Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

olkaa- popatrz na to z drugiej strony ja naleze do osob krągłych i wierz mi ze przykro jest isc do sklepu gdzie sa tylko rozm 36 poniewaz ja nosze 38, 40 ( przed slubem czasem 36 zalezy co) dla wygody kupuje teraz 40 bo mam na czym siedziec i po zimie oponki heheh nie urazily mnie twoje slowa ale to troche dyskryminacja bo idac do sklepu powinna byc kazda rozmiarowka w koncu kobiety o pelnych ksztaltach tez sa eleganckie:) w sklepie gdzie kupujemy meble sprzdawczyni nalezy do osob puszystych ma taki swietny styl i tak dobrze dobiera kolory, fasony i ozdoby ze az milo na nia patrzec do tego przesliczny usmiech!! w koncu grubszy nie znaczy gorszy akurat masz szczescie bo z tego co mowisz ( na zdjeciu niewiele widac) masz zgrabna sylwetke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę 38,40, o 36 mogłabym pomarzyć. Nie powiedziałabym, że jestem krągła, gruba czy puszysta, raczej szczupła. Ale jak czytam niektóre wypowiedzi na dietach, to się załamuję. Zresztą muszę się pozbyć trochę sadełka z boków, bo nadchodzi lato. Nie przewiduję chodzenia z gołym brzuchem, ale nie chciałabym, aby przy schyleniu wystawała mi oponka. To jednak raczej kwestia ćwiczeń, a do tych jakoś nie potrafię się zmoblizować. Parę razy zaczynałam, ale potem się poddaję. :( Mamuniu, na tych zdjęciach ze ślubu jestes taka szczuplutka, dlatego trudno uwierzyć w twoje krągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi ze sa w zeszlym roku od lutego do kwietnia schudlam ponad 15 kg wygladalam juz super ale od jesieni do teraz przybylo ok 7:( bralam tabletki na zanik pokarmu i antykocepcyjne od tego sie zaczelo apetyt itp a potemto juz brak silnej woli:( ja zeby przytyc nie potrzebuje sie obzerac!! poprostu wystarczy tydzien jedzenia poznych kolacji😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten piekny dzionek! Ale sobie pospałam (po wyprawieniu małego do przedszkola). DZIŚ MÓJ JAŚ KOŃCZY 4 LATKA!!! :)) :)) :)) Pomaszerował do przedszkola z torbą cukierów uradowany. Mój brzusio też jeszcze się buntuje, najgorzej wieczorami, do Fenoterolu już zaczynam przywykać ale szlag mnie trafi z tym życiem na pół gwizdka, no i te inne ograniczenia... tak Fraszka koligacje rodzinne rozwiązane, MMamunia mnie \"doświadomiła\" jeszcze. Ale z Ciebie łobuziara :)) Acha tez polecam zakupy w Fasion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalaczylam fotki na bobasach :) ja z siostra ( ten pan w srodku to kolega- pan mlody u kotergo bawilismy sie na weselu w sierpniu zeszlego roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, no to sto lat dla twojego Jasia 🌻 🌻 🌻 Leżenie potraktuj jako zbieranie sił przed powtórnym macierzyństwem. Potem już nie będzie czasu na wylegiwanie. Mamuniu, na tym zdjęciu też jestes szczupła. A wiecie co, mój sąsiad powiedział mi, że jestem niekulturalna i niesympatyczna. Biedak, pewnie by się zmartwił, gdyby się dowiedział, gdzie mam jego opinię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze moja Mamunia dolaczyla ze mna fotki :) wiec teraz smialo mozeci okreslic czy jestesmy podobne czyni ? :) Andziu - no troche taki lobuz ze mnie wyszedl ;) Dziewczyny co do rozmiarow to ja jestm mniej przewrazliwiona , pewnie ze chcialabym wygladac jak modelka ale czy to jest najwazniejsze ? Zdrowie , usmiech dzieciaczkow itp Mamunia - masz zaciecie i kochanego Aleczka ,zdrowie , kochajacego meza ,zawsze