Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

powolutku :) ....ja np w ogóle w domu nie mam firanek ....wszędzie rzymskie rolety....odpada problem z praniem i prasowaniem :) DZIS MOJ PACZEK ROZPOCZAL 9 MIESIAC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alus przed chwilka stanal pod drzwiami w pizamie i w moich butach na obcasach .... i mowi ide do babci:classic_cool: pyniu- same rolety to tak pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - dzięki :) Mnie się podoba, firany moim zdaniem zabierają przestrzeń....no i zasłaniają parapet ...a ja właśnie na nich mam bibeloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na oknie mam moje miejsce dowodzenia :D gdyby nie rolety to bym nie miała gdzie trzymać tego wszystkiego, bo firana by zawadzała, teraz sie wprowadzili nowi sąsiedzi i tak głupio bo oni tez nie maja firan, i zawsze mam wrażenie że jak stoję na moim miejscu dowodzenia to myślą że im lukam w okna, a ja tylko mleko robię :) z tego wzgl. zamierzam kupić jednak firnaę ale taką króciutką, coby moje miejsce do pracy ocalało. bylam u fryzjera :D popadlam w mile odrętwienie, zostalam dopieszczona na wszystkie fryzjerskie sposoby i wrocilam prosto na kapiel synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uznaje ciezkich i zbyt strojnych zaslon poprostu nie chce sie czuc obserwowana ... zreszta w kuchni mam naprawde krociotka firaneczke....a w salonie wisi taka ktora jest za szeroka ... niestety trzeba ja wymienic bo widac ze jest za gesta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duże okna i króciutkie firany - byle zasłonić kawałek ściany nad oknem. Chociaż dłuższe też mam, ale nie lubię. Tym bardziej nie zdałyby egzaminu teraz, gdy Kamiś ma swój punkt dowodzenia :-) na każdym parapecie. Każe się sadzać przed oknem i liczy przejeżdżające samochody albo biegające dzieci i psy ;-) Uwielbia patrzeć przez okno :-D I walić łapkami w szybę. Obślinionymi :-P Ja też myślę o szczeniaczku-uczniaczku na gwiazdkę. Chciałam napisać pod choinkę, ale właśnie sobie uświadomiłam, że nie będę miała gdzie choinki postawić :-) Wszystkie kąty zastawione Kamykowymi utensyliami. hehehe Dziś zaliczyłam dwa przedmioty, na 4 i 5! wróciła mi wiara w siebie, bo już myślałam, że nie umiem studiować :-( Jeszcze tylko egzamin w czwartek. Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - szacuneczek!!!! i gratki dla dzielne mamy studentki!! 🌻 my mamy wreszcie ciepło!! mamy 20-21 stopni i trzymam Kacpiego w bodziaku z długim i śpiochach. Jak jest niżej tempka to wtedy wkładam koszulkę z długim jeszcze. w ogóle dziś jest dla mnie dzień debiutów - na szczęscie udanych. Rano mąż zostawił nas ze zgaszonym piece, a na dworze -2 stopnie były :O już widziałam to zimno za 2-3godziny :O i SAMA ROZPALIłAM tego kolosa :D pierwszy raz w życiu, i udało mi się :D po 20minutach miałam już 45 stopni na piecu i gorące kaloryferki. Jestem genialna kurde. Pyniu - JESTEM KRóLEM śWIATA!! :D szkoda że mąż uważa że to najnormalniejsza rzecz pod słońcem, żadnego uwielbienia :( może czuje się zgrożony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, będę na WNSie w czwartek ok. południa i w piątek w południe. Jesli będziesz gdzieś w pobliżu to się możemy umówić z tym tuszem :-) Mysico, mieszkanie bezczynszowe w takiej cenie? Według mnie to okazja. Znajomi mieszkają w takim mieszkaniu w Katowicach i bardzo sobie chwalą. Czynszu się faktycznie nie płaci. Płaci się za media - elektryczność, wodę, gaz i ewentualnie ogrzewanie, jesli c.o. jest z sieci miejskiej. Administratora nie musi być, ale może być, to wygodne i wcale nie musi być takie drogie, podobnie sprzątaczka. Znajomi mieszkają w 4-mieszkaniowym domku i mówią, że opłaty na administratora i sprzątaczkę są symboliczne. Ja