Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

a ja nie nosze stringow bo mi w nich ..... zimno:) hheheh poza tym to nie na moja pupe.....😭 olkaa- rozmarzylam sie i przez chwile widzialam siebie w tak pieknym kraju i na skuterze:( a tu szara rzeczywistosc..... bolaca glowa + syn uwieszony na mnie jak malpka.... malo tego sie wkurzylam bo tesciu dzis mowi do mnie ze powinnam z malym zwiedzac okolice... to nic ze mieszkamy przy trasie przelotowej.... fakr niedaleko jest las ale to jest tak nikt sie nie kwapi zeby z malym tam isc tylko mi chca organizowac dzien ja mu na toja decyduje gdzie chodze i kiedy z synem poza tym mam tez inne rzeczy do roboty... tak mnie to meczylo ze z ta bolaca glowa zeszlam do tesciowej i grzecznie jej powiedzialam ze maly jest po zapaleniu pluc i ze 16 lecimy do Anglii i nie mam zamiaru go przeziebic...itd.....obym tylko burzy nie rozpetala... no ale nie dam sie wrobic.... kurcze 2lata zaiwanialam z nim na spacery az mi sie pot po dupie lal a tu ci na sile rady daja:( ale zeby tak powiedziec ubierz go to wezme go na spacer no coment:( moj maz tez jest z tych antyspacerowych.... chyba jednak bede zla synowa bo ja nie wytrzymuje i mowie co mysle....albo pytaja czy dziecko caly dzien oglada bajki na dvd owszem czasem tak sie zdarzy ze oglada... niemiej jednak staram sie zeby nie za czesto....to nic ze jak maly schodz na dol babcia od razu przelacza na mini mini:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta same wiecie ze ze mnie okropny wloczkij i ze w domciu to ja za dlugo nie potrafie wysiedziec.... aktualnie wciagam sie w zycie w nowym miejscu... nie chce sie wtracac w robote w ogordku bo sie na tym nie znam malo tego nie lubie grzebac w ziemi.... po drugie nie mam ubran do latania na dworze naprawde:( jeden dres :( w blokach chodzilam w spodniczkach i koszulkach na ramiaczkach.... musze koniecznie sie zaopatrzyc w takie ubrania bo marzne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - dzięki za komplement :) Z moim serwisem randkowym nijak. Miałam do 24 godzin od rejestracji dostać potwierdzenie, że zostałam zweryfikowana i w razie pozytywnej weryfikacji do 2 tygodni powinnam wpłacić za użytkowanie serwisu. Tymczasem nic nie dostałam i nie jestem pewna czy faktycznie chcę za to płacić. Choć ostatnio jestem na tak i wychodzi na to, że będę musiała zapytać, dlaczego nic nie dostałam. Mamuniu - czyli za kilka dni wylot. Przygotuj sie na szok, jaki przezyjesz w Pyrzowicach na widok kłębiących się tam tysięcy ludzi. I pamiętaj, aby podejść bez kolejki. Trochę ci zazdroszczę tego lotu, choć jak przypomnę sobie nasz powrót, to już trochę mniej. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- nawet nie mysle o locie :) dopiero dzis bede prala i prasowala w weekend to co musze zabrac:) wylot we wtorek o 5.50:( szkoda ze tak wczesnie pewnie wstaniemy gdzies o 2 w nocy..... marchewo- malemu kupilam dwie zabawki z fisher price:) taka duza ciezarowke z klockami i kluczyki grajace:)kupie tez torszke lekarstw o ktore prosila siostra....dla malego... wogole to mialam przejscia z proboszczem.... hehe zameldowana jestem nadalw rodzinnej miejscowosci ( tam bylam chrzczona, bylam u komunii, bierzmowana i w koncu bralam slub) ksiadz nie chcial mi dac zaswiadczenia ze moge byc chrzestna bo nie chodze do kosciola .... a ja mu na to ze mieszkalam 3 lata w Dąbrowie a teraz od 2 tyg. w Ciągowicach wiec tylko on moze mi dac ta karteczke... w koncu dal... ale stwierdzil ze bedziemy sie razem w piekle poniewierac a ja mu na to ze nie mam nic na sumieniu zeby sie tam znalezc:) siostra miala ubaw jak byla ze mna przy tej rozmowie......heheheh dzis maz ma popoludniowke buuuu chyba caly dzien bedziemy siedziec na gorze....nie chce sie wkurzac... co prawda obiad tesciowa juz nam zaproponowala ....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piekle za tą karteczkę hehe :P bezbożnico jena!! :P :P :P -żartuje, nie obraz sie oczywiscie - odezwała się ta kośćielna czyli ja :Ptak...wlasnie dlatego zesmy jescze nie zalatwiali chrzcin...rajuuu jaki my leniuchy jestesmy, kosciol mamy dwie przecznice dalej, ale nigdy sie nie chce isc :O ale powiedzialam skoro maz nie chce isc do ksiedza, to ja pojde do franciszkanow, tego mojego sie boje :P choc mamy przepiekny kosciol, i szkoda ze nie w nim beda chrzciny :( ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a my dziś byliśmy u kardiologa, Lenka była b.grzeczna jak miała EKG, trochę mniej jej się podobało usg. Następna kontrola w styczniu. Wiecie odebrałam dziś swój dyplom mgr :)) ech moge się pochwalić? A co tam: - średnia z toku studiów 4,75 - temat pracy dyplomowej \"Efektywność zawodowa policjantów w kontekście