Ci powtarzam po co sobie zycie truc kompleksami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Fraszka jest siostrą Mamuni? A tak się zastanawiałam, jak Andzia pisała o tych koligacjach rodzinnych. Ale jakoś nie potrafiłam się zorientować, o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki wiosennie:) Ale jesteście łobuziarki:) Fraszka i Mamunia:) Powiem Wam, że ja też tak lubię broić:) Tez jestem bliźniak jak Wy, za to w wieku Waszej starszej siostry:) Gratulacje dla nowej cięzarówki🌻 Acha, no super wyglądacie na wspólnym zdjęciu, jesteście śliczne, zgrabne dziewczyny:) Nie kombinuj Mamuniu z tym odchudzaniem, wiem, że każda z nas chce być piękna ale nie chudnij 15 kg w miesiąc, please:) A co tak Cię wzruszyło Mamuniu? Jaka książka? Co w ogóle teraz czytacie dziewczyny? Ja przeczytałam ostatnio \"Dziewczynę z perłą\" Tracy Chevalier, był tez film o tym tytule z Colinem Firth w roli malarza Johannessa Vermeera i Scarlett Johansson w roli muzy malarza. Cudne, pełne barw i pasji:) Andziu:) Dużo uścisków i buziaczków od wirtualnej ciotki dla Jasia🌻🌻🌻. To już duzy chłopak:) Ty Kochana dbaj o siebie, naprawdę wiem jak to jest jak trzeba się oszczędzać. Niewielkie to jednak pocieszenie dla Ciebie, hm... Olkaa, Ty serio jesteś niesamowita kobitka, z tym sportem i tak w ogóle, naprawdę na zdjęciu szczuplutka jesteś:) Pynia, jak tam się macie z Alicją?:) Też jestem bardzo szczęśliwa dzięki naszym kochanym piłkarzom, Otylii i Adasiowi Małyszowi🌻🌻🌻 Ach, zapomniałam Wam napisać, że w ub. środę byłam z 4 koleżankami i ich córkami około 10-letnimi na oratorium Piotra Rubika \"Tu es petrus\" w Spodku w Katowicach. Rewelacja, fantastyczne wrażenia artystyczno-emocjonalne. Polecam:) Wczoraj byliśmy z mężem i Kasią w Krakowie spotkac się z przyjaciółmi. Byliśmy tez na mszy w naszym kochanym kościele u oo. Kapucynów, w którym braliśmy ślub, do naszej 3 rocznicy został nam miesiąc:) Dowiedzielismy się, że będzie oratorium \"Tu es petrus\" 2 kwietnia na Rynku Gł. o 19 tej w 2 rocznicę śmierci Jana Pawła II a potem pod oknem papieskim uroczystości czuwania. Oczywiscie wybieramy się!!! Dwa lata temu byłam 3 tygodnie przed rozwiązaniem jak umierał papież, bylismy nawet w Krakowie w tych dniach ale nie mogłam juz chodzić i nie byłam w stanie dojść pod okna Pałacu Biskupów. Rok temu jakoś nie pomyslałam o tym a teraz musimy tam być. Z Kasią też myślę, że jest to mozliwe. Juz była rok temu na Błoniach na mszy z Benedyktem XVI:) Buziaczki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro - my sie z mamunia nieraz potrafimy zaczytac tak porzadnie tzn jedna biegnie do swojej biblioteki ,druga do swojej i wymieniamy sie :) ja teraz czytam ksiazke pt \"Na posłaniu trawy \" autora Lian Hearn ,to jest druga czesc bo pierwsza to \"Po słowiczej podlodze \" Akcja dzieje sei w mitycznej Japonii . Polecam . Z siostra lubimy czytac cos na tle historycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuniaMamunia
