Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Kolczyki . Hand made - fotki na maila

Polecane posty

Ja żadnych kursów nie robiłam, uczyłam się na własnych błędach, początkowo moje prace były proste, z czasem dokładniejsze i bardziej złożone :) Pierwszą biżu (dla siebie) robiłam wiele lat temu, były to zazwyczaj bransoletki i naszyjniki, bo nie było tych wszystkich drucików przekładek w sklepach.. Dopiero półtora roku temu kupiłam pierwsze szczypce linki, druciki i zaczęłam kombinować coś na uszy :) Teraz mam kilkanaście kilo różnych korali, przekładek, minerałów i drucików (niestety coraz miej czasu na zabawę i projektowanie biżu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Łooooo matko jedyna Jeśli o mnie chodzi to nie sprawiłaś mi przykrości, mi chodzi tylko od podszywającą się pod Ciebie osobę, która chyba myśli że ja jestem Tobą i krytykuję pozostałe dziewczyny :/ --> Biżuteryjka.. No mniej więcej to robie wszystko tak jak mówisz...i nic..:( ale mam pytanie o lampę błyskową - czy można jej też używać w dzień? Czy to coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze warunki to naturalne słonko - wtedy wychodzą pięknie :D No i oczywiście aparat który robi dobe fotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może chociaż odpowiecie mi panie .... jak nazywa sie kamień ktory zmienia barwę zaleznie od pogody? raz jest zielony a raz niebieski Moja mama miala taki pierscionek jak byla panienka kupila go za wszystkie zarobione pieniadze byl w ksztalcie podkowy wlasnie z tym kamieniem zgubila go 10 lat temu .... do tej pory go wspomina w czerwcu ma urodziny i chce zeby ktos zrobil dokladnie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze sie powtórzyć, bo nikt mnie nie zauważył łooooooooooooooooooooo...ale zaj**iste kolczyki!!!!of course biore je mam tylko pytanie, bo jakos nie widze na zdjęciu...czy jest wersja bigli złotych i srebrnych?? zeby było jasne, złote ładnie wyglądają w tych kolczykach, wiec ja nie marudze, tylko pytam czy są dwie wersje czy jedna ta sama a zdjecie nie oddało pełni prawdy a co z bransoletą??? ile by ona kosztowała? czekam na odpowiedź.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsfre - to pytanie chyba to tali ? ;-) Kobitka jakaś - ze złota nie , a na kamieniach za bardzo się nie znam , ale też kiedyś taki miałam ...tylko z fioletu raz robił się niebieski a czasem przezroczysty - piękny był :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala tak, lampa blyskowa jak najbardziej, ale to trzeba tez ustawic, zeby nie przeswietlila kolczykow kobitka jakaś (cala ze zlota czy tylko zlote bigle??) zloto jest bardzo drogie, niestety ale na zamowienie da sie cos wykombinowac :) np mozna dostac bigle wykonane ze stopu metali zawierającego minimum 5% złota (koszt bigli 5-10zl) lub zamowic u jubilera jesli jestes zainteresowana daj znac ewentualnie mam bigle ze stali chirurgicznej dsfre w obu ujęciach są te same bigle, pozłacane, mogę jednak założyć srebrne jeśli jesteś alergikiem (chociaż pozłacane bardziej pasują) rożnica wynika z lampy błyskowej, tak się światło odbiło.. Bransoletkę zrobię i sfotografuję jutro, muszę się pouczyć do sesji... :( OK? :) zdjęcie w załączniku jest, wiem jaką chcesz :) Koszt bransoletki 20-25zł jak zrobie to powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że powinnaś skierować się do złotnika on napewno Ci pomoże ;-) a mama będzie napewno wzruszona i szczęśliwa - to wspaniały prezent !