Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

kurcze tak sobie pomyślałam teraz, że my tylko chłopczyk chłopczyk - Bartoszek Ryszrad. A jak będzie dziewczynka???? Nie mamy imienia!!! Gdyby Jasiek był dziewczynką to miał zostać Leną Antoniną a teraz zostać przy tych imionach czy inne??? Jejku jaki to trudny wybór!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha koleżanka, która jeszcze wczoraj była na podtrzymaniu dziś w nocy urodziła synka Kubusia, malutki - 2600 (a to 37 tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardziej te czerwone, ale te szare tez, dlatego nie umiem sie zdecydować. Dla dziewczynki fajne jest Joanna - takie eleganckie. Podoba mi się też Nadia. Kiedys wydawało mi się dziwaczne, ale potem mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, faktycznie bardzo zielone :) Ale jak sie wstawi meble, powiesi firany to sie to wszystko stonuje. Ja już wybrałam kolorki ze strony nobilesu. Jednek zdecydowałam się na spokojne. Może nastepnym razem zaszaleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia i Fraszka:):) duzo zdrówka na urodzinki, takie spóźnione ale bardzo szczere życzenia od spectry i Kasi🌻🌻🌻 olkka:) ja jestem chętna na spotkanie, piątek 17 godz, dla mnie OK. Kto jeszcze dziewczynki? Ametyst:) cieplutkie fluidy dla Ciebie Andzia:) trzymaj się dzielnie Całuję Was wszystkie, to na razie, biegnę do tej mojej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra to Joanna:) A moja córka to Katarzyna Joanna:):) Olkaa, spodenki bordo są boskie:) Marchewka:) dzięki Kasia już zdrowa jak ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bardziej podobaja sie czerowone:) marchewo maila sprawdze w domciu bo mam outlooka tak ustawionego ze tylko tam moge odebrac poczte:) uff jak goraco jestesmy dzis u tesciow mezus zajety robota:( alek spi po szalenstwach na dworze a ja sie troszke opalilam zreszta mnie tak szybko sloneczko chyta ze wystarczy pare min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwiolkę, zeby Was pozdrowić i z powrotem do łóżeczka :) Ale mam teraz sporo czasu i myślę nad kuchnią, bo musimy na wymiar zrobić, a jak na razie zbyt wiele koncepcji nie mam :-) Życzę Wam dużo słoneczka i radości i dziękuję za pamieć! 🌻kwiat]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) U nas po staremu, na spacerki chodzimy, Aga fika, na szczęscie je już normalnie-łyżeczką, chyba wychodzą jej dwie górne dwójki bo ma spuchnięte dziąsła ale nie jest marudna. Dzisiaj byłam w Katowicach odebrać paszport od Agi. Fraszko i MłodaMamuniu życze z okazji urodzin zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur ale za to pełnych radości, dużo szczęścia, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - i szare i czrewone są fajne, ale mi się bardziej czerwone podobają. Marchewko - prosze prześli do mnie zdjęcia zieleni. Ja właśnie walecze z fotosikiem, jak mi się uda to wam pokaze Agusie, a jak mi się nieuda to wysle ma meile zdjęcia. Ametyst 🌻 odpoczywaj i myśl nad kuchnią :) Andzia, Marchewko - trzymam kciuki za Was, końcówka ciąży w takie upały to nic fajnego. ja całe poprzednie lato z brzucholem chodziłam. Spectro - to dobrze że Kasia zdrowa 🌻 Jestem chętna na spotkanie ale na 100% jeszcze nie wiem czy będe wtedy mogla przyjechać ( dopiero teraz zobaczyłam na kalendarzu że 8 czerwca jest piątkiem po bożym ciele) jeśli nigdzie nie wyjedziemy to stawimy się na spotkanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa- szare :) mnie sie bardziej podobaja . Marchewka- mnie tez w czasi tych upalow lekko nie jest uff chyba kazdej brzuchatce ciezko teraz :( Chciaz teraz czuje sie dobrze gorzej rano bylo okropnie mnie mdlilo i mialam zawroty glowy .Teraz wcinam lody owocowe :) bo trzeba sobie czym umilic ten upalny dzien bo maz po pracy sobie drzemie wiec i tak siedze sama czy jest czy go nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - no u mnie to samo, czy jest czy niie ma, to i tak siedzę sama :( niestety mój zawsze sobie cos znajdzie do roboty, mdłości mineły, właśnie zagryzłam batonika i wypiłam dobry soczek :) mnie to chyba bardziej od tego antybiotyku bierze :( za dużo tych leków, a oni jakby mogli to by wciaż nowe przepisywali w ogole cos kojarze ze w zeszlym tyg. Andzia miala podobne objawy, ale potem jej minely :) to chyba urok tego okresu ciążowego :) ale upał też niemiłosiernie daje w kość, ja siedze w domku, nosa nie wystawiam, nie znoszę przebywać na upale ani się opalać, no chyba żebym była gdzieś nad wodą :classic_cool: wtedy by mnie musieli siłą ściągać :P myszka mi się psuje i lata mi tu kursor po całym ekranie i pomyśleć ze w zeszłym tygoniu sama ją do tego doprowadziłam no ja jestem troszkę przerażona zieleninką ;) liczę tylko