Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość detyskkjr

wkurzają mnie te spodniczki z falbankami w sklepach

Polecane posty

Gość detyskkjr

ja lubie mini i te dluzsze do kolan ale takie dopasowane a nie z falbanką...a wy jakie lubicie spodnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie ma innych tylko takie tez chcialam sobie kupic inna niz te falbankowe a tu nic nie ma klasycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat falbanki sie podobaja ale w umiarze. a w sklepach sa takie normalne, klasyczne tylko trzeba poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyczne są do kupienia w sklepach (ja kupiłam niedawno) ale tych z falbankami jest od ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade na zakupy i mam zamiar sobie kupic jakas spodniczke ;) lato idzi to mozna zakładac ;) chocaz zazwyczaj wolałam sopdnie ;) w tym roku cos mi sie odmienilo;) lubie gładkie, proste bez falbanek, a o PLISKACH nie wspomne :| NIENAWIDZE TEGO :| :| :| jeszcze jak spodniczka mini rozowa z pliskami to nic tylko pod laternie :| (sorry jesli kogos uraziłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na niektóre patrzę
to mam wrażenie, że składają się z paska i falbanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też denerwują, bo wyglądam w nich jak kaczka, poza tym wolę prostsze kroje:) www.kobieta.wellnesslife.pl nowy program dla kobiet \"Odkryj swoje piękno\" www.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djajda
tych spodniczek jest tak duzo... moda na nie osiagnela juz przesilenie ;) a pamietam moment jak mi sie b. podobaly i trudno bylo taka dostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz
dla dwudziestek te sexi minówki są OK ale dla nas starczych juz nie wypada tak się ubrac mimo iz mamy szczupłe nogi, ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dlaczego
nie wypada się ubrać ? Poganiacz - skąd takie poglądy u Ciebie ? Co jeszcze nie wypada kobiecie, która skończyła już 20 lat ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen06
falbanki sa bardzo kobiece i odmladzaja,ale nadaja sie na ulice,natomiast do pracy zawsze lepiej zalozyc prosta spodnice do kolan jest sexi i z klasa,mozna je kupic np w Zarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam z Zarze w Krakowie, tak chyba nie sprzątają. W przymierzalniach było tak brudno że obrzydliwość brała, żeby gołą stopą stanąć na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×