andziu- wszystkiego najlepszego dla Jasia!!kazde urodzinki dzieciatka to zarowno dla mamy jaki dla dziecka jest wielkim przezyciem... mamusia mysli jejku to juz cztery lata a dopiero co lezalam na porodowce a Jasiu jest dumny ze nalezy do starszakow itp... spectro- chcetnie bym sie wybrala tak jak wy na jakis koncert :) jak alek bedzie starszy to na pewno pozwiedzamy wiele ciekawych miejsc:) co do diet to byl taki czas kiedy mialam na tym punkcie okropna obsesje moje zycie toczylo sie wokol diety i cwiczen:( sylwetak byla spoko ale nie dla mnie chuchrem nigdy nie bed😭 odkad nie jestem przewrazliwiona na punkcie figury to wszyscy stwierdzili ze wola taka mariole bo jestemw koncu usmiechnieta niemniej jednak to wciaz wrac i wtedy naprawde popadam w depresje tylko nikt tego nie widzi dobrze sie kamufluje ( w glowie mam naprawde koszmarne mysli a wszystko przez to ze kiedys uslyszlam przykre slowa od bliskiej mi osoby) tak jak wczesniej siostra pisala akurat jest u nas uwielbiamy czytac ksiazki i w zasadzie mamy podobny gust:) po wczorajszej imprezce dzis ledwo zylam musialm polozyc sie z dzieckiem na drzemke bo wygladalam koszmarnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale jesteście numerantki :D :D :D :classic_cool: czyli tą siostrą co była w szpitalu jest Fraszka :) fajnie że już Fraszko u ciebie OK i minęło zagrożenie :) hehehe :D ale numer no :D Fraszka- dziś miałam rewelka dzień, brzusio był baaaardzo grzeczny, nie stawiał się wcale :D w związku z czym doszłam nawet nawet do biblioteki (ale nic nie było fajnego :( ) a potem jeszcze spacerkiem okrążyłam osiedle :) resztę dnia siedziałam na balkonie i grzałam się na słoneczku, nasz balkon taki byle jaki, ale ma osłonkę z dwóch stron więc ten wiatr wcale do mnie nie docierał :) i w końcu siedziałam w koszulce w krótkim rękawie (a wyszłam w kurtce i golfie bo na spacerze zmarzłam ;) ) dotleniłam się wreszcie :D a co do rozmiarów, to ja was pocieszę :) noszę własnie 36, a jak producent wypuszcza \"dziwne\" numery to nawet 34, i powiem wam że z mojego punktu widzenia też nie jestem zadowolona, zawsze chciałam przytyć :) w końcu mi się to udało, tylko nie poszło tam gdzie chciałam żeby poszło i w efekcie miałam piękną oponkę na brzuchu :) w sukience/spódniczce nie wyszłam chyba ze 3 lata już, po tym jak kiedyś na przystanku usłyszałam komentarz że \"mam nóżki jak źrebak, takie cienkie\", i jeszcze kilka epitetów dotyczących moich biednych \"gałązek\" więc od tamtej pory nie mogę sie przemóc i noszę tylko spodnie :) więc widzicie nie zawsze tym szczupłym jest tak fajnie ;) P>S:ciężko też dostać cokolwiek na targu, bo oni mają rozm. uniwersalne :O (co to w ogóle nznaczy uniwersalne jak w nich pływam, czyli nie aż tak uniwersalne), w związku czym przepłacam w sklepach (wrrr), miałam też zawsze kłopot z bielizną, pozostawały mi tylko materiałowe staniki albo z push up -em, gdzie mogłam jeszcze dopchać waty żeby nie było widać jak bardzo odstaje) na szczęscie teraz odnalazłam swój rozm.bielizny w H&M i tam się zaopatruję w staniczki :D i wreszcie moje piersi wyglądają w nich normalnie :classic_cool: także cieszcie się swoimi kształtami :) widocznie tak to natura urządziła ze musimy tak wyglądać nie ma rady :) żadne diety odchudzające ani na przytycie nas nie zmienią (aż tak bardzo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie, wy tu o waszych rozmiarach, to ja wam napisze co u mnie, dalej jestem na l4, ale nie narzekam, troszke zacznę sprzątać na święta na spokojnie. Dziś zaczynam 33tc więc coraz bliżej. Wczoraj byłam na zakupach i zamówiłam już wszystko tzn. łóżeczko, materac, pościel, wanienka, wkład do wanienki, przewijak, okrycie kąpielowe no i wózek oraz fotelik. Wózek mam kaps 3 city driver, lżejszy od tako który miałam upattrzony bo wersja spacerowa to 15kg na pompowanych kołach. Ogólnie to w tych sklepach można dostać zawrotu głowy, teraz tylko czekać na początek