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kobitka jakaś Niestety ja też nie wiem co to za kamyczek. Kiedyś w sumie miałam taki pierścionek , którego oczko było w różnych odcieniach i niebieskiego, czasami fioletowego, w zależnosci od temperatury. Ale to było chyba jakieś szkiełko a nie kamyk chociaż kto wie....no i pierścionek kosztował grosze więc to chyba nie było to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kamieniach tego typu słyszałam, ale nazwy nie znam, lepiej udaj się do jakiegoś znawcy kamieni szlachetnych i półszlachetnych, może zapoluj na jakąś giełdę minerałów http://www.bizuteria-handmade.pl/perelki.jpg ciesze sie ze sie podobaja :) tez chyba sobie takie kiedys zrobie jak uzupelnie perelki, za miesiac jade do wawy pobuszowac troche po sklepach z koralami ^_^ ->>> 🖐️ kobitka jakaś 🖐️ (cala ze zlota czy tylko zlote bigle??) zloto jest bardzo drogie, niestety ale na zamowienie da sie cos wykombinowac np mozna dostac bigle wykonane ze stopu metali zawierającego minimum 5% złota (koszt bigli 5-10zl) lub zamowic u jubilera jesli jestes zainteresowana daj znac ewentualnie mam bigle ze stali chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizuteryjko- cena bransoletki jest ok, bigle niech zostana takie pozłacane bo mnie tez bardziej sie podobaja takie:) oj nie wiedziała,ze masz sesje wiec nie pospieszam...dobrze cierpliwie czekam na zdjecie bransoletki:) a takie małe pytanko jeszcze na tych kolczykach są trzy kolory tak? złoty, brąz i...ciemniejszy brąz? a np. w twoich witrażykach, tych co ja podałam za przykład jest 5 kolorów...złoty i dwa takie brązy...to są takie same jak na moich kolczykach? nie ukrywam ze dodatkowo podoba mi sie jeszcze kolor tej perełki co w witrazyku jest w dolnym prawym rogu- takie chyba cappucino...czy one by pasowało do tych kolczyków? czy juz byłyby przesadą? jedna taka kulka?:) tylko sie nie złość...wole zapytać... :D uhu uhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w marcu będzie rok jak złożyłam pierwsze zamówinie :D Oczywiście nie robiłam kolczyków w dzień w dzień , bo nie mam na to czasu , ze względu na małego i wścipskiego pomocnika ;-) tylko wieczorami od czasu do czasu . To chyba krótki staż ...Marzę o takim fachowym kursie ale niestety najbliżej są w Warszawie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsfre 🖐️ niestety mam koncowke perelek, w kolczykach sa 4 kolory perelek jasny zloty (ciemny ecru) ciezko nazwac:) brazowa (ta najwieksza) polmatowa 2 ciemnobrazowe bardzo blyszczace i jedna brozowa mniejsza niestety tych jasnych perelek juz nie mam.. (bo sa ladne i szybko znikaja z pudeleczka) :) , wykorzystalabym przy kolczykach , ladnie by wygladaly, zostala mi tylko 1 perelka ktora moge uzyc do bransoletki niedawno kolezanka zamowila 2 witrazyki http://bizuteria-handmade.pl/2_witraze_bez_bigli.jpg (zdjecie bez bigli) mam nadzieje ze szybko uzupelnie zapas perelek w kolorach braz-cappucino-zloty-ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ang. loop to pętla więc myśle, ze tak- chodzi o pętelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bizuteryjko...szkoda, ze nie masz, ale trudno i tak mnie się podobają......to wpleć te ostatnią do bransoletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , mój problem polega na tym , że pierwsza ,,loopik,, jest udany ale ten drugi , który ma kończyć (po założeniu koralika) nie chce się ładnie zamknąć 😠 w kóleczko .Co poradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ostatni koralik jest duży i za nim ma być loop to prosta sprawa, jeśli malutki to już gorzej.. najpierw wygina się drucik w przeciwną stronę, ucinasz tam gdzie trzeba (wszystko zależy jaki ma być duży loopik) i zawijasz drucik Po kilkudziesięciu, kilkuset loopkach wprawisz się :D Serio Mnie na tyle ładnie wygina się drucik, że już sama robię bigle (srebrne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak patrze
loli21---- wpis 21.07 godz.00.02 pierwsze kolczyki czy sa czerwone i jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak patrze
ewentualnie jakies bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×