Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Kolczyki . Hand made - fotki na maila

Polecane posty

Gość ile kosztuja
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są różne od 10zł np. Bombeczki , wszystko zależy z czego są wykonane np Piasek Pustyni z rurkami ze srebra pr925 20zł Najdroższe są zielone z ornamentem złotym, części pozłacane 25-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUSZECZKA
ladne , ladne :) kasiak11@wp.pl - zainteresowaly mnie te zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żbikowa - jeśli chodzi o te z drugiego zdjęcia - to są to kolczyki wykonane z kamieni półszlachetnych ,, Noc Kairu,, i koralików ,,Czerń Pawia,, ślicznie się mienią czego na zdjęciu nie dało się uchwycić ;) połączone są rurkami wykonanymi ze srebra próby 925 , bigle posrebrzane . Koszt to 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA ile
kosztują te kółka z perełkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja coś powiem....
a gdzie można kupić te cudeńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kółka z perełakmi 10zł Jeśli chodzi o zakup to trzeba doliczyć koszty przesyłki 4,50 (priorytrt, polecony w kopercie bąbelkowej) wysłane zaraz po przelewie. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila do mnie (pod nikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alvea :) ,a więc dł. kolczyków razem z biglem ok 5cm. Wykonane są ze szkła weneckiego , kolor jest bardzo ładny! Rurki ze srebra pr. 925 bigle posrebrzane - sprzedałam już wiele kolczyków i nie miałam skarg na uczulenia , ale mogę wymienić je na bigle srebrne za dopłatą 1,50. Cena kolczyków to 20zł , przesyłka 4,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataniellko - jak już pisałam nie miałam skarg , ale mogę wyminić je na srebrne (1,50) Jeśli chodzi o inne kolory - obecnie nie mam jeszcze wykonanych , ale w przyszłym tyg. powinnam mieć takie w kolorze cukierka toffi ;) Postaram się coś stworzyć pod Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnostalgia
By nie zaczynać nowego tematu, zapraszamy również na www.etnostalgia.pl Sklep z rękodziełem z najodleglejszych krańców świata. Wybierz biżuterię, obraz, kwiaty do domu. Prześlij prezent bliskiej osobie. www.etnostalgia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnostalgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moro25
czy ktoś może mi pomóc tzn.odesłać na odpowiednią stronkę albo doradzić? loli czy masz jakiś sprawdzony patent na trzymanie tych wszystkich koralików???bo ja jestem tym obładowana i wszędzie mi się to wala plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnostalgia
A w czym dokładnie jest problem? O jaką stronkę chodzi ? pozdrawiam Etnostalgia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przechowywanie , to mam jedną dużą skrzynkę plastikową , taką na narzędzia :D i w niej trzymam koraliki i itp. A elementy posrebrzane, srebrne i inne w plastkowych pojemnikach takich na żywność - są szczelne - IDEALNE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×