Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem pijany

i odczuwam coraz wieksza przyjemnosc z tego faktu

Polecane posty

Gość jestem pijany

4 piwko pije i juz mi szumi w glowie, jest calkiem przyjemnie:) kto jeszce sie teraz alkoholizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja delektuje sie campari
mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piwo pije zapomnialam dodac.Zywca zwyklego... za to zimny z lodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam gaz
i to po jednym piwie!!!tak przyjemnie mi, zamierzam dalej sie alkoholizować dziesiaj:) :classic_cool: pozdrooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba odpale winko... :) Ale mialam jeszcze mieszkanie ogarnac, hmmm i co zrobic?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
a ja pije ostatniego volta, ale zaraz bede lecial do sklepu po cos ciekawszego, moze lech 0,66? pierdole prace, mam pare dni wolnego i zapijam wieczory i jest ekstra! czuje sie jak w liceum! leci muza, pije piwko, pale fajki na balkonie i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pijany ==> uwazaj bo zaatakuja Cie ludzie z tematu o Balkonowych palaczach, ktorzy truja caly blok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytgd
a to piwo pijecie w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
i moge mi kurwa skoczyc, bo ja im powiem, ze moje zdrowie naruszaja zafajdancy poruszajacy sie w samochodach, dzieki czemu godzina w centrum miasta jest porownywalna do wypalenia jednego papierosa jesli chodzi o pluca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
a dokladnie, bez zadnej laski, ani zadnego kumpla i co? tylko blagam bez idiotyzmow o alkoholizmie, znam sie na tym jak nie wiele osob, znam paru alkoholikow, pisalem pare prac na temat alkoholizmu, wiem na co mnie stac i wiem o co chodzi z alkoholem, wiec jesli to jest ten kierunek to prosze mi nie psuc humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterema piwami
się upiłes? Cienki Bolek z Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie sama pić :). W ogóle przy alkoholu mi sie najlepiej mysli. A mogę Cię o cos prosić, korzystając z okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
chwila obecna jest prawie idealna! zmrok, lato, rhcp w tle i zimne piwko! kobieta mi dala wolne na pare dni i mam swiety spokoj. prawie jestem szczesliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
a tak "upilem sie" 4 piwami! tyle ze ze "upicie sie" nie jest stanem gdzie sie zataczasz i rzucasz pawia smarkaczu! do ksiazek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
prosic o cos alia? no no, nie wiem, a o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterema piwami
''smarkaczu''? cha chacha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja tu nie mam zadnego alkoholu pod reka :(. A jutro bardzo wazna rzecz do załatwienia - moze bys walnął jedno piwko w mojej intencji ( tudziez kielich, drinki, itp.)??? Co....? A myslałes, ze o co Cie poproszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rammonna
wypierdalajcie pedaly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jest pedalem rammonna bo ja to jestem kobieta wiec ciezko byloby mi byc pedalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
alia a pewnie, czemu nie. myslalem ze bedziesz chciala/chcial jakis dyput filozoficznych:D a do Ciebie pomaranczowy, a tak smarkaczu! bo tylko smarki sie podniecaja ile kto wypil. ja juz dawno ten etap mam za soba. ale wiecie co Wam powiem? wszystko mam w dupie! rzucam robote gdzie mam 20 osob pod soba! bede kurwa dorywczo zarabial 1000zl i robil co mi sie podoba. nawet nie wiecie studenciaki co macie! chociazby chcial juz nie umiem wrocic do takiego stanu rownowagi emocjonalno-psychicznej jaka mialem o nic sie nie martwiac na studiach, a teraz piwko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterema piwami
jak to gdzie? Pod stołem.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pijany
zawsze sie jakis palant znajdzie co bedzie psul! na zdrowie posrancu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×