Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem pijany

i odczuwam coraz wieksza przyjemnosc z tego faktu

Polecane posty

Hmmm a jesli cie nie zaskocze?? :) Zaczelabym bardziej neutralnie od kobiet, ale to ty musisz zaczac temat bo ja jako kobieta nie bede potrafila zaczac tematu o swoim chorym gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
hmm kobiety... sa tak cudownie uksztaltowane, ze sam widok przyprawia o szalenstwo. ciagle sie zastanawiam o co w tym chodzi, rozumiem wszelkie kwestie biologiczne, ale jednak nie moge dojsc czemu widok kobiety sprawia tak niesamowita rozkosz estetyczna! a kobiety umieja to podkreslic. czasami mozna oszalec na ulicy:D szczegolnie latem of kors:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki dar z gory ;). Choc mnie ciagle i wciaz czasami zaskakuja reakcje facetow i to nie malolatow na kobiece wdzieki... :) Choc czasem bywa to troche smieszne, np z moja przyjaciolka nad woda opalalysmy sie toples i nawet \"stare konie\" czesto ustawialy sie tak zeby nas widziec - komedia :), oczywiscie na nasze spojrzenia uciekali wzrokiem i udawali ze nie patrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak was czytam to tez mam
się ochote napisc a nie mam czego zostaje mi woda ale ta moralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak was czytam to tez mam
ale temat zapodaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
nie umiemy sie oprzec, taka nasza natura. dziwne jest ze niektore kobiety sa tym oburzone. np. niejednokrotnie bylem w sytuacji kiedy kobieta byla ewidentnie specjalnie wydelkotowana. wzrok moj ciagle umykal kontroli na co bylem wsciekly i zerkalem na jej piersi, co mnie rozpraszalo. cuda musialem robic zeby to sie nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak was czytam to tez mam
no teraz też mije wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak was czytam to tez mam
chyba juz wam przeszkadzać nie będe chyba że jestem pijany zacznie robić stryptiz może się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie oburzam prawie nigdy no chyba, ze ktos jest chamski, ale generalnie cieszy mnie to, ze sie podobam bo na co sie mam oburzac?? :) Ale ja to jestem troche inna ;), wszyscy kumple mi mowia, ze mam inne podejscie do pewnych spraw niz cala reszta \"bab\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
a jakie masz podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to okreslila jako ludzkie :). Nie stroje fochow, nie bywam zazdrosna (chyba ze facet daje mi wyrazne powody), nie ograniczam, mozna ze mna normalnie pogadac ;) (to sie odnosi do kumpli, wielu traktuje mnie jak przyjaciela, ktoremu mozna sie pozalic na laske itd), ciezko mi to tak okreslic w paru zdaniach. Pytaj o sytuacje, a ja ci powiem jak reaguje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
->jestem pijany........przeczytałam wszystkie Twoje wypowiedzi i juz Cię lubie cholerka.....:D Ale....ale zauważyłam, ze przy temacie - kobiety - jakos dziwnie wytrzeźwiałes.:D he he he............zapodaj i dla mnie pyywko, a może i poł wystarczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
pojecia nie mam. dla mnie kobiety to rozrywka, poza moja wlasna oczywiscie, ale ona jest MOJA:) i nie mam zadnych dylematow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
uka, no prosze, jak to zwykle biwa, wszyscy lubia pijakow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
toż nie mam zamiaru Ci jej porwać............ale ta Twoja jest Twoja, a ta nie Twoja też ma byc Twoja ?? ...........fiu fiu.....ogrom mozliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
-> jestem pijany.....takich pijakow możesz zapodać tu co wieczór...;). Założę się, że siedzisz o suchym pysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
eheheheheheheheh rozwalacie mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
-> to już nic nie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
a pijany poszedł spać.......łeh.....ale słaby łepek ma :(( cztery pywka i po chłopie.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
ja koncze wlasnie przed ostatnie piwko, znaczy sie 6:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie kei sie nam ta rozmowa jakos, musimy znalezc jakis porywajacy temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uka..
-> jestem pijany, to jak masz pic jeszcze trzy godziny..to bosze pomiłuj........w slepie pyywka zabraknie :D daj może sobie już spokój i nieeee pij więcej ...bo.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
bo rozmowa powinna byc dynamiczna i temat tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
jak kazda kobieta, nigdy nie ma pomyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×