Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tutti frutti___

czy ja wogóle jeszcze jestem normalna?

Polecane posty

Gość tutti frutti___

mam wstręt do facetów :( jak pisze do mnie jakiś z netu to oczami duszy widze, że zdradza żonę i wogóle już ją na pewno ma a ja mam byc tylko przygodą kiedy myślę o mężczyznach robi mi się niedobrze - wg mnie sa egoistami, ktorym mózg się w upały pozaparzał i myślą inną głową o sexie z facetem nie myślę, bo boję się ciąży - ciąża bylaby dla mnie końcem świata kto z Was tak ma/miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
z calą pewnością jestes nienormalna :) . Są ludzie któzy mogą ci pomoc , psychiatra , psycholog , seksuolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kto tak mial
pewnie mial tez na tyle rozumu by isc sie leczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti___
romeo Ciebie się nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
a ja mam 24 lata i jestem brzydki a dziewczyny leca na mnie jak misie do miodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
a ja ci odpowiadam jestes chora psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarell
przeciez chłopak ma tacje, to nie jest normalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquarell
rację*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
nie, lubie w pupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl
tobie sie mozg poparzyl chyba ze jestes facetem to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti___
romeo spadaj - norma nie istnieje...no jest plynna piszcie na temat, ok? mam skrzywiony obraz , zdaję sobie z tego sprawe, ale do cholery mam dosc jednorazowych spotkań, prób macania mnie po biuście wczesniej tak nie mialam, dopiero teraz po rocznym pobycie na kafe i ostatnich doswiadczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tutti frutti___
wiesz, zalezy jakie mialas doswiadczenia moze to cię tak uprzedzlo a faceci to faktycznie potrafią zalezc za skorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidgidh
nie przejmuj się tymi gadkami - widocznie tak mialo byc, moja kolezanka spotkala swojego meza wlasnie w takim okresie, gdy miala juz dosc facetów, tak jej zalezlio za skórę nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można nabrać wstętu do facetów, którzy są trudni do zniesienia, gdy nie są zakochani. Potrafią być obleśni, głupi, wredni i chamscy. Myślę, że taki stan ducha Ci przejdzie, jak spotkasz kogoś wyjątkowego. Większość kobiet też nie lubi, jak się do nich beszczelne typy pchają z łapami;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
dziwna ejstes ja uwielbiam jak mnie dziewczyny macają po biuscie ciekawe dlaczego ty nie masz tak samo masz zle wspomnienia z dziecinstwa czy co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti___
persymona:)rozumiesz mnie..ech myślalam, ze będą mitylko przygadywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo chętnie pomacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie sie wydaje ze
wszystkiemu sa winne chormony . Nie wiem jak jest u dziewczyn ale u mnie to byla zwykla patologia ... Caly czas mi stal i caly czas mi sie chcialo ... Poszedlem do lekarki i poprosilem o brom bo sobie nie daje rady z tymi rzeczami , ciagle sie mastrubuje itd ... A ona mi ze smiechem powiedziala ze nie da mi bromu do tak ma byc zeby mi sie chcialo ... To znaczy ze mam sie wybrac do jakiegos domu wariatow czy co ???? glupia fizda !!!!! Tak nawiasem mowiac czy mozna gdzies zalatwic brom na " lewo " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna małpa
brom chyba w duzych ilosciach jest trucizną..moze jak masz lekarza wojskowego to moze by załatwił pewnie nie masz jeszcze 40lat..a nie da się teog jakos z Twoja kobietą ..no wiesz...wypośrodkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo srodkowy
Najbardziej lubie, kiedy wujek Maniek wali mnie swoją maczugą po mych nabrzmiałych z podniecenia ustach...a potem liże mi moje kakao, by przy końcu dać mi smakowitego całusa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti___
czy ktos ma jeszcze cos konstruktywnego do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieco do dodania... a może, pomyśl spokojnie, bardziej intrygują cię dziewczyny??? ja też miałam taki problem, kilka lat się szarpałam zanim zrozumiałam o co chodzi... a ile ty masz lat w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti frutti__
Gdy zapada zmierzch siadam na swoim materacu i z wielkim poświęceniem wysysam gęste kozy z nosa mojemu psu Fidelkowi po czym lepię z nich kulki i ze skupieniem w ogromnym skupieniu godnym tybetańskiego mnicha wkładam je sobie do cipki , marząc o wielkiej miłości i realnym kochanku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreew
tutti frutti ja mam bardzo podobnie!!! założyłam swój topik bo jakoś nie odnalazłam Twojego temat CZY TO NORMALNE jak masz ochotę to zapraszam pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robisz w internecie? Bo powiem Tobie że wiekszości facetów znajomość internetowa kojarzy sie z seksem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×