Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogurt waniliowy.

Ponad 250 osób na weselu. A u Was ile?

Polecane posty

Zrobiliśmy liste gości, bo planujemy wesele. Kurde wyjdzie Nam 250 jak nie więcej osób. i to najbliżsi! ehhh. kurde. a u nas nawet nie ma takiej dużej sali, żeby tyle osob pomieścic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 100 osób. Najbliższa rodzina plus znajomi. Zapraszalismy z dziećmi ale wszyscy mówią ze dzieci do koscioła wezma a na wesele przyjda bez dzieci. Wyszło nam 100 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
20 rodzina 25 znajomi raczej kameralnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mniej ka u papierowych. A i tak wydaje mi się, że za dużo... Tak w ogóle, to najchętniej odpuściłabym sobie ten cały festyn. No ale to nie o tym topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe - wychodzisz za mąż? Gratulacje!!! A kiedy jeśli można spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 250 to bardzo dużo
ja mam liczną rodzinę (mój tata miał 9 rodzeństwa) ale jak kiedys policzyłam to wyszło mi ok. 100 a pewnie część by nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie było ok. 30 osób
WYŁĄCZNIE najbliżsi - nawet wielu osób z rodziny nie zaprosiłam, z którymi prawie nie mam kontaktu. I wcale nie żałuję, bo dzieki temu, że było kameralnie wszyscy ze soba rozmawiali, nie tworzyły się grupki, jednym słowem bylismy wszyscy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo dużą rodzine. I nasza rodzinna jest aaardzo rodzinna. Na wszystkie wesela bbylismy zaproszeni. Wiecie jak to jest. Najmniej będzie 200 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bedzie ok 45 osob 13- z mojej rodziny 18 z rodziny przyszłego męża 12 -6 par znajomych wspolnych No i kamerzysta, fotograf ,2 kierowców na obiad, 2 osoby z orkiestry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem ja spotakalam
a jakość imprezy zależy od ilości gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
bo nie wszystkich stać na takie dużę wesela... ja mam czworo rodzeństwa, mój misio czworo.. więć dużo się uzbiera..ale nie będzie więcej niż 60-70 osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze wsi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecej nie mamy osób z rodziny moja rodzina jest strasznie mała a od mojego też wiec a ze strony mojego taty jest rodzina ale ich nie zapraszam a moja mama miała tylko brata a on rodziny nie ma. Moj przyuszły moze ma wiekszą ale nie zapraszamy kuzynów z osobami towarzyszącymi bo sa za młodzi na osoby towarzyszące a rodzeńnstaw dużego nie mam bo mam siostrę z mężem moj przyszły tez ma tylko brata i to jeszcze kawalera który przyjedzie z osobą taowrzyszącą, chrzestnych to mamy aLE ja tylko chrzestną z rodziną a mój przyszły tylko chrzestnego z żona i 2 synami a chrzestna raczej nie przyjedzie A ciotki to ja mam mało a mozna powiedziec ze wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
kaska - to chyba nawet dobrze że masz tak "malo" osób - ja mam tyle samo i się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellanina
na wioskach się robi wesela w remizie, w podstawówce na ok 150 osób , a w miastach do 80 osób.Tak generalnie jest ze na wsiach jest więcej rodzin , więcej tych ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
eee tam nie koniecznie - a bylam ostatnio i była 100 gości w duzym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bedzie ok 60 osob a i tyle wydaje mi sie za duzo :) 250 o kurcze.. ja nie lubie takich wystawnych w sensie duzo gosci z tyloma osobami nawet nie da rady sie pogadac bo zawsze sie kogos ominie :) pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze wieksza wojna bylaby wtedy, gdybym ich nie zaprosila :) wiec wiesz..musze.. tymbardziej, ze sama moja mama miala 10rodzenstwa..... ktore juz maja dzieci...dzieci maja dziecii..no kurde uzbieralo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poproszę
racja - na tym weselu 100 osobowym młodzi nie pogadali ze wszystkimi nawet.... co dopiero z 250 osóbami? no ale moze byli źle zorganizowani...niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×