Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

lily to troche daleko ode mnie choć ja nie mam zielonego pojęcia gdzie to i w jakim rejonie, jak pisałam wcześniej , zero orientacji w terenie u mienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
O kurcze to nie wesoło.Jak cos dawaj znac, poodpoczywam na piasku za Ciebie :) A teraz spadam bo nie wyspana po weekendzie....jakbym wam opisała....napisała ile wypiłam...az wstyd! Ale sie trzymałam bo młodsza siotra sie musiałam zajac...i chyba jakos tak to wpłyneło ze elegancko sie czułam :) Trzymajcie sie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Wysłałam!!!!!!! Zaraz drugi raz puszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Honey a Ty skad jestes? Wysłałam drugi raz i poszło.Zwrotu nie mam poprzedniego.Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey to moje zadupie to jet rzeczywiscei daleko ale jedyny sie w nim zakochal i mowi ze chcialby pobyc dluzej :) masz mape polski to jest to na gorze i po prawej niedaleko litwa :) jakies 45-50 km do granicy chociaz nie dam sobie glowy uciac bo nigdy nie patrzylam na licznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Dupa! nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mienia niczewo konkretnego nie ma , jakieś lasy i zaczeli wkłądac kasę w domy towarowe, kolejne molosy stojące , ja bym tam zainwestowała w parki w lasy i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
daj znac jak do rana nie dojdzie. Jak znajdziesz czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
to papa! A miałam sie wyspac :( Ale co tam ! Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
hej ho! jest tu kto?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
no wczesniej...ale juz po trzech :) Jakos nie wysypiam sie ostatnio i chce wczesnie isc spac. Jutro mam zamiar odwiedzic augustow i musze wczesniej wstac, zeby prace skonczyc ok 13. Piwka juz nie pije dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki!! a ja jeszcze dzisiaj piwka nie pilam , ale zaraz to nadrobie :) ale wczoraj naplodzilyscie stronek:) chyba jeszcze pojde chwile przed domem posiedziec , bo zrobilo sie znosnie , a w domu duchota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wareczka , czy dalabys mi przepis na ta babke ziemniaczana z pieczarkami ? :) jezeli to nie tajemnica oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
nie wiem! nic mi nie wraca, wysyła bez problemów!! Wiec nie wiem :( A limit wyczerpałam wiem. Zreszta chce pospac duzo. Jakis flak ze mnie ostatnio. Czes Cloe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warka strong
Ale ja na oko robie wszystko....Robiłas kiedys? Zaraz moze cos pomysle sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam tego nigdy - ale podaj na oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×