Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Ja już też tak dawno nie byłam u gina :( Ciągle sobie obiecuję, że pójdę, ale nie pamietam, kiedy miałam okres, więc następnym razem już sobie zapiszę itd. A następnym razem znów nie pamiętam i sprawa przeciąga się o kolejny miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa mam ten sam powod co ty, nigdy nie pamietam kiedy mam dostac i po nast. na pewno pojde ;) jak pojde to od razu zrobie cytol. ale zaprosz. zadnego nie dostalam. i chyba tez bede rozpraw. sie z nadzerka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem:) Jestem wyrofną matką bo po tym jak Misiek upadł na książkę, dziś udało mu się spaść z kanapy i wpaść za nią:(:(Darł się jak opętany a najgorsze że tam ciasno jest i nie mogłam go wyciągnąć:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - nie jesteś wyrodną matką tylko Michaś ciekawym wszystkiego chłopcem, w ten sposób poznał co mieści sie za wersalką :) chyba nikt mnie nie przebije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - melduję , że ja miałam robioną cytologię :) mysico - widzę, że Twój Zuch to też mały kombinator...jak moja Aluszka :) Dobrze, że już weekend....choć w niedzielę siedzę sama z Alą :( mamuniu - wszyscy straszą , że po ślubie faceci się zmieniają...a moim zdaniem to nie prawda....zmieniają się jak zostają tatami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu meldunek przyjety:) Mysico oj no Michał jest poprostu żywe srebro:) moje dziecko też ma jakiegos siniaka na czole i nie mamy pojecia kiedy sobie toto nabił:( U nas jakis dzień marudzenia, jedzenie obiadku - 30 min ale jakoś poszło, później płacz i marudzenie - z cyklu nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi...teraz jest leżakowanie W weeken trzeba zaliczyć jakiś market bo lodówka świeci pustkami a że mam taaaką wielką to te pustki są jakoś bardziej widoczne... Wiecie co każdy dzień przybliża mnie do powrotu do pracy....oj będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko :) a kiedy wracasz?? Dziewczyny zamierzam kupić Miśkowi jakieś kapcie po domu - czy któraś może polecić jakieś firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu - ale jeszcze nie wiem czy na stare smieci czy gdzie...choć moja pani kierownik twierdzi, że na stare śmieci Moje dziecko kapci nie nosi...no jeszcze nie chodzimy..ale już mu zakładam skarpetki z takimi spodami jak w kapciach - po pierwsze ciepłe to to i od tak sobie tego nie ściągnie:) skarpetki takie sprawdzają się tez u dzieci chodzących - ja widziałam na dwulatku i dobrze mu się w nich chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam kapcie - u mnie zawsze kończyło się tym, że były noszone góra 5 minut. Najwygodniejsze i najzdrowsze są grube skarpety z ABS-em. Chyba nie pisałam wam, ze Krzysiu wyciął sobie dziurę w rajstopkach. Uzasadnienie - zapomniał, ze ma nie wycinać dziur. Ale zapewniał mnie, że już więcej tego nie zrobi, a \"jego obietnice czasem obowiązują dłużej niż jeden dzień\" :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko tez woli skarpety z abs:) lubi tylko jedne papcie ktore wiecznie gubi... w szafie lezy 5 par nowych nie noszonych😭 porzadki zrobione... okna pomyte... nowe firanki wisza... na oknach swiateczne ozdoby:) w calym mieszkaniu pachnie....;) zamowilam sobie narzute z bon prix czy ktoras z was wie ile czeka sie na przesylke?? http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=5.14.457.1.1.1&pr=19933 taniej niz na allegro:) dzis moj maz jak aniol pomogl mi w porzadkach....:) mily.... itp heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-ja na bon prix czekam zawsze około 2-tyg a zamawiam dosc czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze cos dodam! u nas wczoraj tez był Mikołaj,przyniósł \"kupe\" prezentów....od tesciowej jak zwylke najmniej użyteczne np.szaro-różowa bluza(dziewczęca) dla kacperka!!!!dres dla alusia-rozmiar 56!!!!! itd itp!!! ONa zawsze tak robi że paczka ogromna a w niej same pierdoły jakies reklamówki z gazet,albo cos za małego albo za duże....a widzimy sie (niestety) prawie co dziennie