Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umber

czy jesteście dziwkami w łóżku?

Polecane posty

Gość dyskretnazona
jestem przynajmniej chcę nią być oczywiście wyłącznie w domu i tylko dla męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona to najdroższa k****a :) bierze wszystko, ale do tego ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dzi/wką w łóżku, robie wszystko co mi powie, na pstryknięcie klękam na kolanach i biore do ust i to uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
Hej lubie takie ulegle moze popiszemy o tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rola dzisiejszej d***** nie konczy siena klekaniu I "braniu do ust" , Panowie chca wiecej. Swoja droga sex to najzdrowsza rzecz , ktora mozemy kupic za kasiore!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwuch kochankow ale o sobie nic nie wiedza bo pare kilometrow jeden od drugiego mieszka a dupcyc to umia mnie obydwa,a dotego ja pozwalam na wszystko uwielbiam obciagac, a jak od tylu mnie dymie to wypinam ile moge zeby wchodzil calym we mnie az cale moje cialo drgawek dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegos czasu jestem dla meza w lozku niezla suka, d****** chce mocno i ostro, mamy wibratory, erotyczne gorsety, gadzety, rznie mnie jak suke, ciagnie za wlosy,, chce tego, mocno piesci mi piersi ******* w usta, potrafie perwersyjnie robic mu loda, plus na niego,ssac az sie dlawie, kocham to, skonczylam 30 i mi odbilo, jestem nieraz tak mokra,ze lozko nie nadaje sie do spania:P, ,mam mocne fantazje, ale raczej nie do spelnienia, bo kohcam meza i jestem wierna, ale w mojej glowie wiele sie dzieje......nie uprawiam analu ale od jakiegos czasu delikatnie wibratorem sie tam pieszcze wiec zobaczymy ale ciagle wydaje mi sie ze maz jest dla mnie i tak zbyt delikatny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lozku nie tylko dla meza jestem d****** ale jak maz jest w delegacji pare dni, to spotykam sie z moim kochankiem ktory za moim pozwoleniem rznie mnie jak suke a to mi pasuje, a K/U/T/A/S/A ma lepszego od meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa
a ja jestem kurwą codziennie , uwielbiam jak mój facet mówi do mnie że jestem suką , kurwą , dziwką . Gorzej by było gdyby tak o mnie nie myslał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×