Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

A tak na marginesie to macie opieprz wszystkie dziewczyny z tego topicu:P Po pierwsze za rozpijanie mi Zony a po drugie za wkrety o diecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty?? My kulturalnie tutaj spedzamy czas:) Nie denerwuj sie;) A dieta nic złego. Juz nie chodzi nawet o wage a o samopoczucie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazylem a stronka minela... hehe Przeciez zartuje z tym opieprzem. Nie bede jej mowil przeciez co ma robic jeszcze powie ze ja ograniczam:);) A co do tego kiedy bedzie... nie wiem. Nie ma teraz neta wiec pozdrowienia przesyla przeze mnie:) Ale jak bedzie napewno sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pozdrów ja koniecznie od nas:) Ale fajnie ze do nas zagladasz\\11 Jakos ostatnio czasu wszystkie nie maja i nie mozemy sie złapac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zauwazylem ze cos ostatnio malo tutaj przybywa wypowiedzi. I mozesz byc pewna ze pozdrowie. Chociaz ciezko bedzie bo Zona zawsze sie nabija ze mnie ze na babskim forum siedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie mow tego ze to nie jest babskie forum:P Zona w domu pewnie albo w pracy moze. Nie wiem dokladnie nie pamietam jej rozkladu zajec. A ja dzis mam woooooooooooooooooooooooooooolne:):) w koncu po dwoch sobotach roboczych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam weekendy wolne....Ale pamietam tą radosc jak pracowałam jako barmanka....weekend wolny...tyle radosci...bo sporadycznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loooo tez kiedys robilem jako barman... ala nigdy wiecej... najbardziej ch... okres mojego zycia:( Nie dosc ze caly czas 7 dni w tygodniu w robocie od rana do wieczora to jeszcze... non stop napruty... i nie chodzi mi o alkohol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój... Praca fajna...duzo ludzi( to co lubie) Ale juz nie dałam rady. Poprostu psyche zryta miałam po roku. Moze dla faceta to inaczej...ale dla dziewczyny...maskra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy w jakim barze sie robi:P I of kors jaki szef... Ja trafilem troche kijowo i ciesze sie ze juz tam nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałam jako kelner -barman. Restauracja, duzo adwokatów, wielce wykształconych...a jak sie napija to dopiero wychodzi z nich prawdziwy człowiek...Szok.Potem zwykły pub..i miałam dosc.Kasa była niezła, ale nie dałam rady. Tym bardziej, ze nie potrafiłam byc grzeczna w sytuacjach \"bardziej stresowych\". I odeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilem w barze typu speluna gdzie klienci dziela sie na 3 kategorie: 1. Zwykle zule przychodza raz na tydzien jak maja kase i pija do upadlego 2. Ludzie z tzw blednego kola, czyli stali bywalcy co biora zawsze na zeszyt a ostatniego splacaja dlugi i pozniej znow na zeszyt i tak ciagle 3. To mozna powiedziec arystokracja co przychodzi prawie codziennie pije dosyc sporo zawsze za kase i idzie do domu a przychodza aby zabic czas i z braku innych lokali w okolic A najbardziej wkurzajace bylo sluchanie naprutych ludzi i ich marudzenia... wiesz barman twoj przyjaciel bo daje ci piwo...;):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie.A jeszcze dziewczyna to inna bajka...Barman przyjaciel-barmanka łatwa. Poprostu co z ludzi wyłazi. 10 razy dziennie mnie ktos zwalniał \" Jutro juz nie pracujesz\" hahahaha. A ja tylko na studia musiałam zarobic. Pare zgrzytów z klientami i mi sie odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy juz sa ludzie po alkoholu... cale szczescie ze mi az tak nie odbija;) W kazdym razie sie dowiedzialem tylko ze chrapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze i ja??!!!! :) Ostatnio moja młodsza siostra u mnie spała. Rano smiała sie ze mnie!!! :( A facet nigdy mi tego nie powiedział. Chyba ma twardy sen,...albo siotrzyczka omamy słuchowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy w jakim barze sie robi:P I of kors jaki szef... Ja trafilem troche kijowo i ciesze sie ze juz tam nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie pospsulo z kafe...:/ Ale zdradze cos o Zonie;) Pewnie mi sie za to dostanie ale ona tez czasami pochrapuje;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt. W drugiej knajpie miała starego \"erotomana gawedzirza\". Nieszkodliwy był, ale słuchac juz ciezko było. Ale to tylko na wakacje praca była. Chory człowiek.I z kasa problemy robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja mialem bajarza-komandosa;) Gdzie on nie byl????!!!!! Nawet w wietnamie walczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale juz niedlugo i uslysze to slodkie jej chrapanie:) We wtorek jade do niej:) Oj bedzie sie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaa wietnam....mój szef miał przyrodzenie o jakim kazda kobieta marzy ;) Opowiadał i pokazywał na rekach( od łokcia do konca dłoni) hahahahaha. A lat 55 ;) Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest latwo:( Ale jakos dajemy rade... To niezle mial przyrodzenie:) hehehe ciekawe tylko czy na reku pokazywal dlugosc przyrodzenia czy po wedkarsku ryby jaka mu sie snila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zgadniesz??nie sprawdzałam !!! hahahaha Duren.A jego zona była miss podlasia( oczywiscie nieaktualna miało ok 30 -paru lat) i zawsze mnie dziwiło ze on tak gada, bo zona sie trzymała super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przez niego przemawiala menska duma;) hehehe Faceci juz tak maja wiem cos o tym:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×