więc wie jakie dzieci są duże.Za to drugi wnuk,który z nimi mieszka dstaje firmówki np. dres z adidasa albo buciki z adidasa....bez komentarza!Ja juz przestałam kupowac jakies gazety z bajkami bo mogę się takiego prezentu zawsze od niej spodziewac i pozniej miałam po 2 szt! a co do wigilii to my raz spędzamy u tesciów(dramat) a raz u moich rodziców. Ale do moich rodziców mamy prawie 200 km więc nie zawsze pasuje tam jechac bo mąż do pracy -wiadomo zawsze jakas służba mu wypadnie a ze tesciowie mieszkają w domu obok to idziemy do nich ,bo jak pisze Fraszka i Mamunia-tak wypada,A mnie to zaczyna wkurzac czemu zawsze mam robic cos co wypada albo cos co inni chcą a nie to co Ja chcę! a ja chcę robić wigilie u siebie,w końcu jestem rodziną ,mamy dzieci i mozemy razem spędzic ten wieczór a do tesciów mozna isc np na drugi dzień.Obiecałam sobie ze to jest ostatnia wigilia u nich,przede wszystkim dlatego że my tam idziemy na gotowe....a ja chcę nauczyć moje dzieci że Tą jedną jedyną wyjątkową kolację TRZEBA przygotować-bo to jest właśnie najpiękniejsze-ta krzątanina,ten zapach pieczonej rybki,szykowanie zastawy a nie tak przyjsc na gotowe -jak w restauracji.Oczywiscie o pomaganiu tesciowej nie ma mowy bo ona woli sobie sama wszystko zrobić!I dlatego się buntuję .... pyniu-co do Sylwka to ja miałam w zeszłym roku podobny dylemat,poszlismy do znajomych a kacper został u tesciowej >Bałam sie okropnie o niego bo On spał z nami w łóżku i to była jego pierwsza noc z kims innym! ale okazało sie ze niepotrzbnie sie martwiłam,przespał całą noc a my sie trochę oderwalismy od codziennosci.I uwazam ze to jest dobry pomysł-maleństwu naprawde nic sie nie stanie!ale z drugiej strony jak masz isc na impreze i tylko myslec o małej to chyba lepiej zostac w domku ja w tym roku tez siedze w sylwestra z moimi dzieciatkami-mężuś ma nocke!coś zcuje że będziemu sobie słodko chrapać juz przed 12 a w nowy roczek bedziemy świętować! nuleczko-kurcze moze coś w tym nazwisku tkwi-jeszcze sie okaze ze rodziną jestsmy i poprze kafe sie odnalazłysmy-fajnie by było!!!a skad pochodzi Twoja mama? dobra troche Was pomęczyłam,na męża juz nie nadaje,bo i tak juz pewnie macie dosyc! aha jeszcze jedno,czy ma któras moze jakies materiały na temat:etyka w biznesie\" mam napisac \"cos\" na ten temat i to cos ma miec przynajmniej 20 str!!!!!!!!!nawet nie mam pomysła jaki temat poruszyć....moze ma któras jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluszka właśnie po kąpieli...Sebek ja karmi...wszyscy jesteśmy mokrzy a łazienka pływa...fale jak nad morzem...nie byłam w tym roku to mi córcia serwuje atrakcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rozmowę na temat sylwestra....jestem bardziej na tak...w końcu kiedyś trzeba zrobić ten krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-śliczna ta narzuta,bedziesz mieć piękne łóżeczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Aluszek zamiast butów i papci używa skarpetki :)...nie narzeka z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektanci to zdorbniala nazwa, bo nie wiem jaki to tytul ma :P leci w piatki o 11.00 na tvn, ujdzie w tloku, mozna poogladac, takie japiszony z tych amerykancow, ufff dobrze ze sie tam nie urodzilam, bo bym miala zalamke, jakkbym miala takich rodakow jak oni :P Pyniu - na śniadanko zjadamy ok. 180 w porywach do 210, potem 150, chyba ze zamraudzimy to zjadamy 90 a potem mamusia wciska reszte za godzinke, jest do tego pol sloiczka zupki w porze lanczu :P i potem po jakims czasie znowu mleczko 120, i wieczorem na dobranoc juz jemy konkretnie, zebyw nocy nie wstawac, bo mamusia musi sie wypsac :P :P :P wiec znowu jemy 180-210 :) a wczoraj po raz pierwszy wciągnęliśmy 300 :D i nie porzygaliśmy się :D są prezenty, są prezenty, to się mój Kacpi jutro zdziwi jak wstanie a ja mu z magicznym pudełeczkiem wyskoczę :D okazalo sie za pozno moj maz sie dowiedzial ze moze sam wybrac prez. (albo mu tak zależałao) i zespol mikołajów w przebraniu zrobił to za niego, i dostaliśy takie puzle piankowe duze, jak ma Pynia, coś w tym stylu: http://www.allegro.pl/item277968316__puzle_piankowe_mata_gratis_.html prosiatego - grzechotkę do założenia na rączkę, oraz magiczne pudełeczko SMiki. generalnie jestem zła że tak pozno sie o tym dowiedzielismy bo mozna by za tą kase kupic cos naprawdę fajnego, ale skoro sie nie udalo to najbardziej podoba mi sie pudeleczko :D jutro bede sie bawiła :P :D tymczasem, borem lasem :P powiem wam pora na dobranoc, bo już księżyc świeci, idę spać do mojego małego zuszka :) kolorowych snow!