Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Nula - nareszcie!! ja już sie zastanawiałam gdzie ty się podziewasz :) Destiny - foteczki - palce lizac :D Judytko - dawaj foteczkę Patryka w okularkach :) musze wyrazic dla nas wszystkich tutaj wielki szacunek za zdrowy rozsądek w sprzątaniu. Jak patrzę jak się niektóre dziewczyny zarzynaja żeby wysprzątac, ugotować, poprasować i w ogóle cały dom ogarnąć to na serio bardzo mi ich szkoda, bo pamietam jaka ja byłam zmeczona jak probowłaam tak funkcjonowac. Tak sie nie da po prostu. odkd przyjęłam taktyke Pyni jest mi dużo lepiej, i sama nie wiem kiedy miałabym znaleźć czas na to sprzątanie, bo cały czas poświęcam albo Kacpusiowi albo wreszcie sobie na relaksik, zresztą w pełni zasłużony :) i wiecie co, mi z tym dobrze, tak jak pisze Olapi - jeszcze sie nasprzatamy jak będziemy miały duże dzieci, a nam sie bedzie nudzilo. Swiete slowa po prostu. Mądre kobity jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) marchewka:) super, że się zrelaksowałaś i że z mężem fajnie:) Mnie ostatnio dopadł taki mega kryzys, nie mam ochoty na nic, niewiele rzeczy daje mi radość, nie mam motywacji do tego, żeby schudnąć, raz ją mam raz zupełnie nie. Ale znalazłam winowajcę;) Dostałam dziś okres, bu:( no przecież jasne, że to wszystko przez to:( Juz mi trochę lepiej. Dzięki dziewczyny za gratulacje dla Kasi w sprawie przedszkola:) A propos właśnie po nią biegnę. Cieszę się Nula, że jesteś:) Witaj w Tychach:) To może umówimy się wspólnie w przyszłym tygodniu z Marsjanką u mnie? Co Wy na to dziewczyny? Zapraszam na kawkę do mnie:) Proponuję wtorek albo środę, jak Wam będzie pasowało:) Biegnę po Kasię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Marchewko ja tez sobie odpuszczam kiedys okna musiały byc umyte wszystkie na raz, dzis umyłam tylko u Jasia na tyle Lence starczyło cerpliwosci co by polezec na macie, mąż wstanie to przebiore posciel u młodego i finito dzis bylismy na szczepieniach wszystko ok oprócz płaczu Leny, trzy razy pik dwie rączki i nóżka no ale ja jestem z tych przeciwnych szczepionkom 3 w 1 jak wrócilismy do domu dałam Lence apap, cycusia zdrzemneła sie i teraz skowronek acha o 6 rano mała przywitała tate jak wrócił z pracy swoim beblaniem rozkreciła sie na całego i gada po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanula_tyszanka
Destiny, jeśli chodzi o leki, to na kolki jest simeticon - a nazwy handlowe przeróżne: Bobotic, Esputicon, Infacol, Espumisan, SabSimplex, Lefax. Te dwa ostatnie w Polsce w obrocie nieoficjalnym - nie ma ich w sprzedaży normalnej, ale zostało mi jeszcze pół butelki Lefaxu - jak chcesz, to jest twój. My przerobiliśmy i Bobotic, i Infacol, ale nie działało, dopiero Lefax, choć to ta sama substancja czynna. Ale Kamykowi widać różnicę sprawiała substancja nośna? I smak, hehehe, bo bananowy. Boboticu (malinowego, hehe) mam prawie całą butelkę, jeśli chcesz. A na samym początku mieliśmy jeszcze coś innego - Debridat, to Kamisiowi podawali na kolki jeszcze w szpitalu i wzięliśmy sobie receptę. Ten podaje się doraźnie, simeticon z kolei regularnie, przed jedzeniem. Debridat działał dość dobrze na początku, bo trzeba dość często wymieniać - po rozcieńczeniu z czasem traci swoje właściwości - wytrzymuje góra 3 tygodnie. My i tak wykorzystaliśmy tylko jedną butlę, potem był Infacol (smak pomarańczowy hihihihi) itd. Ostrożnie trzeba z wodą koperkową i wogóle koprem włoskim, bo czasem właśnie wzmaga gazy, a bąbel może mieć problem z ich pozbyciem. Pomaga wogóle rozluźnianie zwieracza, np. delikatnym masowaniem. próbuj wszystkiego, bo nie ma złotego środka, a każdy dzidziuś reaguje po swojemu. Wiem jak to ciężko przetrwać, ale uwierz mi - skończy się zanim się zorientujesz. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedne te Wasze maleństwa my kolek nie przerabialiśmy i nie jestem w stanie pomóc:( Marchewko jak zrobię foteczki to dołączę do galerii. A nam smutno strasznie bo na rehabilitacji nasz rehabilitant się z nami żegnał bo od poniedziałku już go nie bedzie (chyba, że zdarzy się cud i będzie jeszcze na 3 mioesięcznym wypowiedzeniu)...no i nam smutno w poniedziałek się okaże co z nami bedzie, znaczy kto nas przygarnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta - szkoda, pewnie Patryk już się do niego przyzwyczaił... Nula - to gratulujemy obrotów!! 