Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

Witajcie!!! Postanowilam zalozyc ten topic dla tych wszystkich, ktorzy tak jak ja pragna sie pozbyc zbednego sadelka:) Ja dopiero jestem po pierwszym treningu...;/troche meczacy, nie powiem, ale mam zamiar wytrwac:) Moze jesli zaczniemy sie wspierac, latwiej nam bedzie razem przerwac te meczace 6 tyg:) opisujcie swoje doswiadczenia!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelele
Ja dziś robie juz drugi dzień 3 serie po 6 powtorzeń, nie jest najgorszej choć pocę się jak dzika świnia ;P a nigdy z tym problemow nie mialam :) po pierwszym dniu mialam zakwasy, a teraz po nich ani sladu choc robie coraz wiecej serii:) pozdrawiam i zycze wytrwalosci;*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaa zaczelam całkiem niedawno :D ale wątpie zebym wytrwała bo mnie kregoslp boli jak robie :( ale moze moze :D do konca wakacji zdąze :D idealnie prawie się koncza cwiczenia z wakacjami :D powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra____
2 tygodnie, potem odpadniecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale tez się tego boje ;P nie mam zbyt duzo zacięcia do cwiczen, a jeszcze jak mnie bolą plecy jak je robie to juz w ogole mi sie odechciewa ;) ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skończyłam 6-kę. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam taka z siebie zadowolona:) Do samego końca nie wiedziałam, czy ćwiczenie 5 wykonuję dobrze. W każdym razie brzuch się mi poprawił, efekty są niezłe, no i kondycja świetna. Chociaż tak od 20 powtórzeń w górę miałam ciągle \'kryzys\' i nie chciało mi się ćwiczyć strasznie. Jak ktoś ma jakieś pytania.... To jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcc.
zaczelam wczoraj, poprzednio sie poddawalam, ale teraz na pewno sie nie poddam;] jestem z Wami, damy razem rade ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!! OOO MAJ GAD!!!Co za cholerne zakwasy mam dzisiaj!!! Wlasnie zrobilam 2-gi dzien, czyli 2 pelne serie!!Nie wyobrazam sobie robienia 24-ech powtorzen, Laura Diaz jak Ty to wytrwalas!!!????GRATULUJE:) Nectarine- nie poddawaj sie kobieto!!!! Ja tez nie mam wielkiego zaciecia do cwiczen, nigdy nie porywalam sie na tego typu cwiczenia, ale teraz musze, musze, musze cos z tym moim brzuniem zrobic!!!:) :) tcc. wystartowalysmy razem:) masz zakwasy??? Cholera, mnie kregoslup zaczal bolec :/ Male pytanie do wszystkich:prosze powiedzcie jaki odstep czasowy robicie miedzy jedna a druga seria???? trzymajcie sie goraco!!!!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój odstęp czasowy to było jakieś 2,3 minuty i kilka łyków wody. Do ostatniego dnia musiałam robić przerwy, inaczej nie byłabym w stanie wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie podac jakis link z ktorego korzystacie , najlepiej ze zdjeciami.mam zamiar zacząć jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezza
a ja mam za sobą już 8 dni, też się okropnie pocę tylko najgorzej że boli mnie szyja już drugi raz zaczęłam bo pierwszy raz przerwałam po 2 dniach nie dawałam rady, ale zaczęłam robić normalne brzuszki i trochę wzmocniłam brzuch i teraz 6 nie sprawia mi za dużych trudności dlatego wydaje mi się że nie jest to dobre dla początkujących ale mi się podoba choć boję się tych 20 powtórzeń, teraz przy 8 jestem mokra jak szczur, ale nie poddam się żebym miała pęknąć!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereererer
o co tu chodzi? Skąd wziąć te ćwiczenia? Są różne na każdą część ciała? Jka długo trwaja? Co dają? Napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcc.
heej wszystkim szóstakom :D samimi - nie, nie mam zakwasów :) ale to pewnie dlatego, ze ta ilosc powtorzen nie sprawia mi wiekszego problemu, bo czesto zmuszam sie do robienia normalnych brzuchow ;) no dobra, nie tak zznowu czesto :P ale sie staram :D jestem pewna, ze dam rade teraz. musze, zeby skonczyc na koniec wakacji i we wrzesniu pokazac sie z nowym wygladem to lece wlasnie zrobic sobie dzien 3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki:) Cholera, nie mam mozliwosci pisac w \"noramalnych\" godzinach, bo niestety pracuje...hmmm...a raczej tyram jak dzika :/ Juz dzien trzeci mam za soba i powiem szczerze ze jest calkiem niezle tzn. nie mam juz zakwasow:) :) A i zapalu wcale nie ubywa:) Poki co chodze dumna jak paw ze jeszcze nie wymieklam:) :) milkshake- czekamy na relacje:) Milej nocki szostki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcc.
o cholera, dzisiaj dzien 4... 3 serie... ale damy radę, nie? nie mozemy sie poddac! :D no, dziewczynki, ja idę wlasnie cwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jestem po pierwszym dniu , hehe nie trwalo to dlugo ale kurde bolalo:D ale dam rade:) dzis dzien drugi:) pozdrawiam !!!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobiam 4 dzionek, juz nie poce sie jak wczesniej...buahaha:) oby tak dalej...pozdr. Damy rade:) uciekam do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak wy robicie te cwiczenie 3 i 4 z rekami splecionym na karku to wy obejmujecie łokciami kolana???ja w zyciu nie dam rady, chyba zebym dociągała nogi ale pzreciez nogi mają być pod kątem prostym ! robie to na tyle ile jestem w stanie ale zeby objąć kolana łokciami to w życiu:(chyba bym umarła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Milkshake:)!!! Jesli chodzi o cwiczenie nr 3 i 4, to wyczytalam ze nawet tak NIE POWINNO sie robic(dotykac lokciami kolan)!! Jedynie czesc ledzwiowa musi byc w gorze, natomiast kregoslup \"przyczepiony\" do podloza. Ta pani na rysunkach z linkow powyzej siakas chyba wygymnastykowana zbytnio jest:) dzien piaty za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny!!! no i jak wam idzie? juz siodmy dzien mam za soba, wczoraj myslalam ze umre, bo niestety dnia poprzedniego pozwolilam sobie ostro podrinkowac:) Nawet nie spodziewalam sie jak organizm jest oslabiony po nieprzespanej i przepitej nocce :D Zapal troszeczke trace, ale chlopak stara sie mnie podtrzymywac na duchu mowiac, ze powoli \"wychodzi\" ten moj kaloryferek ;) No wiec zamierzam cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc....pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeleleelele
hehe a ja dzis robie 12 dzien ;) niestety motywacji nie mam... same problemy na glowie... ale daje rade, trzymajcie sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO w koncu ktos sie pojawil:) co do mojej motywacji to mozna powiedziec ze rosnie!!! Stosuje L-karnityne dodatkowo!!! dopiero pierwszy dzien....zobaczymy.Widzicie juz jakies efekty???u mnie spada sadelko, no i tak jakby miesien zaczyna sie uwidoczniac:P Trzymajcie sie!!!nie paddawajmy sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam kaca i boje sie ze zawale:( kurde mam nadzieje ze poczuje sie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 20...
Ja dziewczyny dopiero przeczytalam o tej metodzie i od jutra zaczynam trenowac. W sumie to ja robie 100 brzyszkow rano i 100 wieczorem z przerwami na 5 sek.po kazdej 20-stce. Cwice juz drugi tydzien i zadnych efektow nie widac moze po waszej metodzie mi sie uda osiagnac moj cel-plaski brzuszek... Trzymam za was mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×