Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Ametyst - odezwij się do mnie na gg 2653390 wróciłam z OBI i zaraz biorę się za balkonik, trzeba go umyć i posadzić pięęękne surfinie, oczywiście dorwałam jeszcze dywanik do dużego pokoju, męża brzęczał bo pojechaliśmy \"tylko\" po kwiatki :)) ale już mu przeszło :)) ale mnie dziś nosi........ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z Alkiem u lekarza na kontroli gardelko juz jest ok:) stwierdzil ze to juz bedzie jego slaba strona i musi uwazac poza tym dodal ze wypadaloby zmienic klimat:) spoko nie jak mi da na wakacje nad morzem to zaraz sie pakuje heheh potem powiedzial zeby z nim nie chodzic do duzych sklepow i np do apteki:( bo jak nam wiadomo tam jest siedlisko chorob:( nasza kuchnia z BRW juz przyjechala spoko teraz mezus jezdzi z jednej pracy do drugiej klada plyty itp na gorze:) paprotko- mam do ciebie pytanko:) czy plytki z Tubadzin ogladalas tylko na necie czy orientujesz sie ile one kosztuja?? podobaj mi sie tez plytki ktore sa na stronie castoramy (tam jest zobacz online inspiracje) taka brazowo- biala ( na tych brazowych sa take iekne kwiaty:) chyba ze ktoras z was orientuje sie ile kosztuje plytki z Tubądzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam problem z netem i mnie nie ma albo jestem na chwilę:) więc korzystając z chwili wysyłam link do zdjeć mojego Miśka - mam nadzieję, żę w miarę możliwości zdjecia będa uzupełniane:) Pozdrawiam http://szromekr.galeria.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ametyst targ w Będzinie jest w środy i w sobotydo ok 14, ale najlepiej jechac z samego rana. Mysico Tomek zawsze budził się z płaczem ale ostatnio jest to mega płacz. Wczoraj uspokajalismy go ok 10 minut,w koncu juz nie wiedziałam co mu jest i dałam mu troszke debridatu, bo myslałam ze boli go brzuszek po jabłku. Ale on budzi sie z kazdej z drzemki z płaczem. My wczoraj bylismy u kardiologa i dziurka w serduszku sie zamknela i teraz mamy przyjechac profilaktycznie za rok do kontroli:) Nie rozumiem tylko jednego, wczoraj było kilkanascie osób z malutkimi dziecmi, lekarz spoźnił sie 20 minut i zamiast wyznaczyc kazdemu pacjentowi konkretna godzinę ( np. co 15 min)to kaza przyjechac sobie wczesniej i zajac kolejke. My bylismy przed 13 (lekarz od 14)i weszlismy drudzy,ale ponad godzine czekalismy na korytarzu. W pewnym momencie jedno dziecko zaczęło płakac a za nim kolejne. I sie zaczęło. Nasza słuzba zdrowia jest beznadziejna. Poza tym ekg robiła mu pielegniarka która po raz drugi uderzyła Tomka tą przyssawką. Ten całe ekg lezał spokojnie a ta na koncu zaczeła tak niezdarnie sciągac ten cały osprzet ze uderzyła go w łuk brwiowy. Podczas poprzedniej wizyty to samo. Sama przyznała ze jest niezdarna.Szkoda słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny, czysty balkonik i kwiatuszki tylko gdzie to słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu na razie ogladałam tylko w necie, cen nie znam, bo jeszcze nigdzie nie byłam. Zaraz obejrze te na stronie castoramy. Judyto śliczny Twój Patryk.Taki pogodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziewczyny, ja już nie mogę, Kasia cały czas jest chora, od środy wieczór ma gorączkę, 2razy był lekarz, zdiagnozował chore gardło i kazał obniżać gorączkę. Potem doszło nam zapalenie jamy ustnej, nic od 2 dni nie chce pić ani jeść ta moja biedna dziecina. Dziś był inny lekarz, gorączka wciąż pod 39 a jak spada to do ok. 