Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xkjcodsjvkjnck

zwiazek ze strasza babka-dlaczego?-pytanie do facetow

Polecane posty

Gość xkjcodsjvkjnck

pytanie do facetow: dlaczego wiazecie sie ze starszymi od siebie babkami? oczywiscie nie mowie tu o `one night stand` ale o byciu ze soba z perspektywa na wspolne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie bo jestem ciekaw
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hle hle hle2
Bo podświadomie myśle, ze taka kobieta zaopiekuje się mną, będzie mną rządzic a tego własnie chce, w łózku i na codzien, chociaz normalnie wolałbym ja przejmować inicjatywe, ale mysl ze starsza kobieta robi mi dobrze w lozku i traktuje mnie jak swojego pieska... podnieca mnie i to bardzi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
a co to jes tcs gorszego? zaczynaja mnie wkurzac takie pytania! ile razy bede tu nawijal ze to nie jest wazne jak cie strzala ustrzeli to nie patrzysz na wiek bo kochasz , nie wiek jest wazny a osobowosc , kto ma łeb na karku zrozumie poza tym jesli juz pytasz im starsze wino tym lepeij smakuje nie wiesz? one sa kochane , madre i piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeee
wow "kochane , madre i piekne!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
heeee a masz jakies watpliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeee
to jest zastanawiajace. chyba sa bardziej czule, takie "mamuski", tak mi sie zdaje, jest tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
czyli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeee
a nie boisz sie ze starsza babka sie na ciebie brzydko mowiac po jakims czasie `wypnie` bo uzna ze nie czuje sie z mlodszym facetem pewnie bo ja np zostawi dla mlodszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogołe mi sie
nie podobaja duzo starsze kobiety ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeee
dlaczego ci sie nie podobaja, napisz powod. nie chodzi mi o kobiety w podeszlym wieku, ale babeczki 3, 4, 5 lat starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
no to kto na kogo sie wypnie ona na mnie? ja sie wypnie conajwyzej to tylkodniesienie ja czegos takiego nie zrobie bo szkoda byloby mi najzwyczajniej zamienic ja na gowniare taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e no co ty
bo wole rowiesniczki ot tak po prostu zreszta ozenie sie z mlodsza jak bede miec te 40 kilka lat to nie chce miec starej kwoki w papilotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeee
starej kwoki w papilotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
e no co ty ales wymyslil taka czy taka moze zalozyc papiloty po za tym nie chodzi o babke 20 lat starsza a 5 do do 8 lat a przy takiej nie widac roznicy wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeee
jupiter nie przeszkadza ci taka roznica wieku? skad `cos` o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
skadze znowu dogadujemy sie idziemy na kompromisy stad wiem ze mam laseczke 8 lat starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buenos aires
Jestem ze starsza o 5 lat, wygladem nie rozni sie od moich rowiesniczek, ale doswiadcfzeniem i podejsciem do zycia - owszem! Nie ma glupich problemow typu "zadzwonila do ciebie kolezanka? pewnie juz mnie nie kochasz!", dogadujemy sie na kazdym kroku, jest swietna w lozku i wyluzowana. Niestety wiek nie zawsze gwarantuje rozum, latwiej jednak trafic na starsza madrzejsza, niz mlodsza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jupiter-masz mój szacunek i jaja(dla faceta to komplement).Twoja dziewczyna ma szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joljoljol
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA STAREJ PICZY MŁODY
Chłopak Cwiczy . ILE W TYM PRAWDY .............................. Oni się interesuja starszymi do pewnego momentu do momentu ,kiedy sami nie dojrzeja a jak juz dorosna i naucza sie wszystkiego to wieja za tym porywem swiezosci ,które odracali wtedy ,kiedy jeszcze byli dziecmi . Takie uklady sie nie sprawdzaja statystyki BIJA NA ALARM w tym temacie ,ale wy chcecie być oszukiwane wiec macie to na własne zyczenie . SA WYJATKI MIŁOSC ,ale to zdarza sie bardzo rzadko ,a jesli juz jest to ludzie wszystko spie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×