🌻 Kacper był niedospany, bo 1 drzemeczka byla za krotka, to go myk do lozeczka a temu juz sie nic chce spac, glowa wysko i gada z pluszakiem :( jak teraz zajrzalam to juz nie mial sily utrzymać głowy, jednak zmęczenie bierze gore, i leży gryząc piąstkę i gada sam do siebie, moze sam padnie....nie wiem co robic moze go brac do wozka i myk na spacer poki cieplo, ale z d rugiej strony, jak ma byc niewyspany to juz niech lezy iw lozeczku i zasypia, najwyzej mu okno otworze... Kacper ma jakies zaczerwienienie na policzku, ogromne, kolo niego troche krosteczek, wyglada jakby sie potarl mocno rękawiczką, ale to nie to oczywiscie ;) czolko tez w kaszce, na cialku znalzam 5 krostek, slownie pięęęć :O się troche martwię,myslicie ze to cos powaznego? :O zadzwoniłam do przych. a ta jedza warczy na mnie juz od podniesienia słuchawki, a z każdym zdaniem coraz gorzej. Kuzwa te babsztyle w tych recepcjach sa bezczelne, telefon im kuzwa ciezko odebrac!! Za co one w takim razie chca wyplate? nie podoba sie to na zielona trawke, jest na pewno wielu chetnych do takiej pracy. kuzwa jak sie wkurwilam, no i umowilam sie dopiero na jutro, zeby nie przeciazyc ani pani w recepcji ani pani dr. Jeszcze by raczki poodpadaly NIENAWIDZE NASZEJ SłUZBY ZDROWIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dodac ze jak sie umawialam na jutro to pani juz byla w 7 niebie, pewnie sie cieszyla ze to nie ona bedzie musiala jutro wydrukowac nam recpete ;) buhahahaha :D na serio rozwala mnie to wszystko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. OBCIELAM WLOSY !!! Zawsze mówiłam ,że obetnę jak urodzę dziecko....teraz sięgają zaledwie do ramion...wiec dla mnie są króciutkie niczym na jeża :) Nie jestem zachwycona....ale nie miałam innego wyjścia bo wisiały mi na głowie trzy ulizane strąki niczym u topielca....teraz jak to określiła moja fryzjerka- widać jakąkolwiek gęstość ;) machłam przy okazji u kosmetyczki brwi :) marchewo - ja ostatnio przez moje podejście do porządków \"rozwodziłam sie \" z Sebkiem ze sto razy....on ciągle jojczy...gdera....jest uszczypliwy jak szczypawka przy dupie....tłumaczę chłopu jak na roli ,że nie dam się zajechać jak dzika krowa ...nooo nie może skumać jełop jeden!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze ze jesnienne nastroje tu panuja doły, dołeczki i depresje...... my dzis z mezem, alusiem i frasza, tatianka powozilismy sie :) tzn fraszka zalatwiala pewne sprawy a ja robilam za nianie ... faceci czekali .... paszporty maluchow odebrane:) prezenty na chrzciny kupione:) przypominam ze lece do Anglii zostac po raz drugi chrzestna tylko ze tym razem chlopczyka:) peka mi dzis glowa i wogole zalapalam dola... chcialam sobie kupic dzinsy w carrefour coz z tego jak rozmiary nie dla mnie... 😭 a juz sie ostatnio dobrze czulam psychicznie.... troszke schudlam wiec bylo ok coz z tego jak dzis sie podlamalam:( poza tym przeraza mnie nasze topniejacy dochod wiecej rozchodu niz tego pierwszego... chce mi sie plakac i juz....wrrrrr pospalismy sie wszyscy od 12.00 faceci jeszcze spia ja z potwornym bolem glowy zajrzalam tu na chwilke..... malo tego ze zlosci zjadlam 3 kostki pysznej czekolady😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to caly czas spac mi sie chce:( obiad dzis bardzo szybki heheh rosol od tesciowej:) i kluski na parze z maslanka truskawkowa:) ciocia kupila dzis Alkowi gazete mamo to ja z plyta ... bajeczki Kubusia Puchatka... siedzielismy w trojke posmialismy sie z przygod niesfornego misa:) nie ma jak wspolne popoludnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, Fraszko, Pyniu - mam ten sam problem z włosami. Na razie używam szamponu i żelu Dermena, ale na efekty trzeba trochę poczekać. Na razie jakby stanęło w miejscu - to przynajmniej tyle, że nie gubię coraz więcej. Ale chyba sięgnę po sprawdzone metody - olej rycynowy z żółtkiem. Na mnie zawsze działało rewelacyjnie. No i cały czas drożdże piwne w tabletkach. Przynajmniej po nich