37, diagnoza podobna, też obniżamy gorączkę, jeszcze bez antybiotyku, za to mamy podejrzenie zapalenia układu moczowego. Już wymiękam, raz jestem wkurzona na maxa, potem marudzę a potem dopada mnie smutas na potęgę:( I tak fanie:( reaguję na stres. Nie cierpię tego:( No to pomarudziłam:( Mloda Mamunia:) dużo zdrówka dla synusia. Serio rozumiem co przeszłaś. Teraz musi być już normalnie:) A w ogóle, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia dla mnie i Kasi:) marsjanka:) powodzenia w karmieniu łyżeczką, dużo cierpliwości i powolutku dojdziecie do wprawy. W pracy byłam trzy godzinki, z duszą na ramieniu, bo Mała miała wtedy niezła gorączkę. Trochę poprzypominałam sobie pewne operacje kasowe:) he, he:) Znów pewnie pójdę w czwartek na kilka godzin jak mój Smok będzie zdrowszy:) Andzia:) witaj w domu:) Widzę, że znów wzięłaś się do roboty:):) Uważaj na siebie:) Ametyst:) ja mieszkam w Tychach a będę pracować na końcu Mikołowskiej w Tychach, tak już prawie pod lasem, to między Tychami, Mikołowem i Katowicami Podlesiem. Możemy się kiedyś umówić:D Acha, w sprawie spotkania, ja mogłabym 8/9 czerwca:) Marchewka:) wiem jak uprzejmi są niektórzy pasażerowie autobusów wobec ciężarnych, oj wiem coś o tym:( Olkaa, witamy podróżników:):) Mysica:) słodki jest ten Twój synuś Judytka:) Patryk śliczny Fajnie, że nam pokazałyście dzieciaczki:) A ja śpiewam Kasi np. \"Tańczymy labada małego walczyka\" od zawsze:) Buziaki dla mam, brzuchatek i dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziewczyny, ja już nie mogę, Kasia cały czas jest chora, od środy wieczór ma gorączkę, 2razy był lekarz, zdiagnozował chore gardło i kazał obniżać gorączkę. Potem doszło nam zapalenie jamy ustnej, nic od 2 dni nie chce pić ani jeść ta moja biedna dziecina. Dziś był inny lekarz, gorączka wciąż pod 39 a jak spada to do ok. 37, diagnoza podobna, też obniżamy gorączkę, jeszcze bez antybiotyku, za to mamy podejrzenie zapalenia układu moczowego. Już wymiękam, raz jestem wkurzona na maxa, potem marudzę a potem dopada mnie smutas na potęgę:( I tak fanie:( reaguję na stres. Nie cierpię tego:( No to pomarudziłam:( Mloda Mamunia:) dużo zdrówka dla synusia. Serio rozumiem co przeszłaś. Teraz musi być już normalnie:) A w ogóle, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia dla mnie i Kasi:) marsjanka:) powodzenia w karmieniu łyżeczką, dużo cierpliwości i powolutku dojdziecie do wprawy. W pracy byłam trzy godzinki, z duszą na ramieniu, bo Mała miała wtedy niezła gorączkę. Trochę poprzypominałam sobie pewne operacje kasowe:) he, he:) Znów pewnie pójdę w czwartek na kilka godzin jak mój Smok będzie zdrowszy:) Andzia:) witaj w domu:) Widzę, że znów wzięłaś się do roboty:):) Uważaj na siebie:) Ametyst:) ja mieszkam w Tychach a będę pracować na końcu Mikołowskiej w Tychach, tak już prawie pod lasem, to między Tychami, Mikołowem i Katowicami Podlesiem. Możemy się kiedyś umówić:D Acha, w sprawie spotkania, ja mogłabym 8/9 czerwca:) Marchewka:) wiem jak uprzejmi są niektórzy pasażerowie autobusów wobec ciężarnych, oj wiem coś o tym:( Olkaa, witamy podróżników:):) Mysica:) słodki jest ten Twój synuś Judytka:) Patryk śliczny Fajnie, że nam pokazałyście dzieciaczki:) A ja śpiewam Kasi np. \"Tańczymy labada małego walczyka\" od zawsze:) Buziaki dla mam, brzuchatek i dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziewczyny, ja już nie mogę, Kasia cały czas jest chora, od środy wieczór ma gorączkę, 2razy był