! Tylko trzyma sie zasad tej diety. Nie łaczy weglowodanów z białkiem zwierzecym( kotlety bez panierki :( , bez ryzu, ziemniaków, nie je kukurydzy wogole i jeszcze jakiegos warzywa, kanapek tez, ( chyba ze sie napije;)) kawy z mlekiem nie wypije po babce ziemniaczanej, nie pije 30 minut chyba po jedzeniu. Ta dieta jest prosta z tego co u niego obserwuje. I je duzo1 Pizze uwielbia! Ale Margerite( ser i pieczarki) Piwo litrami pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas...
czesc dziewczynki:) dolaczam do waszego grona ale zapomnialam hasla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×