mam piękne i mocne paznokcie, cera też bez większych problemów (tylko te zmarszczki - po co one komu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka - oj cos te nsze chlopy kumowate sie bardziej zrobily hiih:)moj tez ostatnio mala bierze i zabawia a jak wchodzi po pracy to od razu idzie do zleu jak tylkowidzi gary hiih : ) a porzadki na chrzciny zrobil ze mna przeogromne .Teraz wiem ze on tez potarfi wiele rzeczy tylko poprostu czesciej mu sie niechcialo .No ale teraz jest spoko .No i wrocily dawne pogaduchy i przytulanki :) Nawet jakas romantycznosc bo jak zobaczylam meza z kwiatami z okazji 2 la w poniedzialek to myslalam ze padne z radosci :) Andzia - no teraz to ja juz probuje wczoraj wypilam mala rozpuszczalna z duzo iloscia mleka no mialej nic nie bylo a ja bylam bardziej do zycia . Wczoraj tez bylysmy na kontroli z Tatianka jest wszystko oki teraz tylko mam dac syrpek do niedzieli i w poniedzialek szczepienie . Ja pobilam mamunie w spaniu bo jak padlysmy obie po 12ej to spalam do 15:15 a Tatianka obudzila sie tylko na chwile na cyca i spala az do teraz :) Nula -napewno pokoj dla malucha urzdzicie super :) Destiny - Natalka slodziutka , szkoda ze te kolki malutka mecza ale dacie rade . Pynia - takie sliczne wlosy scielas ? no ale czaem mu to mus ja tez planowalam ani wlosa nie sciac a tu we wrzesniu szwagierka mnie namowila zebysmy troche podciely bo szlam na wesele a nie bylo casu na fryzure i zostalo tylko modelowanie wiec trzeba bylo skrocic . Spectro - Ja tam zawsze nosilam stringi ale teraz jakos tak przestwailam sie na pelne bo w ciazy raczej zimno by mi bylo a poza tym urosly mi cztery litery ;-) hehheh .Ale musze wrocic wkoncu do nich bo juz maz ma dosyc hehhe tych pantalonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy ze Śląska mam do was pytanie..ponieważ w lutym rodzę i jestem ze Śląska chciałabym się zapisać do szkoły rodzenia..najlepiej bezpłatnej ;) czy możecie jakąś polecić?? najlepiej w Katowicach ale bliższe okolice też mogą być..z góry dziękuję za informację :) pozdrawiam ciepło mimo chłodnej aury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nula- my z urzadzaniem Alka pokoju utknelismy maz aktualnie polozul polowe paneli heheh maly dostal sliczny regal od chrzestego no ale nie ma go jak rozlozyc poki reszta nie skonczona..... narazie pokoj Alka sluzy za suszarnie i garderobe:) spectro-ja wole majtusie spodenki bo w stringach wiecznie sie meczylam...mam ich cala szuflade sprzed ciazy ... dwie pary sa poprostu bajeranckie.... nie noszone bo juz nie zdazylam ...... niestety jak sie ma tak duze 4 litery to moge sobie na nie tylko popatrzec i wzdychac:( pyniu- ja w maju mialam wlosy za lopatki teraz siegaja raptem ramion:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zapuszczam włosy :D ...na lato :D ...co do stringów to ja też mówię FUJJJJ ,jest mi w nich nie wygodnie i ciągle mnie coś gryzie w dupę :) wkładam tylko na specjalne okazje np do sukni ślubnej :) ...na co dzień jak mamunia lubię spodenki ..wygodne i sexi ..moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pynia, Mamunia - oj tak tak!! swieta racja z tymi stringami, matko jak ja ich nie cierpie, zawsze mi w pipke wchodzily i to mnie tak bolalo!! a moj chłop zawsze ino; laski noszą stringi a ty nie, załóż załóż :O bleee raz sie dałam namówić i powiedziałam nigdy wiecej jak mnie moje dziecko wkurwilo maxymalnie!!!! uspilam o 17.00 i poszlam robic sobie obiad, wchodze na gore celem kontroli czy spi, a ten skubaniec w ryk, i sie obudzil, dospic sie nie dal, musialam nakarmic, i uspokoic, bo darl ryjek na cala okolice,, i mi sie w efekcie fasolka szparagowa spalila, a smrod niesie po calym domu na koncu okazalo sie ze nie ma oleju wiec jajko sadzone lekko sadzone w efekcie, a jak nakladalam sobie fasolke ktora musialam obrac jeszcze raz to mi 6 wylecialo do zlewu a zostalo chyba z 10 :( jestem baardzo pojedzona wrrrrr fasolek mi sie zachcialo, jakbym jeszce nie wiedziala ze nie bedzie czasu na pichcenie Klara nie pomoge, bo w końcu nie chodzilam na takie coś, a tam gdzie dzwonilam jeszcze na poczatku moich planow ;) byly same opryskliwe babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pano Klaro - niestety nie mogę ci pomóc, nie mam żadnych namiarów. Ja tez nie przepadam za stringami, ale bardziej z powodów, hmmm, nazwijmy to obyczajowych. Jednak kilka par mam i czasami noszę. Generalnie ostatnio tylko biodrówki, bo spodnie mi spadaja i inne wyłażą. Oto kilka zdjęć z Tunezji: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/363d37d378876c24.