Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

Belijaal>> cześć no ja właśnie nie wiem co tu się dzieje nikogo nie ma i lila zniknęła i nie daje znaku życia już się martwię i Ciebie też nie widzę na gg. odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra a dzisiaj wypiję już ostatnie piwo :-P następne za jakiś czas.. jop i teraz się już z wami pożegnam 👄 ..mam nadzieję że nie na długo.. pozdro pa, pa.. ps. trzymajcie za mnie kciuki ;) i za wsystko.. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nikogo nie ma??? Co ta za głupoty?? :) Ale najserdeczniej to chyba wypada przywitac pierwszego mężczyzne w naszym groni ;) Wlazłam do domku i czekam jak cos na odzew piwoszki drogie:) Jak nie to spadam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki i mezczyzne jedynego na forum :D ja sie niestety pakuje . dzisiaj po poludniu wyjezdzamy a mam jeszcze tyle do zrobienia. ta dluga podroz mnie przeaza. wareczka nie doczekala sie wczoraj nikogo :( jak bede w polsce tu zajrze tutaj , wiec odzywac sie prosze :P sciskam was wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooooow ale sie odzew znalazl:P A tak serio to tylko zagladnalem aby was pozdrowic od lily:) caly czas nie ma neta. Ale juz niedlugo przez jakis czas nie bedzie miala dla was czasu:P Juz ja sie nia zajme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie nie upada ja stoje na warcie tylko ze nie mialam dostepu do kompa poswiecilam sie , oddalam go aby moje dzieciatka w ta psia pogode sobie pograly , no ale juzem jest synek siostry pojechal do domku, bo ma wizyte u okulisty tak wiec bede tu teraz czesciej zagladac. Nie spie bo mam prasowanko w dzien tyle sie tego nazbieralo a teraz mam do nadrobienia;) A tak wogole to chyba nie usne dzis wielki dzien prawdy czy przyjma mnie na studia, oby bo inaczej sie powiesze , musze studiowac inaczej moje zycie bedzie jedna wielka wegetejszyn. Oki nie marudze pozdrowionka dla was wszystkich i jednego rodzyneczka ;). Oki zmykam bo żelazko syczy:) Pa caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek . No widzę ,że zapracowane jesteście mróweczki ;) Ja właśnie zabieram się do poszukiwań studiów, bo dziś byłam z koleżanką zobaczyć ten kierunek co nas interesował, ale się okazało ,że ją nie stać na takie drogie studia, tzn opłaty jak we wszystkich ale ona dopiero co zaczęła pracę tak więc nie jest ciekawie. Oczywiście w drodze powrotnej wylądowałyśmy w naszym ulubionym ogródeczku na podwójnym pifeczku, tak więc ja podtrzymuję tradycję naszego topicu;) Dobra zmykam bo jutro tyle mnie czeka min musze upiec ciasto dla teściowej . Pa pozdrowionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ty honey podtrzymujesz tradycje:P W tej chwili walcze zamiast Zony a ze ze mnie tez piwosz troszke jest to chyba nie macie nic przeciwko??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Wam
moge sie przylaczyc??;) Wlasnie wrocilam z zakupow, a ze nozki musza odpoczac przed sprzataniem to sobie piwko otworzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze tak! Jak masz piwko to juz jestes z nami ;) Czesc wszystkim.Sobotka w domku, wieczorem na piwko do miasta wyskocze, a teraz ide po fajeczki bo piwko juz mam!! Meldowac sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Wam
no wlasnie juz piwka nie mam:( ;) wypilam a teraz trzeba brac sie za sprzatanie. Mala przerwa, zeby "z rana" sie nie upic;) i wieczorem imprezka:) Milego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Musialem na chwilke wybyc... jakos mam zawsze peca ze nie ma nikogo albo mam tylko chwilke czasu. Ale na piffko zawsze znajde czas;) Jak juz mowila Zona tez lubie sobie chlusnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×