Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

puchną mi oczy mam tak jakby wysypkę na powiekach czy ktoś tak ma ??

Polecane posty

Gość albo po prostu powiedz jej że
tak, moja mama tak ma nic jej nie pomaga, smaruje się jakąś maścią ze sterydami, ja juz jest bardzo źle i ludzie pytają się jej, czy używa czerwonych cieni do powiek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-kra
uczulenie na cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama nie używa cieni
ani kremów do oczu, ani tuszu, ani kredek, niczego w okolicach oczu a ma takie wielkie, jakby podrapane, napuchnięte czerwone ślady na powiekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam zaczerwienienie boląco piekące na powiece :( stosowałam steryd :( ale po krótkim czasie wszysko wracało :) i tak miałam przez cały rok :( pewnego dnia posmarowałam grubą warstwą żelu aloesowego z Herbalifu i tak przez ok 2 tygodnie, przez cały dzień, co się wchłonęło to znowy gruba warstwa żelu :) od listopada mam spokój :) tubka żelu ok 200ml kosztuje ok 50zł, naprawdę polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie wiadomo
to może być uczulenie na jakieś rośliny, oyłki, żywice (np. w lakierach do włosów czy paznokci), może być uczulenie na jedzenie czy środki czystości:o Beznadziejna sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i co i co
won z forum idź sobie kupczyć tym Herbalifem na bazar!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
a ta wysypka to na powiekach czy pod powieką takie grudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zajmuję się dystrybucją Harablife :) po prostu ktoś z domowników go kupił i tyle :) dermatolog przepisał mi steryd cutivate, ale używałam go bardzo oszczędnie bo to steryd i po paru tygodniach wszystko wracało :( a teraz mam spokój :D wcalę nie każę go nikomu kupować :) piszę tylko że mnie to pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×