Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Andziu- wierze ze jestes bardzo przejeta ale trzymamy kciuki i wszystko bedzie dobrze :) 🌼 Ja sama czekam na nastepna wizyte u gin co jeszcze zadecyduje z ta cesarka . Dziekuje Wszystkim Dziewczyna za Zyczenia :) Dzis balangujemy u Mamuni hiih :) Judytko - ty masz poprostu malutkiego przystojniaczka :) sliczny Patryczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domku :)) bafanie dopplerowskie wykazało, że wszystko OK. Po prostu moja budowa ciała jest taka , że dziecko już nie ma za bardzo gdzie rosnąć. Oczywiście KTG wykazało skurcze i to już sie doktorkowi tak bardzo nie podobało dlatego w piątek po południu jeszcze raz mam przyjść na oddział na KTG i wtedy umówimy sie kiedy cięcie. No chyba że coś się zacznie dziać wcześniej (oczywiście przy tym KTG to prawie zasnęłam :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa- Wpadlam jak sliwka w kompot ;) hihih ten nick mam na innym topicu. Takze wrazie drugej pomylki marylka2007 to ja :) Andzia - jak ja ostatnio bylam u gin to stwierdzil ze jak na \"pierwiastke\" mam dobre warunki dla dzidzi a mala i tak uklada sie juz dlugo w poprzek i w dodatku posladkowo .Brzusio mam strasznie duzy i calutki dol pusty bo mala lezy na wysokosci przepony . Wszystko bedzie dobrze Andziu . To juz twoja druga cesarka? Spalas ? a nie bylo glosno hiih :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che che Fraszka nu nu , potem mężuś mógł przy mnie siedzieć i przyszła koleżanka, która jest na podtrzymaniu więc gadaliśmy no tak to już druga cesarka a u ciebei to dziecko jeszcze może się obrócic spoko, mojej ciotce w ostatnim tygodniu dziecko się obróciło i urodziła naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje Wam za adresy poradni. I tak bede robić prywatnie wiec pewnie z jakiegos skorzystam. Własciwie chce tylko cos skontrolowac, bo Tomek ma juz bioderka ok, ale ostatnio nie miał jeszcze jaderek kostnienia. I lekarz do którego chodzimy kaze nam przychodzic co 6 tyg. na kontrole ( oczywiscie place mu za to ze robi usg na szpitalnym sprzecie) a doczytałam ze jaderka moga kształtowac sie do 9 miesięcy, ale tego mi juz nie powiedział. Mam wrazenie ze chce jak najwięcej na mnie zarobić. To samo robi z moją kolezanka. I chcemy zmienic ortopede. Andziu dobrze ze wszystko w porzadku. U nas duszno, mogłoby w koncu popadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu masz na myśli to Centrum Pediatrii na Klimontowie? Mam tam zapisac sie na usg brzuszka. A czemu byłas niezadowlona? My tam byliśmy u chirurga i nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Mamunia - wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek :) zdrówka, szczęścia, pociechy z Alusia i spełnienia wszystkich marzeń jakie sobie wymarzysz :) Ametyst - podpisuje się obiema rękami pod tym co napisała Olkaa, będzie dobrze, nie martw się nimi, na pewno ustaną jak będziesz leżeć, reżim łóżkowy po prostu ;) jesteśmy z tobą, dużo ciepłych fluidków dla ciebie :) ***************************************************************************** Kolor groszkowy w trakcie produkcji, jedna ściana juz zrobiona, nawet ładnie wygląda, choć w pierwszej chwili aż się wystraszyliśmy, tak zielono było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko - leżałam tam z alą dwa tyg na oddziale niemowlęcym , dla mnie całkowite olewatorstwo , naprawde az przykro było słuchać płacz dzieci - i zerro reakcji piel - bo one przeciez nie od tego.... W poradni chirurgicznej nie podobało mi