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25cdd133c1b2cd8d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20b0e2310484deae.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e5c428ef815f8e3.html Mam nadzieję, że będzie dobty rozmiar. Ostatnio, jak wklejałam, to sam podpowaidał wymiary, teraz trezba wybrać. Musze się wam pochwalić, że wymieniłam sama żarówkę w samochodzie. Strasznie się umęczyłam, ale udało mi się. Dojście tam jest dla ręki rocznego dziecka i to jeszcze tylko lewej. To pewnie jakiś facet wymyslił. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - wklej jakieś zdjęcie z krótkimi włosami. Zobaczysz, że szybko się do nich przyzwyczaisz. Najgorsze jest to, że wszyscy będą ci mówić, jak ładnie wyglądasz. W domyśle - poprzednio wyglądałaś brzydko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka - oglądając zdjęcia przypomniało mi się , że ja w tym roku nie byłam nad morzem buuuuuuuu obcięłam się dziś więc nie mam fotek.....będę spinać włosy jak zwykle wiec nikt nie zauważy...a potem urosną.....błyszczące...gęste i zdrowe....a wtedy rozpuszczę je z wdziękiem i będę sie namiętnie fotografować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domyśle ...już nie jesteś fajna laska...dobrze Ci tak ;) zdjęcia obudziły moja tęsknotę za morzem ... za ciepełkiem....za odpoczynkiem....a co mi tam....za seksem na plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka świetne zdjęcia, pobudzają moja wyobraźnię :)) a już ten skuter wodny .... ech a my jutro wizyta kontrolna u kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu!! :D coś podobnego.....:P Olkaa - laska jesteś!! przyjmij to jako komplement=> były ci potrzebne te wczasy, bo na ost. zdj. które podrzuciłaś wyglądałaś na przemęczoną, a teraz :D wypoczęta super laska!! :) jak twój serwis randkowy? jak jeszcze jestesmy w temacie bielizny to ja kurde juz 4 pary kupilam za male, takie mniemanie mam o swoich biodrach, a one juz nie sa malutkie :( hmmm...tylko że kupuje je 4 XL to chyba cos z rozmiarowka targowa sie popiepszylo Mamuniu - a można zapytać co się teraz daje w prez. na chrzciny? :) laski jak ja was lubię!! :) fajnie tu u nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa-zazdroszcze ci! tez bym tak chciała!moja kuzynka tez wróciła z Tunezji i jest zachwycona a my jutro wyjeżdzamy do moich rodziców(mieszkają 160km od nas) mój brat ma 18-stke,więc trochę pobalujemy,a tak szczerze to zaczynają mi się zajęcia na uczelni brrrrrrrr....ale ja se zaczne tydzień pózniej!!! a co do bielizny to stringów nie lubie a ze mam duzzzzzyyyyy biust( chciałabym mniejszy)to zawsze miałam problem z kupnem stanika bo jak mi sie jakis podobał to oczywiście miseczka A lub B i wyczaiłam w bonprixie taki sexy (czarny ze złotym) i był mój rozmiar i zamówiłam i leży super i tak sie ciesze ze chyba se jeszcze jakis zamówie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkka - troche ciepelka nam przez te foteczki darowalas :) hihi Ach przestancie z tym atakiem na stringi :) ja tam lubilam i lubie a nosilam je z wlasnego wyboru a to ze przy okazji mezowi sie podobalo to druga prawda heheheh . Nie powiem bo inna bielizne tez mam np jakies ladne koronkowe pod sukienke czy jakies jasne spodnie ze3by tylkiem nie swiecic bo co sie mnie i mezowi podoba to nie kazdemu musi hehhehe . Dobra zmykam Dobrej Nocki zycze mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszka - :P ja tam sie ciesze ze nie tylko ja ich nie lubie, znaczy:normalna jestem :P (co nie znaczy w domysle ze ty nie :P po prostu moj maz zawsze mowi:(ja) nie bede tego nosic wchodzi mi to, (on) a ty nienormalna jestes :D ot i cała historia :P) dziś napisałam mój 1000 pościk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×