Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Mysico - ja raczej też polecałabym jeździk. U Krzysia służyl bardzo długo, jeszcze w zeszłym tygodniu miał do mnie pretensję, że go sprzedałam. :o Ten rowerek, owszem, można pchać, ale dziecko musi trzymać kierownicę. Wydaje mi się, że Misiek nawet na wiosnę będzie za mały, aby ją utrzymać i rowerek będzie jeździł na wszystkie strony. Kiedyś była tu dyskusja na temat trzykołowych rowerków i dziewczyny pisały, że się nie sprawdzają. Już nie mówiąc o tym, że ten wyglada na strasznie nietrwały i pewnie połamie się po miesiącu. Marchewko - Kacperek jest śliczny! Wygląda na małego rozbójnika, który potem za wszystko przeprasza uśmiechem. Bardzo podobają mi się jego brwi - takie cienkie i ładnie zarysowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) marchewo- KAcperek sliczny:) mysico- wierze ci ze masz dylemat bo zarowno jezdzik jak i traktorek to fajne zabawki... u mnie jest tak ze i to i to jest uzywane caly czas:) goraco polecam traktorek...( alek ma do tego stodole) u nas nie ma problemu z wybraniem zabawki Alek uwielbia auta i cieszy sie z kazdego:) od wczoraj bak kaszle... dzis jedziemy do lekarza nbo w nocy go targalo....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się doigrałam rozwala mnie przeziebienie i marudzimy z Patrykiem po równo. Niestety mąz nie mógł wziąc urlopu i musimy jakos dzisiaj przezyć...i jeszcze rehabilitacja...idę się najelśc jakis tabletek może mi przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wpadłam się przywitać. Widzę, że trwały poszukiwania mojej osoby, hi, hi...Rzeczywiście na NK nie wkleiłam zdjęcia, bo chcę wybrać jakieś w miarę Ok a nigdy nie mam czasu, żeby przejrzeć zasoby:( Muszę poszukać jakieś z okresu 2004 gdy byłam szczuplejsza, teraz nawet buźka jest za okrągła:D A poza tym chcę Was dodać do znajomych ale zanim mi się to wszystko potwiera, \"odciążą\" serwery, to już albo Kasia coś chce albo pakuje mi się nakolana i stuka w klawiaturę albo Wojtek czegoś potrzebuje albo to albo tamto. Nawet w nocy chodzi mi ten komputer jak dziki muł:D Przepraszam wszystkie, którym jeszce nie odpowiedziałam na NK, Marsjanko, marchewko i inne dziewczyny:) Jejku, znów lecimy z Wojtkiem wybrć jakieś płytki podłogowe do witrołapu, ostatnio w Krakowie nie wybraliśmy nic:( Ale jesteśmy wymagający:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię pewnej boginii która wyskoczyła z głowy pewnego boga w morzu :) poznasz po zdj. :) dziękujemy za komplementy, aż się zaczerwieniliśmy, a Kacperek schował swój zawstydzony uśmiech w ramię mamusi :) preędkość na tym serwerze na n-k powala, wczoraj chcialam dodac fotki i mnie wsciek ogarnal bo ile mozna czekac? i to o polnocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejscu Lenki to bym nie wiedziała któego amanta wybrać: Kacperka, Miśka, Patrysia?? oj wszystcy tacy fajni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę nie wiem co się tam pokopało na tej stronie, ja cię znalazłam ale nie ma tej ikonki zaproś, albo dodaj do znajomych :( jest!!!! pojawiła się, wysłałam ci zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko, aniołeczek! Ma niesamowicie piękne oczka i elektryzujące spojrzenie :-D A taki pączuszek! Mniam, mniam, do schrupania! :-D Andziu, rzeczywiście, to widać od razu, że oboje za soba przepadają! Mam nadzieję, że Kamiś też będzie tak ubóstwiał swoja młodszą siostrzyczkę :-) Jak to sie robi, żeby dzidzia miała takie całuśne usteczka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mega wsciekła!!!!!!! przypomnijcie mi, żebym zawsze liczyła tylko na siebie, jak mi trochę przejdzie to się Wam wyżale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, Judytko! Nie ma jak mi przejdzie, proszę sobie ulżyć natychmiast! Ale mnie się wydaje, że potrzebni są nam nawet tacy ludzie, którzy zawodzą - wówczas bardziej doceniamy innych. I siebie. Jakby zawsze było miło i fajnie to byłoby ... nudno! I świat stałby w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko na nas możesz liczyć!!! Nula hmm co do usteczek.. to nie wiem może mój mąż wie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wem dziewczyny dzięki:) a bo było to tak o 11:30 Patryk miał mieć rehabilitacje i miał [po nas przyjechać teściu. No i dzwoni o 11:07, że się spóźni 5 min i że już jedzie....spóźnił się 25 min i przyjechał po nas o 11:35...oczywicie zajecia szlag trafił, my z Patrykiem wyczekaliśmy się na dworze itp. A najbardziej wkurzona jestem o to, że jakby mi powiedział, że ma do nas jeszcze kawał drogi to bym pojechała taksówką a tak zmarnowaliśmy zajęcia, które są dla nas bardzo ważne i na które naprawdę ciężko jest si ę załapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judytko - zycze powrotu do zdrowka 🌼 Marchewko :) 🌼 Andzia- masz sliczne dzieciaczki :) i te usmiechy poprostu lamacze naszych serc :) Nula - dziekuje za mile slowa :) Ogladalam zdjecia twojego Kamilka :) ta fotka co lezy na brzuszku golutki :) super albo jak sie bawi na macie . Jak sprawdza sie krzeseklo do karmienia ? kiedy zaczlas go tam sadzac i karmic ? Ja tez mam dzis chandre !!! szczegolnie na mojego meza uffff troche mamunie zameczylam swoimi zalami !! ale i tak az sie w mnie gotuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulki Wy moje, Fraszka i Judytka🌻🌻 Ja też jestem podminowana, trochę zła na siebie, trochę tak jakoś ogólnie:( Nula to fajnie napisała, ze bez kłopotów i sprawców kłopotów byłoby zbyt sielankowo:) Jestem już przejeta tym wyjazdem Wojtka w Alpy, my z Kasią jednak zostajemy. I co lepsze na dwa, trzy dni pójdę do pracy na kilka godzin, spróbuję zastapić męża i teścia, hi, hi.Ależ jestem dobra i uniwersalna, jak tak po pół roku nieobecności w firmie mnie chca i jeszcze mam ich wesprzeć:) W tym czasie Kasia będzie trochę w przedszkolu, potem ją odbiorę albo może babcia, i pędem do roboty, trochę zostanie z nią p. Ewa a trochę teściowa. mysica:) też mi się podoba jeździk:) Dziewczyny, u nas krzesełko do karmienia sprawdza się rewelacyjnie, Chicco Mamma, zaczęła go Kasia używać od 8 miesiąca, jeszce teraz nam służy niekiedy. Ucałowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam fraszko Mlaleństwo cudowne ;-) marchewa do proklologa ide za tydzien. zaliczona rehabilitacja, taezr Mąły spi, ja pije kawe i odpoczywam, na 19.00 dentysta w dabrowie górniczej, znów z 3 godziny...a czuje sie nijako pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
Andzai Lena i Jaś boscy!! grtauluje tak słodkiej parki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożarłam się z doktorem :O :O :O znaczy rozstaliśmy sie już w przyjazni, ale żeśmy się powk***li nawzajem :O co za @#$%^&*(*&^^%$$##@@@%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$$$$@#$%^ baran jesteśmy zaszczepieni, jeszcze tylko wzwB i kooooniec :D alleluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam cierpliwości do NK .....co włączę to przeciążenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-mój kacperek na takim jezdzidełku co sie odpycha nogami spędził pół życia i uwazam to za najlepsza rzecz jaką miał do tej pory -nie wiem czy o takie cos ci chodzi ale to naprawde polecam i na dworze sie tym bawił i teraz w domu (na bobasach ma na tym zdjęcie) ZDJęCIA DZIECIACZKóW KTóRE DODAłYSCIE Są przesłodkie, każde jest jedyne w swoim rodzaju i najpiękniejsze na świecie andziu-ja sie zawsze wzruszam jak kacperek przytula aleksa i go całuje a widze ze twoje dzieci tez sie bardzo kochają,fajnie ze jasiek jest taki czuły dla siostrzyczki .Ten krem co mi przysłałas jest super ,moja kolezanka w szkole tez rozprowadza te kosmetyki nasz alus miał dzisiaj pik pik(szczepienie) bidulek płakał ale nawet dobrze to znosi żadnej gorączki ani marudny nie jest-mój dzielny chłopczyk Waży 5900 a co do \"długości\" to własnie mi lekarka powiedziała ze tak mierzą ale to nie jest miarodajne bo takiego dziecka nie idzie dobrze zmierzyć-apropos tego co któraś z Was niedawno pisała! jutro wpadne bo mój mężuś idzie do pracy to go nie będą oczka boleć że ja siedze przy kompie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tania - przesłodka :D ślicznie wygląda, a Lenka jak się uśmiecha ślicznie!! a Jasio jaką ma dostojną fryzurkę, jak prawdziwy Jan Kazimierz :D jak wchodzę na nk to tylko daję odśwież odśwież odśwież odśwież inaczej nic bym tam nie zdziałała, ale nie mam nerwów do większych działąń itp. bo to tyyyyyyyyyyyyyle trwa. jak wracaliśmy ze szczepienia, to Kacperek siedział ze mną na kolankach, ściskał mnie za palec, potem go potrzepał a potem znowu ściskał, a potem patrzę na niego....a on śpi słodziutko :) ale najpierw kochana pani Kasia udostępniła nam swój gabinet i nakarmiłam w spokoju Kacpusia, a jemu tak się spodobała atmosfera że oczka zaczał przymykać :) uchhhh zjem go dosłownie kiedyś, taki smaczniutki i pyszniutki ten mój synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta i go zeżało Marchewko - pamiętam, jak jeszcze niedawno bylaś zestresowana i zgubiona, a teraz szczęśliwa, pewna siebie mamusia. Spędziłam dziś bardzo pracowity dzień, dopiero po 21 usiadłam :( Mam już dość wdrażania nowego programu, nie wiedziałam, że to taki koszmar. Na dodatek mój bank wcielił się do innego, ale szczęśliwie program na razie jest ten sam. Chyba bym oszalaa, gdybym musiała jeszcze zmieniać program bankowy :( N-k praktycznie nie działa. Chciałam dodać nowe zdjęcia i nic z tego. Chyba pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×