Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

dlatego ja zawsze mam jogurt pod reka :P juz rzygam tym piwem i jogurtem ale nie mam nic slodkiego i zadnych czipsow i w ogole nic nic nic z zakazanych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Mozna lily.Ale bez skwareczek, bez mleczka ani smietany( nie wiem jak jesz bo na podlasiu rozne opcje) On je z pieczrkami i cebulka np.Ale z białkiem zwierzecym nie łaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis naburmuszony ten moj misiek siedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to dzisiaj jadlam dobrze, bo w zupie-kremie zmiksowalam ziemniaczki a miesa tam za grosz nie bylo :D a chleba to nie jem od dawna, czasami na swiezy sie skusze ale bez niczego :) taki cieplutki i chrupiacy... mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh a skwareczki do ziemniaczkow tez mi smakuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka ja noszę z push up;) Trudno cos za coś, ale mojemu slubnemu jak w to graj, chciałam go naciągnąc na operacje plastyczną, ale on po obejrzeniu programu na discovery stwierdził,że nie da mi ani centa;) że woli takie niż abym miała przechodzic to co przechodziły tamte kobiety, ale jak wygram w lotto to se zafunduję takie troche większe;) I wogóle pójde na przemianę całokształtu mojej figury, no cóz troche sie boję igieł ale jakoś bym to przezyła, bo co sie nie robi aby pięknym być;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
A zupa krem lily była z ze smietanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
A ja to myslisz bez stanika chodze?? Na wilkosc nie mam co gderac...ale grawitacja i chudniecie im daje popalic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety a wiecie jaki ja horror wczoraj przeżywałam, miałąm polownie na ciemy, jejku polowałąm na nie aż do 3 nad ranem, bo jak latały to siem zastanawiałam jak je zlikwidować, jakoś je tam ubiłam ale chyba przez przypadek. Jejku oby mnie dziś to znowu nie spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Mozesz dac inne warzywko.On akurat lubi takie zasmazane z cebulka.Wiec mu je robie zeby placki za suche nie były. Taka pseudo sałatka;) On lubo swojsko i tłusto...Ale nie łaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No i dobrze, ze nie było bo ziemniaczki to weglowodany, a smietanka to białko ...wiec juz by było po diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tlumacze mu , ze jego sposob odzywiania jest bardzo niezdrowy - on moze caly dzien nie jesc a wieczorem , nawet poznym , zjesc obfity obiad. pytam go - co to za dieta ?? a on mi odpowiada , ze on zadnej diety nie stosuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo noc mam z głowy, ja też lubiłam kiedys ziemniorki ze skwareczkami +kefir+ jajko sadzone i koperek na ziemniorki,jejku niebo w gębie , ale u mnie ziemniaki niesączne, czekałąm całą zimę na młode catofelki ale one takie a fe niedobre, wodniste , brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey ty masz ciemy ja mam meszki cholerne co mnei w nocy gryza :( warka mysle ze trzeba sie tylko przyzwyczaic i potem samo idzie :) tylko podaj nam potem tytul ksiazki i autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez cos w nocy pogryzlo ale nie wiem co . komary albo meszki. ale cmy tez lataja i koty ciagle na nie poluja . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No podam , podam1 sama od niego wezme. Własnie u niego to tak przychodzi jakby nie był na zadnej diecie! Ale powiedział mi ,ze ma ochote na kotlet z ziemniakami którego nie jadł od lat. Bo w tej diecie podobno nie mozna wracac do poprzednich nawyków, bo metabolizm sie przestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe mozna go jeszcze chyba przekabacic na dobra strone mocy :D jesli zobaczy ze to co ty jesz jest dobre, nie ograniczasz sie, to sie przylaczy mysle, albo przynajmniej przestanie cholerykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie , czyli dieta na cale zycie. ale trzeba jakas wybrac , czy ta dotychczasowa byla taka dobra? nie - bo skutki widzimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Nie tak to jest z tego co kiedys mowił. To sprawa tych " złych " kalorii. Poprostu nie mozna łaczyc. Zreszta nie moge za duzo powiedziec. Wiesz, on sie nie głodzi, wiec nie chodzi o ilosc jedzenia, tylko o sposob. Jak poznam autora i tytuł to napisze, przeczytamyi bedziemy polemizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne warka !! trzeba najpierw poczytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu wypilam dwa piwa
i jak zwykle mi malo.......i jak zwykle kiedy jestem po piwkach widze ten temat na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pale lily - probowalam rzucic ale nic z tego. 3 dni nie palilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ja pale sporo....ale lubie....do piwka...mmmmmmmmmmmmmmmmm. Do kawki rano...mmmmmmmmmm....bede musiała zostawic w cholere wszystko. Bo nie bedzie kawka smakowała ...ani piwko...ale bedzie trzeba, czuje w kosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×