Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marika1000

Coś ze mną nie tak? /

Polecane posty

Gość Marika1000

Cholera...nie wiem co się dzieje? Podobno jestem ładna...dbam o siebię. Mam biust 75D, ale nawet jak ide w bluzce z dużym dekoldem to żaden facet nie zwraca na mnie uwagi. Czasami wydaje mi się, że mogłabym przejsć nago i na nikim nie zrobiłoby to wrażenia:/ Jestem załamana...a Moze nie mam w sobie tego "czegoś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty na siłe chcesz zwrócić na siebie uwagę? czasem skromnośc jest bardziej widoczna niż takie nadmierne pokazywanie swojego ciała. na pewno podobasz się facetom,ale jak każdemu przechodzącemu zaglądasz w oczy czy On na pewno na Ciebie zerka,to może i płoszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoim jedynym atutem jest duży biust (który eksponujesz - może zbyt wulgarnie?), to nie dziwne, że faceci Cię omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róznie to bywa :P nie iwemy jk wygladasz wiec ciezko to ocenic:] z resztą... są gusta i guściki ;) a faceci tez potrafią zerkać dyskretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
A za mną każdy facet się ogląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberrrrto
DO BUŁA: jak bym widział bułe na ulicy a byłbym głodny to też bym się oglądał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
ham :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama niekochana itd
Jestem piękna, a nikt mnie nie kocha :( dlaczego?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
Twój problem to biust. za duży jest. Ja mam 80 B i jest idealny i wszyscy faceci się oglądają za moimi piersiątkami :D Przykro mi Marika, ale teraz faceci wolą małe piersi. Takie czasy :) Do tego jak jesteś blondynką to już wogóle nie za dobrze. Brunetki są o 1000% fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
dawno nie słyszałam o facecie który interesuje się dużymi cyckami :D B SĄ IDEALNE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
a ja nie mam malych i sie wszyscy ogladaja,a wcale nie jestem ladna,wlasnie nqa cycki patrza, a jeszcze teraz zafarbowalam wlosy,i za jasnymi to nie ma tekiego ktory by sie nie ogladnal,jakies masz zle informacje,bo na duze zawsze patrza, ty masz B wiec tez nie sa tekie male,jakbys miala A to nikt by nie spojrzal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Tak sobie myślę, że Karolinkaaaau robi to wszystko, aby sprowokować blondynki. I masz rację...jestem blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Karolinkaaaauuuu narcyzm przez Ciebie przemawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
Madziunia głuptasie. Nie zauważyłaś, że nawet mężczyzna, który pojawił się na tym forum zdecydowanie woli biust B? Schowajcie się obie z tymi balonami, bo żaden facet na was nie spojrzy bo macie za duże cycy, wy głupie blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
jestem szatynka,ten blond to tak chwilowo...:) a wszyscy tak naprawde wola duze,b to conajmniej a najlepiej c lu d. i pewnie dobrze o tym wiesz i zazdroscisz:P,taka jest prawda ze faceci sa jak dzieci i lubia takie lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Od wieków było, że kobiety ze sobą rywalizowały, ale żeby zaraz po kimś jechać? Trochę kultury Karolinkaaauuuu!!! A w razie gdybyś zapomniała to Ty zaczęłaś po nas jechać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
a pozatym faceci sie tak za bardzo nie znaja na tych rozmiarach przeciz np.90 b jest wieksze od 70 c,wiec to nie na rozmiar miseczki sie patrzy tylko jak to wyglada przy budowie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Madziunia co Ty jej wogóle będziesz tłumaczyła...przecież ona i tak wie lepiej! :/ Żałosna ta Karolinkaaaauuu, oj żałosna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
a wogole to kto tu jest glupi karolinko?ja tam mysle ze i moim biustem by nie pogardzil,ale wmawiaj sobie co chcesz...:) przynakmniej ci sie samoocena poprawi jak w koncu w to sama uwierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
A ja myślę Madziuniaa, że Ty i ta Marika gówno wogóle wiecie o życiu. Zapytajcie się zresztą jakiegoś faceta czy spodobałaby mu się np. blondynka z miseczką D? Nie!!!!!!!!!!! Bo brunetki z 80B są super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
hehe zdziwi sie jak kiedys bedzie szla z chlopakiem a on sie obejrzy za jakas blondi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
karolinka masz na bank jaks koleznke co tak wyglada idz z taka na dyskoteke a dam sobie glowe uciac ze za nia beda latac a nie za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
a wogole to dla nich wazne tylko zeby byla opalona:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
Chodziłam z blondyneczkami i cycastymi na dyskę i faceci zawsze patrzyli na mnie!!! Może to dlatego, że pomimo fajnego koloru włosów i biustu B też fajnego mam w sobie to coś :) Bujajcie się cycaste blondyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
moze masz.....bo jak 2 sa ladne to wtedy patrza na ta ktora ma krotsza spodniczke,wiec moze wlasnie to mialas,a jakbys sie nie wkurzala ze faceci wola takie barbi to bys takiej afery nie robila i nie bila by od ciebie nienawisc do takich co tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
hehehe...co za pusta kobieta z tej Karolinkaaaauuuu:) Inteligencja równa liczbie "0" i jeszcze ten narcyzm...nic tylko zamknąć ją w zoo i dać jej do łapki banana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaa
wlasnie a z tymim bananami w lapce...ej karolinka moze to wlasnie w sobie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaauuuu
A co wy wiecie o życiu głupie cycaste blondyny. Założę się, że żaden facet nie poleciałby na takie jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Przystopuj maleńka, bo zadyszki dostaniesz i od tego stresu te kruczo-czarne włoski ci posiwieją :) Dłuższa konwersacja z tobą nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×