Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Gość thomas...
kochane ja dzisiaj pije drugie pifko a co do jedzenia to powiedzcie jak mam przytyc przyznaje ze nie mialam czasu przeczytac wszystkiego co napisalyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas...
a nie mam czasu moj maz niedlugo bedzie mnie wzywal a tak spedze troche czasu z wami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Honey jem fasolke szparagowa odsmazana:) Pychota! Cloe Jesz co chcesz tylko ne łaczysz. Fast foody odpadaja chyba ze bez miesa i sosow :(, pizza bez mieska, miesko z warzywami ale nie weglowodany itd....dwa lata mi zajeło zanim sie nauczyłam gotowac dla niego1 Ale przez to mistrz ze mnie babki z pieczarkami, kotletów warzywnych, nalesników ze szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ja juz po czterech i na dzisaiaj koniec...trza sie do pracy brac...jak sie jedzie na prowizji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka - jestem w skowronkach !!! a wiec moge pic piwo :D musze jeszcze dokladnie przestudiowac ta diete - jej zasady i to wszystko. a o ktorej godzinie twoj maz zjada ostatni posilek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello thomas warka ja to bym sie nawet połakomiła na te kotlety, ale mój facet mięsożerny samiec chyba by mnie z domu wygnał;) Powiem ci ,że jak byłam na tej diecie to potem na wrzywa miałam odruch wymiotny, juz jakoś dochodze do siebie ale ciężko jest, ja schudłam tyle bo jadłąm dużo ryb , ale pieczonych w foli w piekarniku bez oliwy w ziołach. Ryż brązowy i sałatki tony warzywnych sałatek na oliwie i sosach knorra,albo kurczaczek tez pieczony bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
To jeszcze nie mąz...:( A je o ktorej chce! Podtawa to nie łaczyc!!! Cos mi tłumaczył kiedys o złych kaloriach itd. wiem, ze np golonka zjedzona z fasolka szparagowa np. jest przez fasolke kalorycznie obnizana czy cos. Musze zapytac go o tytuł i autora ksiazki. Pożyczał ja juz nie wiem ilu osobom i kazdy mu wodke za nia stawia.Musi byc doba ;) a to stara ksiazka o tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
A on je tłusto! Placki ziemniaczane tonami! ( ale na oliwie), miesa...( raz dwa kilo schabu upiekłam i zjadł za wieczor ale z warzywami, chleba nie rusza!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej thomas :D ja wszedzie mam to samo haslo :P i po problemie. lily - nie pokazywalam mu zdjec , bo on marudzi ze nie bedzie dla mnie gotowal :P ze diety wszelkiego rodzaju to glupota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka bo to prawda ,że trza zrezygnowac z chlea i ziemniorków i sie chudnie jak trza;) Znam to z autopsji, mięso z warzywkami i waga w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ja schudłam i mrudzi ze cycki mi spadły ;) Ale mi chodzi bardziej o trzymanie stałej wagi. a kilogramy?? Dziwczyny....on juz moje przerobił rózne ( 12 roznicy) i cały czas jak kroliczek;) KM??To jednak nie ma znaczenia:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
o KG mi chodziło...wiecie piwka...ale gdzie ja sie tłumacze ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam wam sie do czegos, ja cholera augustowianka, wychowywana na kuchni mamuni, z odziedziczonym charakterkiem tatusia, kocham wlasnie ziemniaki :( :(:(:( cholera jak sobie wmowie to przez kilka lat nie zjem :(:(:( ale ja uwielbiam normalnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę żyć bez cartofli jakos za nimi nie przepadam ;) Wogóle czasem ma tak ,że nic nie jem ale przy pifie mi się ssanie włącza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
No:( A daj spokój...to moj bol.Jak widze , ze staniki musze zwężac to wiem ze zaczynam chudnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze ziemniaki mozna - ale z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×