na te meble i firany :) sugerowałam nawet mężowi dwie ściany w zieleni a dwie w żółci, ale powiedział, że nie ma czasu na takie zabawy, trzeba się spieszyć :( najwyżej przemalujemy potem (akurat ;) ) ona nie jest taka mocna jak na zdj. ciut jasniejsza :) już po wszystkim prześle zdj. z mebelkami itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tego było mało to moja alergia na pyłki i co tam jeszcze lata w powietrzu postanowila osiągnąć szczytową formę :( pięknie wyglądam, zasmarkana, zapuchnięta i oczy jakbym wyła z miesiąc czy znacie jakieś zwykłe metody homeopat. na uciszenie tego świństwa? chociaż kataru? pliss podajcie jak coś znacie ;) marsjanko - poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś się pokłóciłam z siostrą i serce mine boli :( Trzymajcie się kochane brzuchatki !!!! Przypomnijcie raz jeszcze kiedy ten sądny dzień.... Olka- mnie się podobają bardziej czerwone są takie weselsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie z Katowic, bo jestem tu pierwszy raz. Widzę że poruszony został temat szpitali więc pozwólcie, że też o coś spytam :-) Mieszkam w Katowicach, ale chodze na szkołe rodzenia w Izbie Porodowej w Lędzinach, i jest super! Tylko zastanawiam się czy tam rodzić, bo to tylko Izba Porodowa. Co prawda do szpitala w Tychach jest tylko 10 km i dobra droga ale czy to bezpieczne? Czy ktoś może ma w tej kwestii jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) bylam z alusiem po buleczki w sklepie i powiem wam ze juz sie robi duszno:( marchewo- tak jak ci pisalam na gg bardzo mi sie ten kolor podoba i mysle ze mebelki+ firaneczki itp uzupelni calosc ..wiem ze zolty kolor do zieleni pasuje ale skoro zdecydowalas sie na taki odcien zieleni to lepiej zalagodzic go ot chocby delikatna morela czy subtelnym rozem:) tak moje dziecko wczoraj ciezko pracowalo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e9f21532a50b761.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/006f96ddabb6cd1e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/daadbdf1a1240a18.html a potem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4573557e14e2528e.html ten kapelusz na zdjeciu to babci Eli zapomnielismy Alusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - nooo bardzo pracowity ten twój sunalek...nawet przed zasnięciem załatwia jeszcze wazne sprawy przez komórke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie cos ostatnio nie moze sie z nia rozstac( szkoda tylko ze rozowa z barbi:( innej nie spotkalam w zeszlym roku) wybiera numer i mowi: baba jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacerta - ja nie mam pojecia na temat izb porodowych, więc raczej nie mogę ci pomóc. Nawet nie wiem, czym to sie różni od zwykłego szpitala :( Mamuniu - widzę, że masz małego pracusia :) Chciałam ci napisać, że wygląda świetnie w tym kapeluszu. Ametyst - dobrze, że się odezwałaś. Nawet jeżeli leżysz, to wpadaj do nas co kilka dni, aby zameldować, że wszystko dobrze. Dzięki za pomoc w wyborze spodenek. :) Więc jednak czerwone. A Krzysiu jest chory :( Ostre zapalenie krtani i czegoś tam jeszcze. Od razu korzysta z okazji, zeby nie jeść, a on już jest taki chudziutki. :( Ze spodenek wystają mu dwa patyczki, a kiedyś miał takie zgrabne nóżki. :( Dziewczyny w ciąży, strasznie wam współczuję w taki upał. Andzia już niedługo, ale nie spiesz sie, póki nie dotra szczepionki. :) Ciekawe, dlaczego na naszym topiku jest tak mało dziewczynek? Tylko Kasia i Aga, no i u Fraszki. Andziu, musisz się sprężyc, żeby nie popsuć statystyki jeszcze bardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Ala to też dziewczynka - jak się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja mam dziś pracowity dzień: najpierw akademia w przedszkolu (podeślę potem zdjęcia), potem do szkoły oddać pracę, potem do szpitala na badania i jak tu nie mieć skurczy pod KTG właśnie Olka zszokowały mnie te szczepionki..... to nasze łóżeczko dla dzidzi (łózio jest po Jaśku i dzieciakach mojej koleżanki) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6adf6b6ef97c488.html a to mój mały bąbel jak byliśmy na wsi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edd218d38c7f0cf2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- Twój bąbel to już wielki bąbel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój bąbel jutro skończy 4 latka i 2 miesiące co do cesarki dziś się wszystkiego dowiem i mam nadzieję (jak w czwartek), że po badaniu wrócę do domu w weekend w szpitalu???? i to w taki gorąc błeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, Pyniu, wiedziałam, że o jakiejś dziewczynce zapomnę. Skleroza :( Andziu - twój Jasiu to już duży mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×