sie to że nie dali mi żadnego opisu badania, a jak poprosiłam to pani dr była zdiwiona i niemal zbulwersowana czego ja żądam.....poszłam więc prywatnie i mam opis wraz ze zdjęciami + życzliwość i należyte poświęcenie uwagi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz podkreslam swoja opinie - ze fundusz zdrowia to kradzież pieniędzy!!! I tak wszędzie trzeba isc prywatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z pynia w Klimontowie nie jest tak super:( duzo zalezy od zmiany ( nas przyjely fajne pielegniarki na innej byly takie niemile bleee...znudzone i nie zyczliwe) :( co do lekarzy to tacy sobie.. tylko jeden wykazal zainteresowanie no coz takie czasy :( takjak wczesniej wspomnialam wybralam Klimontow poniewaz mozna bylo wykupic lozko przerazalo mnie nocowanie na stolkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo ja tez mysle nad takimi odwaznymi kolorami:) sypialnie pomaluje tak: jedna sciane za lozkiem na bordowy ale nie tak ciemny a reszte scian na mietowy delikatna zielen:) kuchnia ; wrzosowy:) mysle nad salonem albo pomaranczowy? albo delikatny roz:) alka pokoj morski z zielenia:) ostatnio ogladalam plytki w Zawierciu w sklepie Format ( ciekawostka dla Paprotki) sa tam piekne wystawki.. plytki z opoczno, cersanit, tubadzin:) w koncu zobaczylam Melodie:) jest w czym wybierac ceny to przewaznie ok 45zl za m2 ozdobne po ok 20zl za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - łóżko to za dużo powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamunie i przepraszam że Was nie odwiedzałam, ale po kolei Andzia lekarz który robił mi cesarkę to Kurpas Piotr, pępowinę przeciał ordynator, a czy siostra Marysia pracuje to nie wiem ale jest strona http://www.siemianowice.medforum.pl/ gdzie są wszystkie pielęgniarki, położne i lekarze a poza tym piszę czemu mnie nie było a więc Teraz piszę co u mnie i Matiego. Otóz u mnie się okazało że w wyniku stresu i wysiłku podczas porodu odezwał się wrzód na dwunastnicy i z tego powodu nie mogłam jeść i miałam te potworne bóle w klacie.Trafiłam do gastrologa i na łykanie tej głupiej rury i niestety muszę odstawić małego od cyca. Przeszedł na sztuczny na którym zaczął wymiotować i zaś wizyta u lekarza. No ale od wczoraj jest z nami dobrze, ja zaczęłam jeść, Mati też. Pokarm odciągam bo jak skończe tabletki mam nadzieje że wróci na pierś. Dobra dosyć tego biadolenia. Mati ma już dwa tygodnie i z dnia na dzień jest coraz fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Didd za stronkę pooglądałam, powspominałam, dużo zdrówka Wam życzę własnie kumpela, która ma termin tak jak ja i dziś ją nawet odwiedziłam w szpitalu bo lezy na podtrzymaniu (przedwczesne skurcze) napisałami smska, że wody jej odeszły, no tak a to ja ponoć miałam wcześniej rodzić, tak to jest zaraz przynosimy łóżeczko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Did fajnie że Mateuszekzrowy , teraz to bedzie rósł w oczach. Mój tomek wazy 6600 i ma coraz wiecej fałdek, kt ore w ten upał oczywiscie mu sie odparzają. My zaczelismy akcję łóżeczko:) tzn Tomek jest przyzwyczajany do przebywania w nim, koniec juz ze spaniem na kanapach i ze mna. Na razie idzie nam dobrze, jedynmie nad ranem go biore do siebie bo nie widaze na oczy i nie moge go uspić. I zaczelismy wykorzystywac funkcje kołyski i działa:) Zobaczymy jak długo. Pyniu ja ide tylko na usg , ma skierowanie, zobaczymy co powiedza. Ja i tak wszedzie chodze prywatnie ale skoro mi juz dała skierowanie to spróbuje sie zapisac. Mamuniu ja ostatnio byłam u znajomych i widziałam u nich płytki. Łazienke była w żółciach, były to zwykłe płytki, chyba starsza kolekcja. , z połyskiem., z jakims dekorami ale do tego były brązowe fugi i wygladała tak ładnie, słonecznie. Moze wałsnie bede szukac płytek w takich tonacjach. Bede miec tez jasne drzwi wiec musze to jakos połaczyc. Ale mniej wiecej wiem juz co chce. Do Zawiercia to troche daleko, ale kto wie moze i tam pojade jak u nas nic nie znajde. Ide na spacerek . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia -u nas dodatki będą własnie ciemno czerwone :D mam nadzieje ze uda mi sie nabyc takie kontakty i te wlaczacze swiatla, bo w takim kolorze mi sie zamarzyly :D do tego jakąś ładną czerwoną nocną lampkę bym chciała :D ale pewnie skończy sie na innym kolorze, a czerwien pozostanie w mej wyobraźni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- ta cesarka to nawet nie tyle co przez ulozenia dzidzi ale przez moja pojemnosc pluc i niedotlenienie .Bo to ze dzidzia sie obroci to faktycznie nawet juz czuje ze mala mniej uciska mi zoladek . Dzis ogladalam pomysly Mamuni na kuchnie , pokoj Alka i ogolnie cale mieszkanko i poprostu zakochalam sie w tej mięcie hiih :) i tym, wrzosie i delikatnym rozu :) ma ta mamunia pojecie ihiihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, łóżeczko gotowe, piekne te żyrafki, jeszcze tylko przewijak jutro z piwnicy trzeba przynieść. Już wszystko mam naszykowane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlaniu - najważniejsze, że wiesz, co ci dolega i można to wyleczyć. Mam nadzieje, że uda ci sie wrócic do karmienia :) Mamuniu - ten kolor miętowy to z jakiej firmy? Cholewcia, jak sobie pomyślę o tym malowaniu, to mam wszystkiego dość. A tak sobie planowałam kilka dni luzu, jak Krzysiu będzie na wakacjach. A jaki kolor do pokoju z meblami orzech antyczny? Proszę o rade, bo nic nie umiem wymysleć. :( Aha, nie może być za ciemny, bo to jest pokój na wschód i tylko rano jest tam słońce. Andziu - widze, że pełna gotowośc a godzina zero coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek z samego rana :) nasza zieleń troszkę daje po oczach :P :P :P zwłaszcza nocą przy świetle żarowym :P ale mam nadzieje ze jak wniesiemy mebelki i te wszytskie pierdoły, i się przyzwyczaimy to się ten efekt zminimalizuje :) weszłam własnie a tam pajączek mały na ścianie, to go myk delikatnie ręką, co mi będzie brudził nową ścianę ;) i sie rozmazał buuuu :O po mojej nowej zielonej ścianie 😭 Fraszka, Mamunia - jak się udały urodziny? Spectra -dobrze, że Kasia już zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- dobre z tym pajakiem:) przeslij fotke pomalowanego pokoju chetnie ocenimy:) nawet z ta plama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie plama po pająku jest niewidoczna :P fotki cyknęłam, ale umieszczenie ich na fotosiku mnie przerasta :) jak mężu wróci to coś pomyślimy , tak więc na razie podsyłam Mamuniu zieleninkę do ciebie :) aha, w rzeczywistości jest ciut bledszy :) jak by ktoś jeszcze chciał zobaczyć to dajcie znać to również podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Urodzinki sie udaly dziekujemy :) bylo milo . marchewka - musze ta zielen zobaczyc u Mamuni bo tak jakos ta zielen do mnie przemawia :) a z pajaczkiem to szczescie wrozy :) szkoda tylko ze sobie sciane wybral . Andzia - zyrafki ja tez mam ta posciel hiih :) jejku jak mi sie niechce cala suszarka malutkich rzeczy do prasowania a ja nie mam sil ani ochoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×