lekarz, zdiagnozował chore gardło i kazał obniżać gorączkę. Potem doszło nam zapalenie jamy ustnej, nic od 2 dni nie chce pić ani jeść ta moja biedna dziecina. Dziś był inny lekarz, gorączka wciąż pod 39 a jak spada to do ok. 37, diagnoza podobna, też obniżamy gorączkę, jeszcze bez antybiotyku, za to mamy podejrzenie zapalenia układu moczowego. Już wymiękam, raz jestem wkurzona na maxa, potem marudzę a potem dopada mnie smutas na potęgę:( I tak fanie:( reaguję na stres. Nie cierpię tego:( No to pomarudziłam:( Mloda Mamunia:) dużo zdrówka dla synusia. Serio rozumiem co przeszłaś. Teraz musi być już normalnie:) A w ogóle, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia dla mnie i Kasi:) marsjanka:) powodzenia w karmieniu łyżeczką, dużo cierpliwości i powolutku dojdziecie do wprawy. W pracy byłam trzy godzinki, z duszą na ramieniu, bo Mała miała wtedy niezła gorączkę. Trochę poprzypominałam sobie pewne operacje kasowe:) he, he:) Znów pewnie pójdę w czwartek na kilka godzin jak mój Smok będzie zdrowszy:) Andzia:) witaj w domu:) Widzę, że znów wzięłaś się do roboty:):) Uważaj na siebie:) Ametyst:) ja mieszkam w Tychach a będę pracować na końcu Mikołowskiej w Tychach, tak już prawie pod lasem, to między Tychami, Mikołowem i Katowicami Podlesiem. Możemy się kiedyś umówić:D Acha, w sprawie spotkania, ja mogłabym 8/9 czerwca:) Marchewka:) wiem jak uprzejmi są niektórzy pasażerowie autobusów wobec ciężarnych, oj wiem coś o tym:( Olkaa, witamy podróżników:):) Mysica:) słodki jest ten Twój synuś Judytka:) Patryk śliczny Fajnie, że nam pokazałyście dzieciaczki:) A ja śpiewam Kasi np. \"Tańczymy labada małego walczyka\" od zawsze:) Buziaki dla mam, brzuchatek i dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ok,postaram się kliknąć na GG :-) MłodaMamunia, zadowolona jesteś z kuchni z BRWQ? Dzisiaj własnie oglądałam w salonie, bo jestem na etapie szukania fajnej, nowoczesnej kuchni :) Judyta, synuś na prawdę śliczny! Do schrupania dzidziuś! ;-) Paprotka, dzięki za informację, będe musiała się tam przejechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byliśmy dziś w OBI :D mamy nareszcie podłogę i całe wykończenie do niej, kurczę, mamy nawet nową klamkę :D :D :D dziś mam powera za trzech, mogłabym góry przenosić, ale wiem że to znowu podpucha mojego organizmu i chce mi wyciać ten sam numer co zawsze, więc grzecznie sobie siedzę :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro- Alek mial dokladnie to samo zaczelo sie od lekko zainfekowanego gardla poszlam do lekarza dal Vercef po dobie maly dostal silnej biegunki i zaczal wymiotowac (zreszta wymiotowal mi juz kilka dni wczesniej widocznie cos tam sie juz dzialo miala bardzo wysoka goraczke ktrej nie dalo sie zbic:( dlatego skierowano nas do szpitala bo pomimo antybiotyku na migdalach malego pojawil sie bialy nalot i zapalenie jamy ustnej:( zebow nie bylo widac tak opuchly i krwawily a jezyk wygladal okropnie spekany blee do tego pekal mu gorna warga...gdy nas przyjeto do szpitala przestal jesc pic bo tak to w domu pil i cos tam skubnal..pomogly kroplowki i dozylnie augumentin oraz przemywanie jamy ustnej nystatyna i mascia salumin:) od wczoraj maly je co chwile heheh po troszku i najpierw sprawdza czy nie beda go bolec dziasla:) zycze duzo zdrowka caluski dla Kasi !!! trzymaj sie mocno wiem ze ty tez cierpisz 🌼 Faceci pojechali do tesciow a ja sie pospalam doslownie chodze ostatnio nietomna!!! leniwa jestem i spiaca :( zero