wartości ich emisyjności\" - ocena pracy dyplomowej 5,0 - wynik z egzaminu dyplomowego 5,0 - posiadane kwalifikacje oraz uprawnienia zawodowe \"posiada kwalifikacje z doradztwa i doskonalenia zawodowego oraz kształcenia przedzawodowego\" :)) czyli następny etap w życiu zamknięty :)) Mamuniu to są uroki wspólnego mieszkania ale poczytaj może sobie główny artukuł na www.twojedziecko.pl Nula łooo ucieklaś do Tychów ja nie wiem czy męża mnie tam zawiezie :)) najwyżej kosmetyki ci wyślę lub zostawię u teściów. ale nie ma to jak u siebie co?? Hmmm czyżby coś z siostrzyczką dla Kamisia było na rzeczy?? :)) Spectro to Kasia juz chyba co raz lepiej w przedszkolu? Buziaczki dla niej. Fraszko na www.eDziecko.pl jest artykuł o diecie karmiącej matki che che a ja właśnie spijam kawusie i żre pączka, mąż śpi Lenka też. Marchewko, Mysico, Pyniu, Judytko, Olapi pozdrawiam :)) (zapomniałam o kimś?) Olka opisz jeszcze trochę wczasy i wrzuć kolejne zdjęcia ech jak ja bym gdzieś pojechała acha mnie też strasznie kudły wypadały, teraz już tylko trochę. Stosuję taki preparat przeciw wypadaniu i na zagęszczenie włosów z Faberlica (wciera się go w skórę głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze raz coś kupię w najblizszym czasie na allegro, to możecie przyjechać i kopnąć mnie w tyłek. Chyba zwariowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollkaa my az tak brutalne nie jesteśmy, żeby Cie bić:) Mam dziś dzień sprzątania po ciężkiej nocy a jutro impreza mojego mężą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego dyplomu jeszcze nie odebralam....jak wrocimy z Anglii do odbiore... przy dziecku jak nie urok to sraczka.....doslownie sika pupa:( umeczony..... biedny.... najpierw mnie bolal zoladek mialam doslownie kamien .... potem meza...... teraz Alek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. jestem troche przeszło :) i stęskniłam się za wami. Dzięki za wsparcie wszystkim. Jakoś ostatnio w domu nie mam czasu poklikać a wpracy zaczęłam pracować :D w końcu kiedyś trzeba :) Mchał lepiej śpi przez ostatnie trzy noce - chyba widział że jeszcze chwila i mama kogoś zamorduje a;bo wyskoczy przez okno:) Z mężusiem bez zmian - podobno bardzo mnie kocha ale jakoś nam to wwszytko nie wychodzi i prawde mówiąc już mi to obojętne jest:( I wczoraj jeszcze przez telefon nawrzeszczał na moją mae że dzwoni :( mama się oczywiście obraziła:( I mam najazd teściowej - to tak żeby było jeszcze bardziej makabrycznie. Na szczęście mieszka u szwagierki :) więc jest ok. Destiny - dzięki za pomoc i sms wsparcie 🌼 - jutro kupie karte do teleofonu i możemy kontynułować :) Marchewko szkoda że ty nie mieszkasz w okolicy bo coś czuje że fajnie byłoby się spotkać. Ale ty jesteś odważna więc może wybierzesz się kiedyś do Siemianowic. Nawet kiedyś gadałam z Destiny że twoje posty nas najbardziej rozwlają tzn. w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Olkka ja się dziwie tym Arabom bo na pierwszym zdjęciu jesteś superlaska:) a zdjęcia Krzysia na skuterze - bomma. Ja też chce tak :) Judytko dzięki za propozycje spaceru (doczytałąm się) ja bardzo chętnie ale ta pogoda do bani na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - to oznacza, ze zostalam sama? Wszystkie dziecki grzeczne tylko moje steka i kweka i nie chce spac?? :( No wiec obecnie etap sab simplex.Wczoraj mama moja przyjechala z chwilowa odsiecza - mala oczywiscie przy niej zasnela na 2 godziny i ja tez spalam jak zabita od 19:00 do 21:00. Wstalam, zdazylam zjesc kolacyjke i potem walczylysmy. I tak nie bylo tragicznie, bo od 1 do 3 spala a potem jedzonko a potem do 7 rano spala i jeszcze od 8 do 9:30. Teraz zasnela - ale ma teraz taki etap - w nocy tez tak bylo - ze spi, ale caly czas cos tak steka, przeciaga sie, wyda z siebie jakis jek - no ale niby spi? Tzn nie krzyczy ze koniec. Kiedy na kazdy jek sie podrywalam - obecnie nie rusza mnie tak latwo z kanapy... Tak bym chciala zeby sie to uspokoilo... Plaza, ciepelko, slonce, morze - seks na plazy - A TEŻ TAk CHCE!!!! CHCĘ! CHCĘ! CHCĘ!! Nawet stringi mogę założyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy każdy ksiądz zasługuje na stację niebo.....coś szczerze w to wątpię :) mysico witam serdecznie z powrotem 🌼 mojej Aluszce dałam wczoraj do obiadku trochę żółtka.....no i odpaliła dziś jajeczną torpedę :D weekend znów zapowiada sie samotny :( ...chyba muszę Was wszystkie zaprosić do siebie .....ojjj było by wesoło :D....albo w ogóle zaszalejmy....wspólna integracja my kontra nasi małpi mężowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - mojej Aluszce też okresowo włącza się buczek .... teraz obiadek i wyruszamy na szczepienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny nie martw się na pewno wkrótce dołącze. Msiek nieraz przesypia 2, 3 noce ładnie tzn. budzi z raz dwa, trzy :) a potem wszytsko wraca do norm tz. niespania.