Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Marchewko wspólczuje Ci z tym zębem, ja wiecznie moje leczę i cały czas mam ubytki. Z kasy wyadnej na dentyste i ginekologa bym sobie teraz kupiła meble do mieszkania:O Mysico ja zawsze zakładam nad ranem jak sie obudzi na karmienie, zakladam i czekam albo przemyje cewke chłodnym wacikiem i zakładam woreczek i czekam i czekam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy ze spaceru po parku. Ala jak zwykle buczała więc ją wyjełam z wózka i podziwialiśmy świat .......i muszę się tym podzielić......przechodziła babka i zaczepiła nas (jak to zwykle bywa....ojjjooojjooo i takie tam) ale nie otym chciałam.....pyta mnie ile Ala ma miesięcy ...wiec mówię 4....odjełam sobie 1 , a co.......a ona na to : JAKA DUZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D.....pewno sie nie zna ale i tak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - mocz nie musi być z rana.....więc ja zakładałam popołudniu tak do 2 h przed przyjsciem Sebka z pracy , a on potem........ szybciutko do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaMamuniu
czy mogę mieć do Ciebie prośbę? Gdybyś mogła napisać jeszcze parę słów o tych sałatkach, o których kiedyś pisałaś: tej z serkiem wiejskim - czy robisz do niej jakiś sos, czy też może ta śmietanka z serka wystarcza. Jakie proporcje, tzn. robisz z jednego serka, do tego jedna papryka czerw., jedna ziel. jeden ogórek itp. I jeszcze jak robisz sałatkę grecką, jaki sos, ja kiedyś zrobiłam, sos vinegret (ocet winny, oliwka z oliwek, musztarda) i sałatka poszła do kosza przez ten sos :( Przepraszam za te pytania, ale jestem początkująca w kuchni i żeby coś zrobić muszę mieć wyłożone jak "krowie na rowie". A jak mnie wyrzucicie i nakrzyczycie, to też zrozumiem :( Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico nam wystarcza z jednego sikania, ja zakladam rano bo u mnie lab. czynne od 8 do 9. Ale u tak małych dzieci nie ma znaczenia czy mocz jest z rana bo i tak nie bedzie to ich pierwsze sikanie:) Wiem ze mozna przechowac w lodówce w razie czego ale nie wiem jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okąpałam i ululałam Aluszke :) W końcu zdecydowałam sie zacząć od kleiku ryżowego Bobovity , zagęściłam ni dziś dwz razy mleko w proporcji 2 łżeczki na 100 ml mleka i narazie ok....ale nie zapeszajmy ..... Pędze na mecz sitki :D Spokojnej nocki życze mamunią .....tym brzuchatym mamunią też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu to Ala wczesnie zasypia, fajnie masz. A Tomek od jakiegos czasu dopiero ok 21.30 i to jeszcze musze go wybawic przed kapielą takze omijaja mnie wieczorne seriale;) Fajnie zapowiada sie na tvp 2 Hotel Babylon, ale oczywiscie nie widziałam 1-go odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, Paprotko dzięki za pomoc :) Mój Michał też chodzi wcześnie spać bo on poprostu wogóle nie śpi w dzień:(. Od 18 robi się marudny ale nawet nie zamknie ślipek:( Próbowałam go kłaść później( żeby rano dużej spał) ale się nie da. dostałm paczkę z hippa. Mrasjanko ty mówiłaś o jakimś zbieraniu kodów z produktów?? U mnie nic nie pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko - a ja do ciebie w sprawie tych pieluszek na huggies, nie mogę tam znaleźć takiej opcji, gdzie mam wejść żeby mi przysłali takie próbki? a o jakie kody z hippa chodzi? Pyniu - ty zapalonym kibicem jesteś :) sama też grałaś w jakimś klubie? ząb boli :( nawet ból z niego nie jest tak straszny jak to że promieniuje do wszystkich górnych, nie mogę jesc, co jest dla mnie największą tragedią jak idzie sie domyślić ;) Paprotko - dokładnie!! ja słynę z utrzymywania ginki :O zawsze coś :O dentystkę miałam wcześniej lajtową, nie wiem z czego ta kobieta żyje, ale płaciło się u niej dopiero po zakończeniu leczenia (około półrocznego na każdego zęba, nic dziwnego ze w końcu padł :( , kwoty minimalne :( ) natomiast nowy dr wie od czego są pacjenci, i nawet za zatrucie trzeba było zapłacić. kupiłam wczoraj śliczną czapeczkę z cocodrillo, i znowu jest za duża!!!! nie wiem jak to robie, proszę o czapeczkę dla noworodka, pani mi daje czapeczkę wielkości złożonej husteczki do nosa, mysle: eee za male, ciut większą proszę, i wychodzę z czapeczką w rozm. 42 :) w ten sposób mój synuś ma już 2 czapeczki w rozm 40 i 42, dzis chciałam kupić jeszcze w 38 ale się zreflektowałam ze zawsze kupie nie taka, po prostu muszę iść z nim i przymierzyć :) na początek będzie miał ciut większą :) ale za to prześliczną :P w te upały to chyba nic mu nie bedzie jak bedzie ciut luzniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko pociesze cię że ja też początkowo kupłam za duże czapki bo te co dawały mi sprzedawczynie wydawały mi się za malusie. Dzięki temu jak wychodziliśmy ze szpitala zimą to Michaś tonoł w czapce:) Ogólnie to kurde dzieci w rekordowym tępie wyrastają z czapek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wpadłam Was pozdrowić i nie mogę się doczekac, kiedy będe w końcu mogła z Wami porozmawiać o dzidizusiach, bo jak na razie, moge tylko opowiadać o życiu płodowym :) Zyczę Wam dużo radości i słoneczka, u mnie dzidzia rośnie, już 13 tc. ale droga jeszcze daleka :-) Pozdrawiam ciepło! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) salatka z serkiem wiejskim:) ja dodaje rozne ilosci i ciezko mi powiedziec ile dokladnie wyjdzie salatki raz daje jednego ogorka zielonego, jednego pomidora itp zallezy na ile osb ja robisz n co do ilosci serkow to na 4 osoby potrzeba dwa...:) nie daje do tego zadnego sosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mysico - ja dostałam razem z paczką z hipa, kupon-zgłoszenie oraz informację o nagrodach za punkty, możliwe że już nie ma tej promocji, to była taka osobna kartka Marchewko - na stronie: http://www.pieluszki.pl/ na marginesie po prawej stronie w \"i zamawianie darmowych próbek produktów huggies\" - najlepwiej tam zamawiać w poniedziałek bo są jakieś limity tygodniowe na rynku w Mikołowie dzisiaj są \"dni mikołowa\" a tu deszcz pada -beznadzieja. Dzisiaj u nas będzie imprezka przyjadą na dwa dni znajomi z Bukowiny Tat. z dwójką dzieci, męża brat, kuzyn. Oby jutro nie padało bo chcemy zrobić grila na ogrodzie a później wybrać się na rynek na koncert \"Myslowic\" Miłego weekendu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaMamuniu
wielkie, ogromne DZIĘKUJĘ oraz❤️ i 🌻 Dziś wieczorem roibę tą z serkiem wiejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko -dzięki, ślepa jestem chyba, bo nie zauważyłam wcześniej :( szkoda że zawiesili na razie buu . Byłam w Auchan, fajne te bodziaki, też kupiłam kilka par :) już sie suszą, przeżyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te huggisy będą odblokowane w poniedziałek, bo limit tygodnioy się skończył i dlatego zablokowane, mi do 2 tygodni przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko - super dzięki za info :* :) mam takie pytanko ...czy jak się brzuch spina, i do tego boli w krzyżu, ciężko się ruszyć, bo wrażenie jakby zaraz ten twardniejący brzuch ciążowy miał przygnieść cały tułów....to są skurcze, czy to jest normalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo-trzymam kciuki :) dzis twoj termin??przesylam ci pozytywne fluidki:) jesli to porod to badz dzielna!!! milo mi ze moge sluzyc rada :) mam nadzieje ze salatka bedzie smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcheko - to chyba skurcze porodowe, ale jest jeszcze coś takiego jak skurcze przepowiadające ale nie wiem czym się róznią bo tych nie miałam, ja miałam takie jak opisałać, ból jak na okres ale mocniejszy i dodatkowo promieniujący od kręgosłupa, jak coś to trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) mija dziś nasz termin :) ale czy to są właśnie skurcze, czy to taka kolej rzeczy że sobie twardnieje ten brzuch.......może mu już za ciężko albo co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie by było :D ale z drugiej str. niech się jeszcze wstrzyma, bo ząb nadal mnie napie********* ile sił w szczęce :( mam nadzieje ze to minie już do jutra..... może to te przepowiadające bo są nieregularnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewa tzrymaj się. dasz radę!!! czy 15 dniowe dziecko może mieć kolki? mały wieczorami płacze i płącze ;-( nie podaję mu niczego, bo wszytko n kolki jest powyżej 1 miesioca miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam nasza Marchewka ? Jesli urodzi dzis stanie sie lipcoweczka :) trzymam kciuki !!! Mnie w nocy meczyly skurcze w nozkach .Zreszta wczoraj dosyc sie nachodzilam po markecie i czulam jak mi stopki pulsuja . Dzis rano zostalam obudzona slodkim caluskiem i zimnymi golymi nozkami Aleczka :) . Kazal sobie zalaczyc bajke o traktorze i lezac miedzy mna i mezem spiewal \" tututu \" :) tak jak traktorek Tom :) Teraz poszedl z Mamunia do Kosciolka potem wybieramy sie na odpust .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkka kolki i udzieci wystepują już od 2 tyg. od urodzenia także sądze że to kolka spróbuj suszarki powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×