wigoru blllee jak tu sie wziasc w garsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto - Patryk to już duży mężczyzna :) Młoda mamuniu - ja kupowałam płytki Tubądzin w Dom i Ogród....ceny juz nie pamiętam :) Paprotko - jeszcze raz podpisuje sie pod opinią , że polska słuzba zdrowia jest niereformowalna - nawet rzeczy , które nic nie kosztują nie potrafia zorganizować przyzwoicie !!! I to nagminne spóźnianie sie lekarzy do pracy - Matko Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro i Kasiu - trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się cieszę bo Ali wyszła dobra morfologia i lek odstawił jej żelazo :) :) :) :) :) Za dwa tyg kontrola wagi....mam nadzieje ze Ala się zawezmie i przez ten czas trochę podgoni z ejaniem tzn z jedzeniem - ejo, ejo, ejo - ejamy dużo :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba to samo ....taki duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? Rozumiem - pewno każdy zaczyna serialowe prasowanko - najpierw prasowanko a\'la m jak miłosc, potem prasowanko a\'la magda m :) no to zabieram sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i życze miłego prasowania z gwiazdami seriali :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam prasować ale chyba dziś przeholowałam i brzuch mnie boli i tak ciąąągnie cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejcia to chyba jakaś zbiorowa plaga, ale mi net też siadł. Dziś był gościu i napiawił więc jestem :) Andziu szkoda, że nie wiedziałam ( ten głupi net), że jedziesz do Siemianowic to może byśmy się spotkałay :) Ale mam nadzieje że będzie jeszcze okazja. Spectro mo też pasuje 8/9 czerwiec. Teraz w piątek wyjeźdzam do Łodzi i wracam ok. 4 czerwca. Fanie byłoby się sppotkać. Dziewczyny napiszcie jak wam pasuje. No chociaż niech kilka przyjdzie :P Judytko - Patryk prześliczny. Pyniu jak ci zazdroszcze, że anemia Ali przeszła. Ja dziś odebrałam wyniki i jest leppiej jeśli chodzi o czerwone krwinki i hematokryt ( nie idealnie) ale znowu spada jakieś MCV ( kwinki są za małe wielkościowo )> jutro idę do lekarza, zobaczymu co powie :( Ja na razie odstawiłam żelazo bo Michała brzuch po nim boli. A i dziś byliśmy u neurolog ( nie strajkował :)) i jest o wile lepiej. Jedynie jeszcze co wymaga kontroli - idziemy w lipcu - jest to że Misiek zaciska jeszcze często piąstki. Dobra spadam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że z dziećmi już lepiej :) Chyba oprócz biednej Kasi. Strasznie długo jej się to ciągnie :( Judytko - Patryk jest śliczny. Myślałam, że jest taki drobny i chudziutki, a to już duży mężczyzna. :) Paprotko, z tym zapisywaniem na godziny wcale nie jest tak prosto. Pracowałam w szpitalu i wiem, że nie raz chcieli wprowadzić zapisy do przychodni na godziny, ale to nie przechodziło. Ludzie i tak przyjeżdzali wcześnie rano, bo bali się, że jak będą np. o 12 to ich nie przyjmą. Niemniej nie bronię służby zdrowia, bo to niereformowalna grupa zawodowa. Ametyst - w Chorzowie targ jest w środy i soboty. Ale nie wiem czy tam przyjeżdzają robić meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz nie spie od 7ej :) Wczoraj bylam na wizycie u gin i dowiedzialam sie ze prawdopodobnie bede miala cesarke .Sa dwa wskazania jedno to to ze mam mala pojemnosc pluc i trudnosci z oddychaniem i moze to grozic problemami z niedotlenieniem nas obu , drugi to ulozenie malej nie dosc ze lezy w poprzek brzuszka to w dodatku zapowiada sie na posladkowe .Mala ma czas do 36 tyg na zmiane pozycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez mialam dzis pobudke bladym switem a dokladnie 5.30 moje dziecko po chorobie glodne jest jak wilk i plakal o mleko:( pogoda sie zepsula z czego moj maz sie ogromnie cieszy hehe poniewaz nie lubi upalow:) wpadlam na chwilke teraz ide prasowac ubranka bo jedziemy dzis z mama, monia alusiem do naszej babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) coś chciałam napisać, ale mnie wena opuściła i siedze nad tą klawiaturą i dumam, od czego by tu zacząć..... wejdę potem, może mi wróci :) tymczasem..... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ja sie biore za prasowanko następnej parti ciuszków Fraszko nie martw się dzidzia jeszcze może się obrócić, mnie czeka druga cesarka ..... Ametyst na wcześniejszych stronkach są zdjęcia moich mebli a jak co to daj znać podeślę Ci na nowo i mam namiary na tych którzy mi je robili ale mi ręcę spuchły, znaczy paluchy obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - najwazniejsze jest nasze zdrowko :) i nie panikuje .Wierze w to ze malutka sie obroci odpowiednio tyle ze ja z tym oddychaniem i pluckami mam problemy a teraz jak to wiadomo sie nasilily dusznosci . Napisz cos wiecej o cesarce . Mamunia pojechala ja jednak nie dalam rady bo mala lezy mi centralnie w poprzek i naciska na przepone i siedziec dlugo sie nie da po za tym jeszcze boli ta kosc ogonowa :) wiec niech jada wygodnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuję za komplementy dla mojego Miska:) Misiek niestety spada na wadze ale jutro mamy wizytę u gastrologa i liczymy, że nam pomoże i poda jakąś dietę czy coś:) Wczoraj mielismy gosci i dziś też byli a moje dziecko odstawiło taka pokazówkę jak to ono potrafi być grzeczne, że już nie mogę narzekać że nie daje mi spać czy coś:) Teraz siedzi mi na kolanach i wpatruje się w klawiaturę a niech się dziecię uczy za młodu w końcu ma komputery w genach po tatusiu. Witam nową koleżankę bo doczytałam się, że nam się grono powiększyło:) Jak doczytam co jeszcze u Was słychać to się ustosunkowuje:) Pozdrawiam gorąco jak na razie net działa więc może pobywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam zdjęcia Patryczka :D :D :D Judytko - masz prześlicznego synka!!!! Jak on pięknie ci powychodził na tych foteczkach, mały amancik heh :D widać, że takie pogodne z niego dziecko :D on ci swoją grzecznością chce wynagrodzić całe to cierpienie i strach jaki musieliście przejść wtedy w szpitalu, pewnie ci pokazuje że już będzie wszystko OK :) także waga na pewno powróci na swoje miejsce :) tęskni mi się dziś za moim mężusiem :( jeszcze tyle godzin :( buuu a czy macie może jakieś namiary na stronki z inspiracjami ścian (farba)? szukałam trochę po necie, ale nic nie znalazłam, wybraliśmy dwa barwniki: żółty (za jasny, chyba zmienimy na coś ciemniejszego) i zielone jabłuszko (pięknie wygląda na ścianie). Czy któraś z Was ma może doświadczenia z taką zielenią? Ciężko mi to sobie wyobrazić jak by wyglądało na wszystkich 4 ścianach, nie za zimno (i nie za zielono)? Myślałam, żeby może jakiś współgrajacy kolor do tego dołożyć...(ściany mamy proste, bez żadnego sufitu podwieszanego ani innych bajerów), na str. duluxa sugerują pomalowanie sufitu na jakiś kolor, więc moze walnąć tam ten jasny żółty....(?) poradzcie coś, w tej materii jestem sztywniaczką, najchetniej ściany białe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×