im zazdroszczę, bo przez ostatnie dwa tygodnie użeramy się z naszym administratorem, który jest do dupy i na dokładkę siedzi w kieszeni u jednego z właścicieli, który na parterze (dokładnie pode mną) ma sklep i wiecznie wyburza ściany i rozkuwa i poszerza, a nam się już blok zaczyna sypać. Facet (właściciel) w dodatku to menda i osobowość pieniacza. Potrafi nawet do prokuratury składać fałszywe donosy jak mu ktoś na odcisk nadepnie. Ale ma pecha - trafił na nas, a my nie chcemy, żeby sufit zwalił się Kamykowi na głowę. Więc zainterweniowaliśmy, on to uznał za oficjalne wypowiedzenie wojny i się zaczęło. Ale my mamy prawo po swojej stronie, a ja na szczęście ze studiów na psychologii wyniosłam cenną umiejętność czytania ustaw. Administrator to też menda, ale urzędnik państwowy, więc trudny do ruszenia. Ale on tez sie doczeka, bo lokatorzy i wspólnota mieszkańców już od lat po nim jadą i psioczą, a teraz ich wściekłość chyba już osiąga górna granicę. Może nareszcie coś wskóramy. Na razie wydarł się po moim mężu, dlaczego poszedł do jego przełożonych (a poszedł porozmawiać o jego \"rządach\"). Więc teraz wóz albo przewóz - albo zmienimy odrobinkę ten chory kraj, albo zaczniemy szukać nowego mieszkania ... w Szkocji :-). Kamiś dzisiaj spróbował swojego pierwszego kleiku ryżowego. Ale na wodzie, bo aktualnie jesteśmy na etapie pt. \'dwa tygodnie bez krowiego mleka\'. No i nie smakował mu! wziął łyczek i się skrzywił z obrzydzeniem. spróbował jeszcze raz i znów się skrzywił. po trzecim razie wypluł i odmówił dalszego konsumowania paskudztwa ;-) Może z mlekiem zasmakuje. W końcu jego mamcia uwielbia takie dania. No, pora kończyć. Judytko, a co z Tobą? Gdybym się zakładała sama ze sobą, kto dziś otworzy, to bym przegrała, bo Ciebie nie było, a Olkaa jak zwykle w pracy zamiast pracować, to na kafe siedziała :-P Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - dzięki i gratulacje!!! Dlaczego ty nie spisz o takiej porze? ;-) A Kamik śmiga po mieszkaniu w rampersie albo body z krótkim rękawem i do tego jakieś krótkie luźne gatki. Nawet nie zakładam skarpetek, bo mu sie od razu pocą stópki. Na noc tylko pajac i kocyk. Mam ciepło w mieszkaniu, to możemy swobodnie małego tak lekko ubierać. Rajstopki albo długi rękaw tylko jak wychodzimy na spacerek. No, ale teraz juz na serio dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! Skoro o allegro mowa, to wiem co czujesz Marchewko. Wystawiłam już 4 rzeczy, a trzy sprzedane od razu :-) Ostatnia może pojdzie teraz, obniżyłam cenę, bo konkurencja w tej działce ogromna. Sprzedawanie uzależnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - jestem pełna podziwu! Gratulacje! Nula - ja niby też mam mieszkanie bezczynszowe, ale jednak tych kosztów dodatkowych też się nazbiera. Teraz nadchodzi zima, więc trzeba odśnieżyć chodniki i ulice, nikt tego gratis nie zrobi. Przez całą noc świecą latarnie, też trzeba opłacić. Nawet takie głupoty jak koszenie i podlewanie trawników. Z tych wszystkich drobiazgów jednak uzbiera się wcale niemała kwota. A ja wczoraj sprzedałam pościel na allegro. Dostałam kiedyś w prezencie, ale poszwa była za szeroka i leżała nieużywana. Mój największy sukces na allegro to buty za Krzysia, które kupiłam za 35 zł, a po roku używania sprzedałam za 48 zł :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula- Moje Gratulacje🌼🌼 studentko :) Marchewko - tobie tez gratuluje ) bo wiem co to jest rozpalic w piecu i jak jeszcze szybko pojdzie cieszyc sie z tego ihihih :) Ja przyznam szczerze ze teraz zrzucilam ten obowiazek na meza .Poprostu u nas pali sie na okraglo a co 3 dzien maz wygasza i rozpala na nowo .Ja tylko chodze dolozyc :) za dnia jak go nie ma . A tak maz jak wstaje o 5ej do pracy to doklada potem ja sobie