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllo porannie :) gdyby teściowie mieszk. obok chodzilib. w pierwszy lub drugi dzien swiat :) w zeszlym roku cieszylismy sie ze w nast. swieta juz bedziemy u siebie i z Kacperkiem, i to już tak niedlugo ten dzien :) olapi - heh moja tesciowa na mikołaja zapowaiadala sie od sierpnia, i przedwczoraj jeszcze zadzwonila ze bedzie na pewno :) ale dzis rano juz jej sie odechcialo, bo ona taaaaaka zmęczona, wiec zadzwoniła ze jednak nie przyjedzie, bo ma kaszelek, w nocy jej wyszedł :D i tym sposobem sie wykręciła :) a Kacperka widzieli ost. raz w sierpniu. Jędza dobrze ze Kacperek nic nie rozumie, to nie jest mu przykro. Nie znoszę takich ludzi którzy najpierw cos obiecują, gadają o tym 3 mies. a potem sie wycofują z dnia na dzień :O :O :O dlatego z nimi sie nie zbratałam :D a ost. dostał ciuszki na 56 i 62 (4miesięczne dziecko!!), z ciuszka, ale to nic; ale zniszczone tak, że jakbym go w to przyoblekła to by wyglądał jak szmaciarz, nie wiem czy to jest złośliwość czy tylko głupota :O nie lepiej kupić jeden spiochy a porządne jakieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o swieta to najchetniej spedzilabym je z \" Mamunia \"i mamusia :) hiih no ale niestety jest tak jak jest .Bo co zbuntuje sie i nie pojdziemy do tesciow ?i co sami bedziemy siedziec ? moze faktycznie gybym powiedziala tesciom ze spedzamy razem z Mamunia to moze by obrazy nie bylo .? Ja juz troche przegonilam chorobe .Ale w nocy mi byloz ciezkow wstawac . Uffff jak karmilam mala to spalam na siedzaco w dodatku Tatianka cala noc poplakiwala .Ale na szczescie pospalam do 9ej bo o 6:45 zjadla mleczko i potem polozylam ja spowrotem i usnela. Mialam taka nadzieje z maz bedzie mial wolne bo tak zajal by sie Tatianka a ja spokojnie moglabym cos porobic .Mam cala sterte do prasowania ,moze porzadkow specjalnych nie musze robic ale zawsze jest cos do uprzatniecia . Nastapilo male pojednanie miedzy nami .Tym bardziej ze oboje przeziebieni jestesmy .No i niestety musialam wczoraj wylozyc swoje argumenty , no jesli sie dochodzimy kto ma jak to moj naswietlilam sprawe . Bo ja mala chce wykapaca maz drzemke sobie ucina .Tatianka na moich rekach zabawiam ja ,ledwo widze .smarkam ,kaszle a moj maz jak to on ma zle . Wkurzylam sie i powiedzialam mu ze jak facet jest chory to caly siwat musi mu wspolczuc !!! a jak ja jestem caly dzien z dzieckiem to przeciez sie bycze !!! Dziwne bylo dla niego ze ja ni moglam sie zdrzemnac z mala !! wiec dalam mu core na rece i kazalam sie zajac a mala ma juz ruchy hiihiihih i powiedzialam \" idz spac\" .;-) hehehehehe .On ma ta swiadomosc ze ja sie dzieckiem zajme a on polozy sie izdrzemnie a ja ? Dalam mu warunek przespij sie teraz ale w nocy ty wstajesz .Poskutkowalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaatko moje dziecko od 10:30 wciąż śpi ;) waga: 5300 wzrost: 60 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraszko-ty chyba pisała so tym koniku nie?tez go zamówiłam jest bardzo fajny a dla alusia zamówilismy na gwiazdke http://www.allegro.pl/item278938980_muzyczny_ocean_little_tikes_wysylka_gratis_.html a to tesciowa kacperkowi kupi-oczywiscie to był mój pomysł i musze połowe do tego dołożyc-+koszty przesyłki ale niestety do swiąt nie dojdzie!!!i musze cos jeszcze dokupic zeby mały cos dostał http://www.allegro.pl/item270921446_skrzynia_na_zabawki_3_kolory_pixar_cars_princess.html a to mi sie podoba i jak w przyszłym roku bedziemy robic pokoik dla lacperka to mu zamówie http://www.allegro.pl/item279858095_czerwony_kapturek_poleca_naklejki_dzungla_safari.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×