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny znalazłam to na innym topiku: Macierzyństwo to stan, w którym: 1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie. 2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą . 3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia. 4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz. 5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła. 6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku. 7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje. 8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem. 9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą. 10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia. 11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce. 12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę. 13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku. 14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki. 15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie. 16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny, nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka. 17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!). 18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek. 19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20. 20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili. 21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen. 22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej. 23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki. 24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: \"Ty jesteś babka?\". 25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę. 26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy. 27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe. 28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu. 29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: \"synku\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa napislaam sie jka glupia i mi wcielo posta !!! :( Pynia - oni potrafia sobie zrobic niebo :) !! mnie tez wkurzyl ksiadz jakies 2 tyg temu jak sie spowiadalam na chrzciny pominmy fakt ze babka niechciala mnie przepusic i malo sobie nog nie polamala jak klekala heheh ale nie miala za grosz zrozumienia ze jestem z 2,5 dzieckiem . Ciekawa jestem jakie mu grzechy powiedziala pewnie typu \" jaDLAM KIELBASE W PIATEK \" !! Ach ci ksieza i ich wiara i zycie - temat rzeka szkoda gadac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu mam do Ciebie fachowe pytanie - jeśki można:) W szpitalu pani logopeda, która uczyła patryka ssać ( stosowała masaż języka, podniebienia itp.) powiedziała, że Patryk ma \"gotyckie podniebienie\" i będzie miał w przyszłości problem z wymawianiem niektórych głosek. Czy możesz to jakoś objaśnić...np. jakich głosek i czy można temu zaradzić a może już teraz mogę coś dla niego zrobić? Mysica witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boż edostałam ataku śmiechu:D:D dobrze że byałam akurat sama. podpisuje się pod wszytskim:) Mój dom wyglada jakby przeszło tornado, pokrywki i miski są wszedzię, ostatni zabiłabym się o samochodzik. Do Michała mówię Tosia (to mój pies:)) i odwrotnie :D:D i jestem przerażona co będzie dalej. Już mam dwa kartony zabqek ikosz a co będzie dalej, chyba trzeba będzie kupić domek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaławi tto nawet dałabym kino domowe do rozkręcenia byleby czymś się zajął :D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- myslalam ze spadne z krzeselka ze smiechu heheheh wiecej takich tekstow w te jesienne smutne ponure dni:) to aktualnie przerabiam heheh : Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła. i to: Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie. caly czas sie smieje dobre chyba SOBIE WYDRUKUJE I POWIESZE W RAMCE:)wieczorem przeczytam mezusiowi:classic_cool: ja to juz nawet do warzywniaka sie nie maluje heheh nie ma sensu w koncu kogo ja tam mam zaslepic swoja uroda heheeh warzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic tylko plakac:( alek doslownie sika pupa:( zjadl dzis tylko pol kromeczki kilka paluszkow..... jak narazie jeszcze pije....we wtorek wylot do Anglii.... jejku jak trafimy do szpitala to sie pochlastam bo nie wypuszcza nas szybko...daje mu nifuroksazyd smecte i tescie dokupia gastrolit... zjadl 2 kosteczki czekolady moze pomoze?? jagod nie chce wypluwa mowie wam boje sie.... ze cos gorszego sie rozpeta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×