otwieram imam cieplutko . Jak bylam w ciazy tosobie palilam bo nieraz nie bylo potrzeby palic od rana no ale teraz jest Tatianka to ciepleo musi byc:) Ja w oknach tez mam krotkie firaneczki :) do parapetu ale chyba jako jedynej tutaj na topiku podobaja mi sie dlugie firaki ale tak bajerancko upiete :) np http://www.firany.pl/offer,1516,roma_-_komplet_zaslon_i_lambrekin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atak w ogole to zjadlam juz sniadanko moja corcia tez :) i teraz lezy ibryka :) na lozku i gaworzy :) Wstalysmy po 8ej :) no ale niebawem moja corcie zmorzy drzemka i mamusie pewnie tez hihi tak ta pogoda senna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poszło z samego rańća, mleczko Bebilon HA1 który kupiłam kiedyś przez pomyłkę :D Nula w nocy siedziałam i zmniejszałam zdjęcia które chce wystawić :P myśmy wstali już o 6.15 nie ma litości!! :P drzemeczka 30 minut którą wywalczyłam ciężkim bojem i już z powrotem na nogach, poszłam sobie zrobić śniadanko, dorzuciłam do pieca, wracam a Kacper..........śpi :P móię do siebie skubany mnie obudził a sam poszedł jeszcze dodrzemać, za 10 minut wesołe ooooo mnie powitało :P i już nie śpi. jak coś wystawiacie na allegro, to nie macie wrażenia że cena którą dajecie jest za niska, albo za wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Fajne z was allegrowiczki - ja nie dzialam na tym polu ale może czas zacząć:) Firanki w domu posiadam do ziemi bo moj mąż na inny rodzaj dostaje nerwicy....niecierpi jak mu ktoś patrzy do okna - pomijam fakt, ze mieszkam na ostatnim pietrze a przed sobą mam tylko ogródki działkowe i park. Wczoraj Misiek zjadł rybkę i bardzo mu smakowała, niestety wieczorem po kolacji już w łózeczku budził się co chwilę a póżniej zwymiotował:( Prawde mówiąc na rybke nie stawiam, może banan w każdym razie już po akcji umyty i przebrany - posciel też - położyłam go do łóżeczka gdzie promieniście się usmiechał i opowiadał sobie a następnie spokojnie zasnął ale my z mężem dostaliśmy nerwicy - mój mąż nie spał chyba w nocy wcale ja spałam jakieś 5 godzin. Misiowi dziś oczywiście nic nie jest zjadł mleczko żadnych sensacji...jak my zawsze będziemy taką histerią reagowac to długo nie pociągniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Marchewko a gdzie wystawić mleko b o jam dwie puszki beblionb pepti nie złużyte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko dzięki - właśnie też znalzałam. Nie wiem czy bebilon pepti pójdzie po to na recepte mleko i nie jest drogie :( Kupiłam sobie czapkęi szalik :D:D:D:D:D więc zima mi nie straszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja miałam dziś wyprać kurtkę...bo moja zimowa jest koloru białego...bardzo inteligentny zakup z mojej strony....no ale skończyło się na miałam i teraz chodze w płaszczu - oczywiście tez bardzo jasnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula tylko to jakieś podejrzane bo mieszknaie jest super zrobione - gładzie, nowe okna, super łazienka, fajne kafle w korytarzu przeszło 70 m, teren ogrodzony i co tylko 180 tys. Boje się że potem się okaże że za to trzeba płacić, jakieś naprawy i tym podobne pierdoły :( No i to chorzów a ja chce Siemianowice ze wzgledów logistycznych :( Olkaa a jak to twoje jest bezczynszowe, przecież to normalnie bloki?? Ja się kompletnie nie znam:( Kochana czy ty wkońcu wpadniesz do nas kiedyś, bo się okaże że wybędziemy i się nie zobaczymy:( Pamiętaj że mam fotelik, jakby co daj znać to radek zawsze może ci go podrzucić, bo twoja siostra jakoś chyba niedługo rodzi:) A wie już co będzie?? Najnowsza wiadomośc jest taka że mamy czas do grudnia ( mam nadzieje że końca) a potem już tylko przytulne gniazdko pod mostem nas czeka :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×