maja i dzidziusia. Co do pościeli to ceny są kosmiczne, bo 250 zl za pościel to jest przegięcie. Dobrze że kobieta znalazła posciel za 100zl chyba z drewexu, bo musiałabym gdzie indziej szukac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, ze stanikami mam takie same problemy, bo mam A. :o Takich cienkich też nie moge kupować, zawsze noszę z wkładem z gąbki albo silikonu. Ostatnio odkryłam atlantic, jakość porownywalna z triumphem, a cena o połowę niższa. Spectro - kurcze, az mi wstyd, kiedy widzę, jak ty ambitnie spędzasz czas. Zresztą Kasia też jest na poziomie :) Ja też lubię Rubika. W zeszłym roku w kółko słuchalam jego płyty \"Rubikon\", a piosenka \"Canto d\'uccelli\" chyba nigdy mi sie nie znudzi. :) Och, apropos canto d\'uccelli, nie macie pojęcia jak wczoraj pięknie w parku śpiewały ptaki. A dziś pod pracą widziałam bażanta :) Ja też uwielbiam czytać, ale ostatnio nie chce mi się czytać nic porządnego. :o Ograniczam się do thrillerów medycznych i prawniczych. Choć pożyczyłam sobie \"Dalekie Pawilony\" i zaczynam dziś czytać. Indie, Imperium Brytyjskie i miłość; polecam! Potem pożyczę sobie tę książkę, którą czytała Spectra, bo wydaje mi się zachęcająca. :) A wiecie, my też w sobotę kibicowaliśmy. :) Krzysiu zachęcił się do zwycięstw. Skoki na nartach odpadają, bo się boi, ale pływanie uznał za interesujące. Kiedy jednak się dowiedział, że za takimi zwycięstwami stoja tysiące godzin treningów, zaraz mu przeszło. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Diddlaniu, a martwiłaś się, że nie zdążysz. Tymczasem jeden wypad i wszystko załatwione. :) Kiedy dostaniesz to wszystko? Pewnie już się nie możesz doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa na samym końcu dostanę wózek tzn. okolo 26 kwietnia, ale łóżeczko i pościel i to co trzeba wyprać będą do mnnie na bieżąco dzwonić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Piękny dzionek. Małego zaprowadziłam pomalutku do przedszkola, remoncik się kończy no i nie oparłam się zrobić wczoraj porządek w szafie Jaśka i przygotować komodę. Część rzeczy mam popraną dla malucha a drugą część właśnie wsadziłam do pralki. MłodaMamuniu trzymam kciuki!!!!!!!!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie i Brzuchatki w piekny poranek :) Marchewka - moj brzuszek tez w porzadku ,nic nie boli moge chodzic . Ja tez wczoraj siedzialam na dworze tyle ze mieszkam w domku wiec lubie sobie siadywac na schodku i wygrzewac buzke w sloneczku :) tyle ze zrobil sie ze mnie zmarzlak i musze miec cos z dlugim rekawem nawet jak jest cieplo . Bylam wczoraj z mezem po siatke bo mamy duzego peiska , ktory zebami siatke rozpracowal i trzeba mu wymienic . Ja tez uwazam ze z tymi rozmiarami nie ma co sie przygnebiac jak nas natura stworzyla takie jestesmy .:) Diddlania - no to juz niebawem :) to wszystko kupowalas w sklepie ? Ja sobie przegladam na allegro np posciel i podobaja mi sie tam tez kompleciki :) i beciki :) Teraz siedze z Alkiem maly oglada Uszatka i wcina danonka a ja mam chwilke zeby napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszka - my też mieszkamy w domku, inaczej to chyba bym musiała się ciągle kisić w domu (kiedyś mieszkałam w bloku, na 10p. a mam straszny lęk wysokości, więc na balkon bym nawet nie wychyliła nosa :P ) więc mam ten komfort że jak tylko ładnie jest to od razu można wyjść i posiedzieć, rozłożyć się z kubkiem herbatki :) tyle że u nas to wsyztsko jeszcze nie odremontowane, w zasadzie to taki worek bez dna, wszystko trzeba naprawić ;) ja też uwielbiam siedzieć i wygrzewać się na schodkach, ale mężulo powiedział że wyglądam jakbym na kogoś czekała (od frontu są te schody) i mnie przepędza za każdym razem :P więc już tam nie siadam ;) czy Mamunia ma dzis obronę czy co? bo ja tu chyba jakiś wątek ominełam.... aha ja własnie też oglądąłm tą pościel na allegro :) będziesz do tego dokupowała taką falbanę/prześcieradło? choć szczerze mówiąc mi to na prześcieradło nie wygląda, tylko własnie na tą falbanę co przysłania dolną półkę w łóżeczku jak dzidziuś jest na najwyżym poziomie w nim....nie wiem czy to opłacalne.....jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam takie ogólne pytanie, czy zapisując się do szkoły rodzenia (bo u mnie to już najwyższy czas) to muszę sie zapisać do niej przy szpitalu w którym zamierzam rodzić, czy obojętnie gdzie? Bo szczerze mówiąc to ten szpital jest daleko, znalazłabym samą szkołę bliżej jeśli można .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - nie trzeba chodzić do szkoły przy szpitalu. Co do Ligoty, to raczej musisz tam zadzwonić. No chyba że pojawi się Kasia, która kiedyś udzieliła mnóstwa informacji na ten temat. Prześcieradło z falbaną mnie odradziła ekspedientka. Stwierdziła, że to się koszmarnie prasuje i zaraz znów jest pogniecione. Według mnie bez falbany też wygląda ładnie, zwłaszcza jak masz baldachim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa najspokojniejszy wydał mi się Frotti V reszta beznadziejna. Ja raczej stawiam na prostotę, tym bardziej, że dzieci naprawdę szybko wyrastają z takich cudów. Myśmy zrezygnowali nawet z baldachimu bo niezbyt wygodnie wyjmowało i kładło mi się dziecko, a jak jest upał .... to ja wole moskitiere przeciw owadom i jak jechaliśmy na wieś to się bardzo przydała. Prześcieradeł z falbanką też nie polecam, ja mam z gumką - super! Zresztą pościel nówkę zakupiłam na allegro za nie pamiętam ok 30 zł, nie ma co przesadzać. Mamunia dziś zdaje prawo jazdy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Hej! Marchewko - wcześniaka rodzi sie tak samo jak dziecko donoszone - boleśnie :) A tak na poważnie , w moim przypadku zrezygnowano ze znieczulenia ponieważ mimo srodków wstrzymujących akcje porodowa przy kolejnym badaniu okazało sie ze mam rozwarcie na 8 cm , wiec juz zdazyłam zrobic tylko siusiu i po 10 minutach było po wszystkim. Pozatym lekarz twierdził że dla dobra dziecka bedzie gdy podejmie wysiłek przepchania sie przez kanał rodny . Rodziłam z mężem ale w ostatniej fazie poprosiłam go żeby wyszedł, jakos wydawało mi sie że byłam wtedy bardziej skupiona, bo jak był to przytulałam sie do niego i wciaz powtarzałam że nie dam rady....a tak nie było wyjscia.... A co do wagi ... ja narazie próbuje dojsc do swojej....choc nie wiem czy to do konca mozliwe.... Mała Ala okazuje sie wielkim wojownikiem - beczy jak KING KONG :) Pozdrawim ciepło! Aha, mam do sprzedania laktator Medeli - Mini Elekrik za 150 zł , jakby ktos był zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Olka - ja mam łużeczko i posciel z Klupsia , fajna i tańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
Olka - a z dodatków skusiłam sie na przybornik i pokrowiec na przewijak do kąpletu i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynia
ale byki sadze - przepraszam moja polonistke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×